TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 01:58:25 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: DOVIDJENJA  (Pročitano 18251 puta)
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #36 poslato: Oktobar 21, 2007, 04:26:59 posle podne »

Ma da ko da je bitno da li moderator administrator ili neshto trece... dokle god je Miki voljan da pomogne kome mozhe i hoce to je super  ;) Pozdrav Miki care!
Sačuvana

FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #35 poslato: Oktobar 21, 2007, 04:04:52 posle podne »

Jedino sto bi meni znachilo jeste da ostane aktivan na forumu bio moderator ili ne.
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #34 poslato: Oktobar 21, 2007, 03:45:31 posle podne »

Dzaba to kada on vise nije moderator i mislim da nece ni biti :(
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #33 poslato: Oktobar 21, 2007, 03:42:41 posle podne »

Miki ja sam vec dugo po forumima , pa gomila foruma kako stranih tako i domacih ove tematike  i mogu ti reci da si ti jedan od boljih moderatora
Sačuvana
FLEXns
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 550

« Odgovor #32 poslato: Oktobar 21, 2007, 03:32:41 posle podne »

Miki samo napred :)
Sačuvana
Zadovoljstvo je najcesce u onome sto ni ne primecujemo
Miodrag Bradic
Gost
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 21, 2007, 02:15:08 posle podne »

VELIKO HVALA SVIMA!

Zvucace arogantno ako kazem da nista manje nisam ni ocekivao od vas. Takvima sam vas ucio da budete, takvima sam vas vaspitao,  da nemate dlaku na jeziku i da savrseno razlikujete sta je istina a sta laz. Hvala jos jednom za sve!

Gospoda iz pansporta vrlo dobro znaju sta je razlog mog odlaska i cinjenica jeste da je od mene iznudjen odlazak pre svega iz razloga velike sujete i velikog ega rukovovodecih. Sam povod je iskonstruisan i isplaniran gest a sa druge strane potpuno lazan da moje angazovanje na forumu nije u skladu sa dogovorenim poslovnim obavezama!?!?
U situacijama kada me neko tako klevece vrlo jasno dajem do znanja sta mislim o tome. Vise je nego ocito da je racunato na takav moj odgovor...karte su podeljenje i igra je mogla da pocne, ishod je u napred bio poznat i ja sam samo zelo da se to sto pre zavrsi.

Ovo je jedina istina!

Nema govora o bilo kakvim nesuglasicama naprosto postoji jasna primedba od vlasnika pansport-a da moj rad nije u skaladu sa ocvekivanim. Koliko je to istina i sami ste mogli da procenite dajuci svoj jasan sud o tome. Hvala i za to!

Pisanja drugih "moderatora" u ovom konkretnom slucaju su samo "pisakranja" koja se moraju uklopiti u zvanicnu politiku javnog nastupa pasnport zaposlenih koji isto tako  dobro znaju, ali precutkuju da u pansport-u a to nije tajna, VLADA PATOLOSKI KULT LICNOSTI i da svaka orginalnost, kreativnost ili iskazivanje sosptvenog stava cak i u korist opste koristi svih ucesnika foruma nije dozvoljena.
Nasuprot tome ja sam se odvazio otici i korak dalje i suprostaviti jednom takvom pataloskom ponasanju i naravno nisam nista bolje mogao ni dobiti zauzvrat sem otkaza!!?!?

Toliko o tome...

Ucesce na ovom forumu pod sadasnjim uslovima je defitivno stvar proslosti za mene i to bi trebalo da je svima u pansport-u jasno!?
Iz ovog razloga bih zamolio deo administratorskog kadra da se, ako nista drugo, barem uzdrze od proizvoljnih, netacnih i pre svega nevesto diplomatski upakovanih komentara i da ako je to ikako u njihovoj moci pre svega porade na nivou kvaliteta svojih postova u cilju opste koristi svih ucesnika foruma, jer je to jedini ispravni nacin da zadobiju postovanje svi forumasa ovog foruma.
U protivnom ako im to jos uvek nije jasno neka procitaju jos jednom pazlljivo sve izjeve na ovoj temi napisane is pera clanova foruma.

SPORTSKI POZDRAV
MikiVELIKI




« Poslednja izmena: Oktobar 21, 2007, 02:50:38 posle podne od strane Miodrag Bradic » Sačuvana
Mali stefa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3094


« Odgovor #30 poslato: Oktobar 20, 2007, 12:19:57 pre podne »

Stvarno shteta, nisu potrebne rechi da opishemo mikiju koliki je KRALJ.Verujem da znash miki shta mislimo o tebi i koliko si nam pomogao, prvenstveno meni. pozz
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #29 poslato: Oktobar 19, 2007, 11:17:05 posle podne »

pozdrav miki 8) 8) 8)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 19, 2007, 10:38:55 posle podne »

WTF!

Chovek je od pochetka ovde, zbog njega je forum i profunkcionisao, ne znam o chemu se radi ali...nedostajacesh nam care!!!
Sačuvana
Genije
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73


« Odgovor #27 poslato: Oktobar 18, 2007, 09:59:39 posle podne »

Mislim da je sve receno u prethodim postovima clanova ovog foruma.....Koliko si nam pomogao da unapredimo sebe i na svako pitanje pruzao korektan odgovor najbolje znamo mi koji smo svakog dana citali i pisali ove postove!!! Znam da ne postoji clan na ovom forumu koji moze bilo sta negativno reci za tebe! Zelim ti sve najbolje i beskrajno zahvaljujem na pruzenoj podrsci!!!

 :'( Tuzno je kakve gluposti uniste nesto sto je bilo dobro. Ovaj forum nikad vise nece biti isti  :'(

Nadam se da cu imati priliku da te jednog dana i licno upoznam. RESPECT MIKI!!! 8)
« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2007, 10:04:08 posle podne od strane Genije » Sačuvana
This is why they call it Bloodsport, kid !!!
medonjak
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348

« Odgovor #26 poslato: Oktobar 18, 2007, 09:52:20 posle podne »

Slazem se sa tobom Stevane  ;)
Sačuvana
CTEBAH
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 736


« Odgovor #25 poslato: Oktobar 18, 2007, 04:51:23 posle podne »

nema nista aspurdno u mom postu  >:( >:( >:(
Sačuvana
"...oci sklopljene, tisina i molitva pred boj, slike majke ljubi cedo ja pridruzicu se njoj, na nebu ako treba jer tamo pripadamo, mi smo nebeski narod ali na zemlji za cuda znamo...nema pomisli o milosti slusam krike dusmana..."

Klikni ovde
LaraTheSun
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33


« Odgovor #24 poslato: Oktobar 18, 2007, 02:56:33 posle podne »

Ja vise necu ucestvovati u radu foruma Bez tebe Miki ovaj forum ne vredi nista.

Ovaj forum vrijedi zbog svih koji su ucestvovali u njegovom nastanku i radu i apsurdno je vrednovati ga po angazmanu pojedinaca, sto naravno ni malo ne umanjuje Mikijev znacaj na forumu ali tim umanjujete znacaj svih ostalih predanih forumasa i moderatora.



Citat
Miki samo furaj napred, ne daj da te ovo obeshrabri mozda oni ne cene tvoj rad i ne znaju koliko dobrog cinis sa nas i ovaj sport uopste ali mi koji te postujemo znamo kakav si ti sampion i kakav si covek, Srecno u daljem radu !!!
sto se tice ovog komenatara, prilicno je apsurdan, jer niko ne bi dozvolio nekom da radi toliko dugo da ne cijeni njegov rad a Mikijev angazman govori sam za sebe i zato o razlozima prekida poslovne saradnje ne mozemo da sudimo to najbolje zna rukovodstvo i Miki  :-X

Miki, Srecno u daljem radu ;)

Sačuvana
Run, Forest, run!!!
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #23 poslato: Oktobar 18, 2007, 02:32:01 posle podne »

Ljudi, pa tu je Miki, zauvek u našim srcima ;)

Ma šalim se .. teško je ostati neutralan izmeĂ°u dve strane pa rekoh nabolje da se malo našalim...
Sačuvana
lanami
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 346


« Odgovor #22 poslato: Oktobar 18, 2007, 10:39:13 pre podne »

Miroslav-Miki Bradic je covek koji je meni licno dosta pomogao.
Po cemu je pan-sportov forum  poznat i uvazavan, jeste zasluga Mikijevom velikom trudu i radu.
Dacu sebi za pravo da kazem, da mi je politika iste firme vrlo poznata i da se moglo ocekivati nesto poput ovoga!

Sp.pozdrav

Kiki, ne znas ni ime svog velikog prijatelja... cccccc...

Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 17 upita.