TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:27:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NAJVECE ODVALE U BB  (Pročitano 11084 puta)
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 365

« Odgovor #20 poslato: Mart 13, 2010, 03:36:06 posle podne »

U toj njegovoj teretani sve neki istraumirani...bas se pitam odakle je  :D
Sačuvana
JovanR
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 180


Follow the Ruhls!

« Odgovor #19 poslato: Mart 13, 2010, 01:32:30 posle podne »

Brate tebi je bas dosadno.
Sačuvana
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #18 poslato: Mart 13, 2010, 12:06:15 posle podne »

JEDAN DEBIL U TERETANI(DEBELI FUCKFACE) PRIDJE MENI I KAO STO RADIM NEKU VEZBU SA CROSS SAJOM I JA ONAKO U ZAJEBANCIJI MU KAZEM PA KAD MOZE PHIL HEATH STO NE BI MOGAO JA...ON KAZE MENI BRATE TI SI LO0OD ZNAS LI TI DA ONI PRIMAJU INFUZIJU PRED SVAKI TRENING :) E TU MI JE PUKO FILM I REKAO SAM MU DA MI NABROJI 5 ORALNIH AAS 5 INEKCIONIH ASS 5 ZASTITA I 5 OLYMPIJANACA.....NARAVONO ODGOVOR JE BIO S CUTANJEM ...AMIN :)
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #17 poslato: Mart 13, 2010, 12:03:28 posle podne »

DOSAO KOD MENE JEDAN PACIJENT(JOSH PANDUR) I KAZE BRATE STO NE STAVIS U DEKU U RADNJU..JA KAZEM BRATE JESI TI NORMALAN..ON KAZE PA DA IMAS..JA KAZEM A TI BI MI KAO KUPOVAO? ON UCUTA :) PANDUR GLUP KAO RAZUME SE MISLI DA JE DEKA SUPS :) EVO JOS JEDNE ..PRICAM JA U TERETANI DA ME JEBU NESTO ZGLOBOVI A MOMAK (KOJI JE NISTA OD BB) KAZE BRATE SAMO DEKA I REZIO SI PROBLE ONA JE ZA ZGLOBOVE :)....IANCE TAJ LIK JE CUO SAMO ZA DEKU I SUSTANON :)
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 365

« Odgovor #16 poslato: Mart 13, 2010, 11:34:54 pre podne »

Steroids cause you lose your dick ;D
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #15 poslato: Mart 12, 2010, 09:46:31 posle podne »

Jedan zandarmerac ima najvece i najdebilnije provale... i sto je najgore laze kao pas a sam veruje u ono sto izmislja... nije normalan... ima razne fora tipa... moj ortak je kupio hormon rasta od nosoroga... dobio je 40 kila cistih misica za 2 meseca, ali jedna ampula kosta 20 000e xD mnogo nebuloza , vise ga i ne slusam, mnogo zatupljuje :D i sto je najbolji deo price svi mu veruju :D :D
Ah da, inteligencija zastitnika zakona...ako uzmeh GH od noja onda ti samo pec i quad rastu...
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1636

« Odgovor #14 poslato: Mart 12, 2010, 09:28:19 posle podne »

Jedan zandarmerac ima najvece i najdebilnije provale... i sto je najgore laze kao pas a sam veruje u ono sto izmislja... nije normalan... ima razne fora tipa... moj ortak je kupio hormon rasta od nosoroga... dobio je 40 kila cistih misica za 2 meseca, ali jedna ampula kosta 20 000e xD mnogo nebuloza , vise ga i ne slusam, mnogo zatupljuje :D i sto je najbolji deo price svi mu veruju :D :D
Sačuvana
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #13 poslato: Mart 12, 2010, 06:25:48 posle podne »

KOD MENE U PROTEIN SHOPU DOLAZE(RAZNI LIKOVI) I ONO TIPA TRAZE (SAGOREVACE GAINRE ITD..)BRATE NE ZELIM NISTA STETNO TIPA NECU HEMIJU..NECU NISTA NELEGALNO :) :) ILI ONO KAO BRATE JA BI SAMO JOS MALO MASE ALI NECU NABILDOVANU MASU :)
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #12 poslato: Mart 12, 2010, 05:31:07 posle podne »

Dobro, barem zna da je to DODATAK ishrani a ne zamena :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Mart 12, 2010, 03:38:44 posle podne »

jedan momak mi ulazi u radnju i kaže 

 Ja sam došao da kupim dodatak ishrani.

Bingo :) 
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #10 poslato: Mart 12, 2010, 02:46:40 posle podne »

Uvek su zanimljivi oni koji traze neki preparat za noge,ili za biceps i tako to  :D

A skoro je u radnju dolazio lik koji ima 190cm visine i 70kg i trazio sagorevace za sebe,i cesti su takvi
Sačuvana
Be Happy!!!
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #9 poslato: Mart 11, 2010, 08:32:34 posle podne »

xaxaxxaax!!!!!
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
nickey
Gost
« Odgovor #8 poslato: Mart 11, 2010, 08:24:48 posle podne »

Dodje lik u teretanu i pita radnika koji radi tamo, "Jel mozes nesto da mi preporucis(mislio je na neki sup), a da nije metan", kao imao je neke nuspojave od metana.  ;D ;D

Dobitna kombinacija jednog je bila dva tri lista zelene salate u 3 ujutru da mu stomak ne prestaje sa radom.

Ili dodje jedan sa nabijenom masom i kaze pa ja sam tako prirdno, oduvek. Kazem mu sta jedem, kako, koliko, tek on posle par dana, "e pojacao sam ishranu, sada jedem dve kifle i 1l jogurta na poslu".

Ili jedan genijalac je uvek stavljao 5kg manje na jednu stranu na benchu jer mu je jedan pec zaostajao.

Seticu se valjda jos...



Sačuvana
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #7 poslato: Mart 11, 2010, 07:30:28 posle podne »

ne evo josh jedne taze ..na jednom forumu decko je rekao da dize 180KG rameni potisak,bendz nesto 200kg i tako neke abnormalne cifre :) :) :) :)  najveca fora u tome je da decko ima 96kg :) a nije ni bb ni pl :)
Mojke legenda. :D :D
   DA BRATE    E KAD SAM CITAO PLAKAO SAM 5 MIN  ;D ;D ;D :)
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Mart 11, 2010, 07:21:38 posle podne »

ne evo josh jedne taze ..na jednom forumu decko je rekao da dize 180KG rameni potisak,bendz nesto 200kg i tako neke abnormalne cifre :) :) :) :)  najveca fora u tome je da decko ima 96kg :) a nije ni bb ni pl :)
Mojke legenda. :D :D
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 20 upita.