TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 01:48:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NAJVECE ODVALE U BB  (Pročitano 11091 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #35 poslato: Mart 14, 2010, 02:03:15 pre podne »

JBT FICO PA TI IMAS DEVOJKU JBT :D XAXAXXA
m jok.decka
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #34 poslato: Mart 14, 2010, 02:02:48 pre podne »

Prvi put cujem,debilizam totalan ,de to sa aas raditi o brate!to je opasno.... idioti

da brate :D pre par meseci je neki lik doso na x3m i kaze ma jebite se vi nemate pojma,ja cu u venu odmah brze je :D :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #33 poslato: Mart 14, 2010, 01:33:44 pre podne »

JBT FICO PA TI IMAS DEVOJKU JBT :D XAXAXXA
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 365

« Odgovor #32 poslato: Mart 14, 2010, 12:22:37 pre podne »

Prvi put cujem,debilizam totalan ,de to sa aas raditi o brate!to je opasno.... idioti
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #31 poslato: Mart 14, 2010, 12:21:00 pre podne »


A takodje imas bildera koji uyzimaju aas intravenozno...sto nije greska ali je strasno potencijalno opasno...


De si to procitao? glupost... radi se intravensko PUNJENJE u smislu da pred takmicenje rokaju cistu glukozu u vodenom rastvoru da bi kvalitetnije odradili punjenje... i kada rade hormone replacement terapy to se radi u malim dozama i u specificnim esterima... sta sad izmisljas :)

brate imas budala veruj mi :D jedina razlika sto ce brze uci,kao i kad uzimas ins mozes intra musk i subkut ili aas intra musk i intra ven,razlika u vremenu koje terba da ti dospe i izadje iz sistema...citao sam po get bigu i sarcevom jos pre par godina kad sam stalno posecivao strane forume. Nije bio text Tipa DO PROS DO IT? nego forumasi koji to rade i razmenjuju iskustva :D

jednostavno imas lekova koje mozes na razne nacine uzimati

evo primer moja devojka je primala aminofilin zbog astme i intramusk,intravenski a ima i u tabletama,razlika je u vremenu koje terba da nesto krene da deluje,intravenski naravno prakticno instant.

ovo nije bio post radite to :D nego vezano za to sta se sve radi

a za proove me ne bi ni najmanje nista cudilo ili iznenadilo :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #30 poslato: Mart 13, 2010, 10:13:31 posle podne »

EJNEMOJTE MI JEBATI POST SA TIM SHITOM  :D
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
Seph
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 365

« Odgovor #29 poslato: Mart 13, 2010, 09:49:00 posle podne »


A takodje imas bildera koji uyzimaju aas intravenozno...sto nije greska ali je strasno potencijalno opasno...


De si to procitao? glupost... radi se intravensko PUNJENJE u smislu da pred takmicenje rokaju cistu glukozu u vodenom rastvoru da bi kvalitetnije odradili punjenje... i kada rade hormone replacement terapy to se radi u malim dozama i u specificnim esterima... sta sad izmisljas :)
Sačuvana
PsyTrance
Gost
« Odgovor #28 poslato: Mart 13, 2010, 05:30:28 posle podne »

drzi SHIFT :D :D :D :D :D
Sačuvana
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #27 poslato: Mart 13, 2010, 05:29:27 posle podne »

AGRRED!
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #26 poslato: Mart 13, 2010, 05:27:04 posle podne »

pa znam i verujem ti :D al veruj mi takodje da i danas koliki god znalci bili,za godinu dana ce mozda nas tako neko da slusa i da uz sva buduca saznanja u BB da kaze slusaj ove,oni jos uvek misle da se whey pije u pwm,a niko ne koristi bcaa jos otkako su provalili plazmogulanator 2012-e :D


debila imas,ttu su ti oni preterivaci i to je komedija zaista :D od onog deteta koje kaze da radi presu sa 500kg  aima 60kila tezine do cuvenog Mojketa i ramene prese 180kg :D

i opet,jedno je ako neko ima pristup informacijama a i dalje ih ne koristi,e onda je neko zaista glup,al kod mene u gym imas ljude koji ne idu na internet recimo uopste niti znaju da rukuju kompom,i ne mos od njih ocekivati da znaju ovo sto mi pisemo i citamo kada jedini info nazalost prodre do njih je neki gluvi telefon...e takvima objasnis lepo ko sto se ja trudim,i polako iskorenjujem ono da svi rade ruke 3put nedeljno :D

a glupaci koji imaju pristup da procitaju sve moguce studije o supsima,aas i da onda pricaju anegdotske mitove,e to treba saraniti jer im nema pomoci :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #25 poslato: Mart 13, 2010, 05:20:36 posle podne »

FICO BRATE DA TEBE NEMA NA OVOM FORUMU NE ZNAM KO BI ME ISPAVLJAO JOS PRE 2 GOD :D ...  NE VREDJAM DEBELE LJDE NEGO MI JE SUCK KOLIKO IMA TIH LIKOVA KOJIMA PAMET IZLAZI NA DUPE...I REKAO SAM INFUZIJA PRETRENINGA A NE PRE SPAVANJA...ZA NEPOVEROVATI CAPS MI JE SJEBAN... :(
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #24 poslato: Mart 13, 2010, 05:16:33 posle podne »

JEDAN DEBIL U TERETANI(DEBELI FUCKFACE) PRIDJE MENI I KAO STO RADIM NEKU VEZBU SA CROSS SAJOM I JA ONAKO U ZAJEBANCIJI MU KAZEM PA KAD MOZE PHIL HEATH STO NE BI MOGAO JA...ON KAZE MENI BRATE TI SI LO0OD ZNAS LI TI DA ONI PRIMAJU INFUZIJU PRED SVAKI TRENING :) E TU MI JE PUKO FILM I REKAO SAM MU DA MI NABROJI 5 ORALNIH AAS 5 INEKCIONIH ASS 5 ZASTITA I 5 OLYMPIJANACA.....NARAVONO ODGOVOR JE BIO S CUTANJEM ...AMIN :)

aj ti meni nabroj 5 zastita :D i kazem zastita,ne inhibitora aromataze :) sta ti uopste znaci zastita...

i da,5 oralnih aas plz :D ne racunam razlicite nazive za isti

i zasto debeli fuckface?Vredjas sve ljude sa viskom kilograma

a to oko infuzije,pre par godina su provalili Ruhla da tokom spavanja prima infuziju,sto i ne cudi jer je tesko odrzavati danasnje mas monstrume  od 130-150kg sa samo 5-6 obroka dnevno.
A takodje imas bildera koji uyzimaju aas intravenozno...sto nije greska ali je strasno potencijalno opasno...


p.s. taj caps lock ispada kao da se stalno deres

Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #23 poslato: Mart 13, 2010, 05:16:14 posle podne »

Brate tebi je bas dosadno.
   MORAM DA RAZBIJEM MONOTONIJU OVDE...

U toj njegovoj teretani sve neki istraumirani...bas se pitam odakle je  :D
   MA PACIJENATA IMA KOLIKO I GDE HOCES .... :D :D
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
nickey
Gost
« Odgovor #22 poslato: Mart 13, 2010, 04:53:54 posle podne »

E moj Explorer, pa deka se dugo koristila kao lek protiv uraslih dlaka, naucnici nisu ni znali da su proizveli steroid sve dok Dolf Lundgrin nije krenuo da se leci od uraslih dlaka(naravno tada je radio u pozorstu za  gluvoneme), nagle promene su se odmah videle i eto glas mu se vratio a dlake ispravile...  ::) ::) ::) ::) ::) ::)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #21 poslato: Mart 13, 2010, 03:48:08 posle podne »

ista tema po ko zna koji put :D
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.202 sekundi sa 18 upita.