TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395040 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 04:40:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 25 odlicnih recepata  (Pročitano 7137 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: April 20, 2010, 04:42:29 posle podne »

I ja sam nešto skeptična... sve mi se čini da ljudi vode računa o ishrani jedan kratak period, a ipak je ovo Vojvodina... i ako uzmemo u obzir neke statističke podatke...
nisam nešto poverljiva, ali ideja je tu ;)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #16 poslato: April 14, 2010, 11:02:45 pre podne »

ne  ;D
Jako je malo ljudi koji zapravo vode racuna o ishrani u BB i van.

Specijalitet dana 200g int pirinca i 150g kuvana piletina....

Gresis :) I te kako bi bilo prodavano, cak i kada bi bilo skupo! Garantujem!

Ali radi se o tome da to nije 200 grama pirinca i piletina, nego nesto mnogo zanimljivije i mastovitije a i dalje ekstra kvalitetno! O tome se radi  ;)
Ali kao sto napisah, to zahteva dosta truda i kulinarskih sposobnosti :)

Javlja se svest kod dovoljne kolicine ljudi o zdravlju, tako da se ne bojim bi lose radio restoran :), ali mora biti u centru :) jer ce i more slucajnih prolaznika svratiti... jer su danas i obicni restorani sa krs hranom jako skupi, tako da pare ne bi bile prob., nego samo kako napraviti prave specijalitete :)
Sačuvana
Takahiro
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163


« Odgovor #15 poslato: April 14, 2010, 10:14:52 pre podne »

otvori.. pa da izvedem devojku tamo... pa kojoj se svidi hrana i pristane da mi sprema istu.. ta je prava :) salim se malo.. al dobra ideja, a imas i potencijalne kuvare ovde na forumu :)
Sačuvana
Qui audet adipiscitur
nickey
Gost
« Odgovor #14 poslato: April 14, 2010, 09:32:27 pre podne »

ne  ;D
Jako je malo ljudi koji zapravo vode racuna o ishrani u BB i van.

Specijalitet dana 200g int pirinca i 150g kuvana piletina....
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #13 poslato: April 14, 2010, 09:24:13 pre podne »

100 %. Obogatila bi se :) Samo treba uloziti i odraditi posao kako valja, i pronaci sve potrebne namirnice sto moze predstavljati prob. kod nas... Ali mogla bi to biti prvenstveno mediteranska kuhinja tako da eto taj potencijalni problem resen :)
I naravno morala bi u centru otvoriti, hehe
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: April 14, 2010, 09:16:12 pre podne »

Uvek sam imala želju da otvorim restoran zdrave hrane... nešto slično bi se našlo na meniju kao u ovom pdf-u :)

šta mislite, jel bi to uspelo kod nas? :)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #11 poslato: April 12, 2010, 04:40:06 posle podne »

uz ovakav način ishrane i eksperimentisanje ti nikad neće biti dosadno ni spremanje hrane ni zdrava ishrana :)

po meni su ovakve stvari način da se istraje dugo i uživa u zdravoj hrani

Upravo tako. Nesto najgore sto moze da nam se desi je da se zasitimo jedne te iste hrane... Postoji milion DOBRIH kombinacija samo treba biti radoznao i istrazivati i ne biti lenj...
Sačuvana
Takahiro
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163


« Odgovor #10 poslato: April 06, 2010, 11:57:40 pre podne »

Pa tako je Monika. S vremena na vreme treba odvojiti malo vremena i procackati po netu, naci neke nove stvari i nacine spremanja.. Ako kombinujemo dobre i kvalitetne namirnice to ce uvek valjati..
I ja uvek kazem da koliko god novca neko moze da izdvoji za ishranu, bilo to malo ili puno, moze napraviti ukusno i zanimljivo jelo za malo novca. Jeste da avokado izadje preko 120 - 130 din komad plus belo meso, malo pirinca i povrca to sve izadje oko 350 din i to je dovoljno za dve osobe. a ako odete u Mek tamo samo jedna osoba moze da se "najede" za te pare, a o kvalitetu pojedenog ne treba ni diskutovati :)
Sačuvana
Qui audet adipiscitur
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: April 06, 2010, 08:53:21 pre podne »

uz ovakav način ishrane i eksperimentisanje ti nikad neće biti dosadno ni spremanje hrane ni zdrava ishrana :)

po meni su ovakve stvari način da se istraje dugo i uživa u zdravoj hrani
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #8 poslato: April 03, 2010, 11:48:26 pre podne »

iako mi se čini da je povrće sve skuplje i dalje može da se naĂ°e kvalitetnije i finije nego u zapadnim zemljama, a po cenama koje još uvek možemo sebi da priuštimo...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #7 poslato: Mart 31, 2010, 08:25:18 posle podne »

Svakako. Pa nista lepseg nego jesti sto raznovrsniju hranu. I ja sam protivnik jednolicne hrane... ali vracamo se opet na novcanu stranu kao i dostupnost razlicitih namirnica... ali uz malo truda, zasareni se tanjir :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Mart 31, 2010, 05:55:01 posle podne »

ima bas finih stvari ovde.. sad cu da izaberem nesto pa da dam zadatak kevi da spremi..  ;D  ;D

inace danas mi je keva pravila exta jelo.. avokado, belo pileće, paradajz, z salata, integralni pirinac, crveni pasulj, malo soja sosa...
jako je ukusno a lako za napraviti.. ukus avokada kad se pomesa sa svim ovim... mmmm brutalno :)


 ;)



ma dam nije valjda fino sa tako groznim sastojcima :)

obožavam kad ste kreativni! zašto jesti 10 konzervi tune na dan kad se može kombinovati toooooliko namirnica i dobiti tako mnogo bolji ukus a o kvalitetu da i ne govorim...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #5 poslato: Mart 29, 2010, 08:47:33 posle podne »

Slika sve govori, ali i sami sastojci :) Sve sto ima avokado mora da je dobro :)
Sačuvana
Takahiro
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163


« Odgovor #4 poslato: Mart 29, 2010, 01:59:43 posle podne »

ima bas finih stvari ovde.. sad cu da izaberem nesto pa da dam zadatak kevi da spremi..  ;D  ;D

inace danas mi je keva pravila exta jelo.. avokado, belo pileće, paradajz, z salata, integralni pirinac, crveni pasulj, malo soja sosa...
jako je ukusno a lako za napraviti.. ukus avokada kad se pomesa sa svim ovim... mmmm brutalno :)


 ;)
« Poslednja izmena: Mart 29, 2010, 08:36:46 posle podne od strane Takahiro » Sačuvana
Qui audet adipiscitur
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #3 poslato: Mart 22, 2010, 07:08:25 posle podne »

Ja obozavam shrimpove - rakcice, mislim volim bas morska stvorenja :)
Ali kada sam jeo u tajlandskom restoranu u Australiji, za malo da povratim. Narucio sam king prawns sto mu dodje to, ali je zacin toliko sladak i nekako cudan bio da mi je bilo skoro lose  :-\ Ali rakcici sami po sebi i riza, mmm :) jedini prob. je bio sto u toj mojoj porciji se nije sluzila riza...  :D
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 17 upita.