TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:30:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko koriscenja  (Pročitano 4898 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #20 poslato: April 05, 2010, 11:13:26 pre podne »

danima kada ne treniras AC ti ne treba,a ISO 100 ujutru i jos 2x u toku dana kao medjuobrok.
Sačuvana
Chelsea
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


« Odgovor #19 poslato: April 05, 2010, 10:07:47 pre podne »

animal cuts i iso 100
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #18 poslato: April 05, 2010, 08:41:22 pre podne »

Imam jos jedno pitanje. Kako da koristim suplemente u danima pauze ?

Sta konkretno koristis?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #17 poslato: April 05, 2010, 08:37:50 pre podne »

O.K., stvarno nisam imao predstavu da ti je svaki trening nogu i vise od 100 % kada ne mozes da stojis... u tom slucaju onda samo masaza i istezanje pomazu...

Ali i dalje stoji za momka kome sam prvenstveno preporucio da proba ("chelsea")...
Naravno,a sto se treninga za noge tice uvek je maximalan,ali uvek razlicit...jedini nacin da se napreduje,narocito sto se separacija i oblika tice
Sačuvana
Chelsea
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


« Odgovor #16 poslato: April 04, 2010, 11:14:53 posle podne »

Imam jos jedno pitanje. Kako da koristim suplemente u danima pauze ?
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #15 poslato: April 04, 2010, 06:46:51 pre podne »

O.K., stvarno nisam imao predstavu da ti je svaki trening nogu i vise od 100 % kada ne mozes da stojis... u tom slucaju onda samo masaza i istezanje pomazu...

Ali i dalje stoji za momka kome sam prvenstveno preporucio da proba ("chelsea")...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #14 poslato: April 03, 2010, 08:02:22 posle podne »

Svakako za istezanje... A odgovor na pitanje je DA :). Najozbiljnije, razumem da ne izgleda tako, ali "vrtenje" min 15ak neverovatan efekat ima na razbijanje mlecne kiseline, prokrvljavanje, i opustanje zategnutih misica. Radom sa velikim tezinama kod nogu bas zategne noge, to svi znate, noge postanu kao od kamena... to je normalna pojava, tako da taj bike dodje kao melem. ali naravno, ne treba sada sesti na bike i uzeti tezak prenos. znaci lak prenos i sto vise obrtaja. prvih minut, dva mozda nece izgledati prijatno, ali vec posle 5 min cete osetiti rasterecenje...

Probaj, nista te ne kosta :) Znaci namestite sic tako da kada se spusti noga skroz da ne bude skroz ravna nego blago savijena u kolenu, i vrtite sa laksim ali ne bas bezazlenim opterecnjem... dosta tecnosti tokom voznje i to je to

Znaci molim te testiraj pa javi :) sasvim je logicno ako razmislis. to je efekat kao kada nakon tog treninga legnes na ledja i neko ti "trese" noge onako kao fudbalerima na terenu  ;D

Ja posle treninga za noge ne mogu da stojim a taj dan izbegavam i motor da vozim,a kamoli bajs.Jedno je imati dobar trening,a jedno mnogo jak trening za noge.jedini osecaj posle takvih treninga je da nemas kontrolu nad nogama i mucnina,tako da je fizicki neizvodljivo to o cemu pricas
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #13 poslato: April 02, 2010, 07:32:05 posle podne »

efekat je taj sto dolaskom kiseonika ubrzava se proces glukoneogeneze, tj od laktata nastaje glukoza, ali opterecenje treba da bude minimalno, kako bi bio sto veci udeo aerobnih energetskih mehanizama. ok je bajs, ali da je zaista malo opterecenje.
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #12 poslato: April 02, 2010, 06:09:52 posle podne »

Svakako za istezanje... A odgovor na pitanje je DA :). Najozbiljnije, razumem da ne izgleda tako, ali "vrtenje" min 15ak neverovatan efekat ima na razbijanje mlecne kiseline, prokrvljavanje, i opustanje zategnutih misica. Radom sa velikim tezinama kod nogu bas zategne noge, to svi znate, noge postanu kao od kamena... to je normalna pojava, tako da taj bike dodje kao melem. ali naravno, ne treba sada sesti na bike i uzeti tezak prenos. znaci lak prenos i sto vise obrtaja. prvih minut, dva mozda nece izgledati prijatno, ali vec posle 5 min cete osetiti rasterecenje...

Probaj, nista te ne kosta :) Znaci namestite sic tako da kada se spusti noga skroz da ne bude skroz ravna nego blago savijena u kolenu, i vrtite sa laksim ali ne bas bezazlenim opterecnjem... dosta tecnosti tokom voznje i to je to

Znaci molim te testiraj pa javi :) sasvim je logicno ako razmislis. to je efekat kao kada nakon tog treninga legnes na ledja i neko ti "trese" noge onako kao fudbalerima na terenu  ;D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #11 poslato: April 02, 2010, 03:37:53 posle podne »

Istezanje je ok,ali odraditi jak trening za noge i na biciklo ?!Ja posle treninga jedva stojim,a imam nekoga ko me isteze.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #10 poslato: April 02, 2010, 03:13:00 posle podne »

Pa radim i ja noge u teretani tako da znam o cemu se radi  ;) Naravno sa velikim tezinama i razne vezbe, da ne pomislis da to nije to.

Ko ne veruje neka proba. Tako ce se trening u nogama osetiti bar jos dva dana, a ukoliko razvozate sa velikom frekvencom, a malim opterecenjem sutra ce biti kao nove... i jos ako se istegnete nakon toga... sutra mogu opet noge u teretani... potpisujem

to mu dodje kao "toning" masaza. mnogo efikasnije se razbije sva ta mlecna kiselina. znam da nije uobicajeno, ali eto, mislim da ce svako nadji shodno da proba na jednom treningu pa neka sam vidi
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: April 02, 2010, 12:49:56 posle podne »

kada radis noge PREPORUCUJEM bas da vozis bike nakon tog treninga, jer ce ti pomoci da ih opustis i razbijes tu mlecnu kiselinu nakon teskog treninga nogu, ali obrati paznju obavezno na frekvencu okretanja, znaci sto vise okretaja pravi, a oni ne moraju biti pod velikim opterecenjem, znaci "razvrti" sto bi se reklo. Pretposatavljam da tih 20 - 30 min nije nikakva jaka voznja, tako da ti je pametnije da vozis kada radis nego npr ruke!
Posle jakog i intezivnog treninga za noge,tesko da je neko u stanju da vozi bajs!
Sačuvana
Chelsea
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


« Odgovor #8 poslato: April 02, 2010, 12:03:04 pre podne »

OK, tnx.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #7 poslato: April 01, 2010, 08:28:56 posle podne »

kada radis noge PREPORUCUJEM bas da vozis bike nakon tog treninga, jer ce ti pomoci da ih opustis i razbijes tu mlecnu kiselinu nakon teskog treninga nogu, ali obrati paznju obavezno na frekvencu okretanja, znaci sto vise okretaja pravi, a oni ne moraju biti pod velikim opterecenjem, znaci "razvrti" sto bi se reklo. Pretposatavljam da tih 20 - 30 min nije nikakva jaka voznja, tako da ti je pametnije da vozis kada radis nego npr ruke!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: April 01, 2010, 02:54:52 posle podne »

odmaraj utorak,a u cetvrtak noge,a petak ramena
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 18 upita.