TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 02:41:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 10 11 [12] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Stvari koje me izluĂ°uju u teretani!  (Pročitano 54518 puta)
Explorer
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161


« Odgovor #14 poslato: Jul 07, 2010, 12:41:37 posle podne »

ocajna muzika...zato nosim mp3 :D i specijalne naocare....ne vidim nista ne cujem nista :D
Sačuvana
HARDCORE IS THE ONLY WAY...
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #13 poslato: Jul 06, 2010, 06:32:45 pre podne »

I mobilni telefoni, to me najbolje govori ko je dobar vezbac, a ko je dosao da pozira...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #12 poslato: Jul 05, 2010, 11:25:52 posle podne »

Mene najvise nerviraju dve stvari:

1. Blebetanje u teretani o raznim glupostima!
2. Sto se klinci od 15-18god odmah vataju za hemiju iako veze s vezom nemaju o vezbanju,ishrani,suplementima  a odmah bi na hemiju.
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #11 poslato: Jul 05, 2010, 07:58:35 posle podne »

MA najjaci su treninzi za "definiciju" :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #10 poslato: Jul 05, 2010, 06:45:04 posle podne »

Kada bi samo ukapirale da muškarci ne mogu da uz godine i godine predanog rada "imaju velike mišiće kao švarceneger" sa 16 puta više testosterona od njih...
« Poslednja izmena: Jul 05, 2010, 06:47:32 posle podne od strane Biochemo » Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #9 poslato: Jul 04, 2010, 06:41:01 posle podne »

Upravo tako, ali to je onda ili glupost ili ludilo, jer verujem da je Ajnstajn  rekao da je definicija ludila raditi jedno te isto, a ocekivatu drugacije rezultate...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Jul 04, 2010, 10:03:42 pre podne »

Vidiš, tu postoji jedno logično objašnjenje. :) Kad bi one znale da ne znaju, potražile bi pomoć drugih, kao i pomoć interneta. :D No, one misle da znaju sve što im je potrebno, a obično im je potrebno, kao što reče, samo da malo zategnu guzu, stomak i butine. Ni jedna ne bi htela da se "prebilduje" i neće "velike mišiće kao Švarceneger", tako da je ne zanimaju saveti dobro i solidno graĂ°enih muškaraca.

Pre će se obratiti za savet nekoj drugoj paćenici koja se ne skida sa traka za trčanje i tako nastaje taj začarani krug. Kad neko ne zna za bolje, on(a) i ne može težiti boljem. Simple. :D

Meni lično smeta kad se takve paćenice usude da dobace nešto mojoj verenici kad je vidi kako trenira ozbiljno sa tegovima ili kad na očigled njih koristi suplementaciju.
« Poslednja izmena: Jul 04, 2010, 10:05:19 pre podne od strane Robert » Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #7 poslato: Jul 04, 2010, 08:41:53 pre podne »

Monika mogu samo da zamislim kako je tebi kao nekome se trudi da postane strucnjak u ovoj oblasti, a pored toga je zensko i jos kao sad ti treba da ubedis neke tamo pacenike kako je ono sto oni trenutno rade skroz pogresno. Agonija...

A te nasminkane zenske to je tek prica za sebe. Mislim generalno zenska populacija je sva ista kad su tegovi u pitanju. Bez uvrede Monika srećo, devojka si, ali moram da kažem da je većina devojaka u teretani glupo:)

 Imam i dobar razlog za to. Recimo ja da hocu da postanem recimo stručnjak za šminku. Prvo otišao bih kod nekoga ko se razume, a taj bi verovatno već godinama se bavio šminkom i dao bi mi par saveta kako da počnem sa šminkom. TakoĂ°e na netu bi našao gomilu sajtova i za neki odreĂ°eni vrmenski period recimo par meseci bi uspeo da shvatim koji sajtovi nude dobre, a koji loše informacije. I naravno ne bi išao samo da šminkam oči ili samo usne, a sve suprotno upravo rade žene u teretani. Prvo doĂ°u bez ikakvog interesa, jer kao i 90% "vežbača" misle da samo ako se pojave da će se nešto desiti, onda nikog živog neće da pitaju iz bog ti ga zna kojih razloga i onda uzmu i samo rade vežbe za guzicu. Najbolje od svega je kad bi im prišai i pljesnuo ih po guzici dlanom (što je najveći kompliment koji muškarac može da zada žensknoj guzici:) onda se smrtno uvrede. Pa što radiš na toj guzici toliko, ako nećeš kompliment. Šalim se ja malo naravno.

Samo mi nije jasno kako neko može da živi danas, kad imaš toliko knjiga, toliko milijardi sajtova na netu koji daju sve neophodne informacije i dalje ljudi ne znaju kako da treniraju, i dalje ne znaju kako da se hrane i dalje ne znaju šta da rade sa svojim životom. Na kraju krajeva samo treba da pročitaju ono što se nalazi na ovom, jednom forumu, i znaće više nego 90% ljudi na ovom svetu. Definitivno mislim da je ljudska glupost u pitanju :D
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #6 poslato: Jul 03, 2010, 10:00:09 posle podne »

Zato lepo sebi sredis u kuci sve sto ti treba, namestis muziku i pichi :D
Ofc ne mozete imati bas sve sprave ali improvizacija pokriva sve :))

e sad, ko nema kucu i sredstava.. Gore navedeno mora da trpi jbg

hehe
evo baš sad sam "improvizovao" trening kući zbog idiota u teretani koji su odlučili da preĂ°u u letnji režim rada (i naravno ostave istu cenu), a nedelju kao radni dan ukinu! (Srećom pa još uvek nisam prerastao tegove koje imam. :P)
Koje lajsne umeju da budu ti vlasnici...

ps traži se normalna teretana u Jerkoviću... :(
Sačuvana
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #5 poslato: Jul 03, 2010, 09:43:51 posle podne »

Zato lepo sebi sredis u kuci sve sto ti treba, namestis muziku i pichi :D
Ofc ne mozete imati bas sve sprave ali improvizacija pokriva sve :))

e sad, ko nema kucu i sredstava.. Gore navedeno mora da trpi jbg
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #4 poslato: Jul 03, 2010, 12:42:03 posle podne »

ti isti likovi kad pokušaš da im objasniš kako se pravilno radi te gledaju kad da si im upravo sexualno opštio sa svim ženskim članovima porodice.

hahahahha - bolji opis pogleda od ovoga nisam čuo. So true...

5. One vaginalne sprave, bitno da nemamo spravu za hack cucanj, smitha ali ima mesta za ta tri sranja.

Vaginalne sprave svuda, a u teretani zato SKORO NIGDE nema mesta za džak ili kavez.

Dakle niko ne radi bench spustajući šipku do grudi, ebeš mene ali možda je to neki sistem treninga za koji ja još nisam čuo.
...

Pa pobogu! To je novi trend! :P
(A objašnjenje trenda glasi:)
Kako da neko digne stotku (kad ne može ljudski da izgura ni 80kg) ako je spusti skroz do grudi??!
Šta će nam taj pun radijus pokreta kada je moje idenje u teretanu čisto pokušaj lečenja ega loženjem da sam digao "stotku" ili šta već. Svi bi da su hulkovi čim krenu u teretanu.
Poulbencheri svuda. :S

Užas gde god se okreneš.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #3 poslato: Jul 03, 2010, 12:17:50 posle podne »

Sve ovo sto Malibuilder kaze i mene nervira.

Ne znam ni odakle da pocnem, mrzi me da objasnjavam..
1. Natural likovi i njihovi kompleksi (ja sam natural ali ne kukam zbog toga)
2. Devojke u teretani, uzas...
3. Kardio sprave u teretani(trake i bajsevi)...
4. Ono hulahop sranje.
5. One vaginalne sprave, bitno da nemamo spravu za hack cucanj, smitha ali ima mesta za ta tri sranja.
6. 3 sprave za trbusnjake a samo jedna podesiva klupa, koji qrac...
7. Sauna belt, i suskavci, crkli svi da bog da.
8. Metandzije("Ma batali toliko sto jedes, jedi normalno, vidi kaki sam ja")


Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Jul 03, 2010, 12:13:10 posle podne »

haha, potpuno te razumem :)

sve to isto sam doživela i nagledala se istog, pogotovo dok sam radila u teretani (gde si i ti radio pre mene ;) )

najviše sam se bojala za klince koji od silnog entuzijazma i poludelog testosterona (čak je bilo nekih starijih sa sindromom zakasnelog puberteta) - koji su mogli da se unište....  tehnika vežbi, katastrofa !!!

drugi problem, kad im nešto prigovorim ili pokažem, zamisli kad tebe nisu slušali, a tek mene, žensko... "šta ona zna...."... sa tim se susrećem i kad je u pitanju suplementacija, redovno :)

a ono što mene dodatno jako nervira po teretanama su neke devojke koje dolaze full našminkane i sreĂ°ene na trening... pod 1, ja obožavam šminku ali NIKAD u životu nisam došla našminkana na trening... a tek odugovlačenje i ćaskanje na spravama....

treće, ne volim kad me neko zapričava dok izvodim vežbu... ok u pauzi, ali dešava mi se da me neko gnjavi oko toga šta da koristi i kako od suplementacije dok sam na svom treningu...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #1 poslato: Jul 03, 2010, 09:29:49 pre podne »

Ne znam za vas, ali meni je ovaj sport jedna veliki deo života. Recimo prvi put sam u teretanu ušao kad sma imao 4 godine. Moj otac je bio takmičar i ja sam sam imao delimično uspešne takmičarske uspehe. Danas kad uĂ°em u neku teretanu gotovo da ne mogu da treniram.

Prvo što ima gomila raje koja samo pozira po teretani i to ne mislim da izvode bilderske poze pred ogledalom nego bukvalno stoje zakucani u jednom mestu ili na klupi i zevaju, kucaju poruke na telefon i slično tome. Dakle dešava se da čekam i po 15 minuta na neku spravu zato što neki lik ima potrebu da smara do beskonačnosti.

Onda ima neka silna raja koje je tek krenula u teretanu i oni tako lete na sve strane od jedne do druge sprave, mlate tegovima i generalno idu ka tome da ubiju sebe i u ne retkim slučajevima i mene, pošto sam više puta izbegao sigurnu smrt kad je nekom wanna bee bilderu ispala bućica koje je teža od njega samog. No to nije najgore od svega, ti isti likovi kad pokušaš da im objasniš kako se pravilno radi te gledaju kad da si im upravo sexualno opštio sa svim ženskim članovima porodice. Dakle sve i jedan je u fazonu da zna šta radi. Dakle baš juče sam gledo jednog lika kako radi stojeći potisak iznad glave šipkom. Lik je dizao oko 40kg sve ukupno i to militari press varijantu dakle potiska ispred glave. Forma kojojm je izvodio vežbu je bila užasna, dakle svakog trenutka sam čekao da se otkači neki deo njegovog tela i poprska nas sve sa mlazom krvi. Prvo lik je stajao sa nogama svaka na svoju stranu i gotovo da se ispeo na prste, kako bilo ko održava ravnotežu na toj vežbi izdižući se na prste. Onda je lik bukvalno držao šipku na jedno 10cm ispred grudi i dizao ju skroz ravno na gore. JBT u gornjm položaju je ta šipka bila toliko ispred tela da su mu leĂ°a danas garant u zavojima od bolova. Aj, sad ja reko da momognem čoveku i reko brate moraš da guraš tu šipku malo iza sebe ili bar da doĂ°e iznad glave, reko ovako ćeš se povrediti. Znaš šta mi kaže lik, kaže "Da, ali ja radim vežbu za prednji deo ramena". LOL

Onda sam primetio da je poslednji trend da svi "opasni likovi" po teretanama su obavezno oni koji su najviše istetovirani. Lično nemam ništa protiv tetovaža, ali ti likovi su oni likovi kod kojih oni likovi koji su tek krenuli da treniraju idu da potraže savet. WTF brate kakve veze količina tetovaža ima sa treningom.

Sad treniram u X-gymu na Naselju i nigde nisam video toliko polubenchera. Dakle niko ne radi bench spustajući šipku do grudi, ebeš mene ali možda je to neki sistem treninga za koji ja još nisam čuo. I to ne samo da je ravni bench u pitanju nego i na kosom i na potiscima iznad glave koji se redovno rade na smith masini i naravno na bućicama. Niko ne radi pun radijus pokreta, koja je to fora, ja jesam zašao u 30tu godinu, ali ne kontam da sam baš toliko mator. El može neki od mlaĂ°ih članova da mi objasni u čemu je fora?

Inače volim da radim vežbe u kavezu (ne MMA kavez nego bilderski kavez). Ako ne znate šta je kavez onda verovatno spadate u sledeću grupu. To je grupa ljudi koji nikad ne rade čučanj, mrtvo i potiske iznad glave slobodnom šipkom. U ovoj teretani gde sad treniram nema kavez, ali ima ram za čučanj sa podesivim visinama tako da mogu donekle da simuliram vežbe u kavezu. Inače sad treniram svoju devojku nekih 45 minuta, pa tek onda ja radim svoj trening koji traje jos 45 minuta. To je minimum 2 sata sa zagrevanjem i većinu treninga (90%) radimo baš na ovom ramu i tako 5 puta nedeljno. Za tih 2 sata niko me ni ne pita koliko još imam da završim na ramu. Niko živ ne radi čučanj i mrtvo, a svi se žale kad posle mesec dana ne napreduju ni 100gr u teretani. WTF

Baš me zanima el ima još ozbiljnih vežbača na ovom forumu koje iste stvari iritiraju ili sam ja sam i jedini. Iskreno voleo bi da budem jedini, onda bi se baš osećao kao najbolji vežbač u Novom Sadu :D
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 ... 10 11 [12] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.064 sekundi sa 17 upita.