TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 06:28:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Stvari koje me izluĂ°uju u teretani!  (Pročitano 54526 puta)
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #179 poslato: Jun 02, 2012, 07:29:15 posle podne »

Mene iritira kad vidim nekoga da radi na smith masini, jednom sam pokusao na tome da radim cucnjeve i nikada vise... TakoĂ°e nikad nikoga nisam vidio da radi pun cucanj vec sve nesto polovicno i brzo, na bencu isto ima dosta likova koji rade pola pokreta, a za ovaj jedan mjesec sto idem u novoj teretani nikad nisam vidio nekoga da radi mrtvo dizanje i vojnicki potisak... uglavnom su svi na spravama i sa bucicama ispred ogledala
Sačuvana
Zara
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #178 poslato: Jun 02, 2012, 06:15:04 posle podne »

nedovoljno sam iskusna u teretani onda sam skromna kad pisem stvari koje pisem ovde medju vama ali,nije stvar teretane vec generalno kad pogresni ljudi daju savete. Npr danas sam imala prilike da idem po par sajtova koji imaju i male odeljke za fitnes i na primer jedna devojka je trazila savete za zadnju lozu,i rekla je da nije inace bila po teretanama,i clanovi su krenuli da je savetuju neke komplikovane vezbe, neke napredije, mislim da je neko njoj rekao da radi mrtvo dizanje cim se uclani u teretanu i slicno.

Recimo moj jedan poznanik je uglavnom trenirao kosarku i slicno , i u teretani je bio malo, a igrom slucaja eto,ima dosta para i odlucio je samoinicijativno da napravi malu kucnu teretanu,i kupio je par masina na youtube je nasao par klipova i to teskih naprednih vezbi a ne pocetnickih zato sto su mu preko nekih sajtova te vezbe savetovali ostali clanovi  ,i jedan dan je krenuo da radi na pocetku svog treninga bez ikakvog zagrevanja prethodno vojni potisak i povredio se.
I ne svidja mi se to, sto posebno preko neta,pogotovo ti koji te ljude savetuju te komplikovane vezbe nemaju osecaja da su to obicni ljudi,a ne kao oni koji treniraju par godina.
I generalno kad ljudi koji nemaju mnogo iskustva rizikuju i smisljaju sebi treninge umesto da odu da treniraju an dobrom mestu ili bar da se konsultuju sa nekim ko se zaista razume.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #177 poslato: Februar 21, 2012, 12:07:09 pre podne »

Kaze mi devojkina sestra koja je iz Lazarevca,kaze sad ima dve tretane. ;) Raspitaj se mozda je stvarno otvorena jos jedna a mozda je to sto ona misli da je teretana ustvari neka Zumba i tako to...

Zanimljivo..u koju je to isla posto sam u ovoj teretani ja jedina devojka i da postoji ta druga mnogo muskaraca iz ove bi preslo u tu...jer nam je svima dogorelo..
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #176 poslato: Februar 20, 2012, 11:43:40 posle podne »

:D Za nju je teretana i aerobika,traka za trcanje i tako to...Kaze mi devojka pre neki dan:"Krenula Kaca u teretanu,ide 4x nedeljno i trci po 30 min i radi trbusnjake". :D ;D

da da, tako su neki i shkolu zavrshili ispijajuci kafe po obliznjim kaficima ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #175 poslato: Februar 20, 2012, 11:34:31 posle podne »

:D Za nju je teretana i aerobika,traka za trcanje i tako to...Kaze mi devojka pre neki dan:"Krenula Kaca u teretanu,ide 4x nedeljno i trci po 30 min i radi trbusnjake". :D ;D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #174 poslato: Februar 20, 2012, 11:30:06 posle podne »

...a mozda je to sto ona misli da je teretana ustvari neka Zumba i tako to...
[/quote]

;D ;D ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #173 poslato: Februar 20, 2012, 11:18:46 posle podne »

Kaze mi devojkina sestra koja je iz Lazarevca,kaze sad ima dve tretane. ;) Raspitaj se mozda je stvarno otvorena jos jedna a mozda je to sto ona misli da je teretana ustvari neka Zumba i tako to...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #172 poslato: Februar 20, 2012, 10:33:10 posle podne »

Jedino sto me nervira je gazdina nezainteresovanost da svojim clanovima pruzi adekvatne uslove....sve ostalo je nebitno...
Cuo sam da se otvorila jos jedna teretana u Lazarevcu,sto ne promenis teretanu ako si nezadovoljna?

Ja nisam cula? Promenila bih da ima druga.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #171 poslato: Februar 20, 2012, 09:41:44 posle podne »

Jedino sto me nervira je gazdina nezainteresovanost da svojim clanovima pruzi adekvatne uslove....sve ostalo je nebitno...
Cuo sam da se otvorila jos jedna teretana u Lazarevcu,sto ne promenis teretanu ako si nezadovoljna?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #170 poslato: Februar 20, 2012, 07:32:05 posle podne »

Jedino sto me nervira je gazdina nezainteresovanost da svojim clanovima pruzi adekvatne uslove....sve ostalo je nebitno...
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #169 poslato: Februar 13, 2012, 11:10:05 pre podne »

Ne znam za vas, ali meni je ovaj sport jedna veliki deo života. Recimo prvi put sam u teretanu ušao kad sma imao 4 godine. Moj otac je bio takmičar i ja sam sam imao delimično uspešne takmičarske uspehe. Danas kad uĂ°em u neku teretanu gotovo da ne mogu da treniram.

Prvo što ima gomila raje koja samo pozira po teretani i to ne mislim da izvode bilderske poze pred ogledalom nego bukvalno stoje zakucani u jednom mestu ili na klupi i zevaju, kucaju poruke na telefon i slično tome. Dakle dešava se da čekam i po 15 minuta na neku spravu zato što neki lik ima potrebu da smara do beskonačnosti.

Onda ima neka silna raja koje je tek krenula u teretanu i oni tako lete na sve strane od jedne do druge sprave, mlate tegovima i generalno idu ka tome da ubiju sebe i u ne retkim slučajevima i mene, pošto sam više puta izbegao sigurnu smrt kad je nekom wanna bee bilderu ispala bućica koje je teža od njega samog. No to nije najgore od svega, ti isti likovi kad pokušaš da im objasniš kako se pravilno radi te gledaju kad da si im upravo sexualno opštio sa svim ženskim članovima porodice. Dakle sve i jedan je u fazonu da zna šta radi. Dakle baš juče sam gledo jednog lika kako radi stojeći potisak iznad glave šipkom. Lik je dizao oko 40kg sve ukupno i to militari press varijantu dakle potiska ispred glave. Forma kojojm je izvodio vežbu je bila užasna, dakle svakog trenutka sam čekao da se otkači neki deo njegovog tela i poprska nas sve sa mlazom krvi. Prvo lik je stajao sa nogama svaka na svoju stranu i gotovo da se ispeo na prste, kako bilo ko održava ravnotežu na toj vežbi izdižući se na prste. Onda je lik bukvalno držao šipku na jedno 10cm ispred grudi i dizao ju skroz ravno na gore. JBT u gornjm položaju je ta šipka bila toliko ispred tela da su mu leĂ°a danas garant u zavojima od bolova. Aj, sad ja reko da momognem čoveku i reko brate moraš da guraš tu šipku malo iza sebe ili bar da doĂ°e iznad glave, reko ovako ćeš se povrediti. Znaš šta mi kaže lik, kaže "Da, ali ja radim vežbu za prednji deo ramena". LOL

Onda sam primetio da je poslednji trend da svi "opasni likovi" po teretanama su obavezno oni koji su najviše istetovirani. Lično nemam ništa protiv tetovaža, ali ti likovi su oni likovi kod kojih oni likovi koji su tek krenuli da treniraju idu da potraže savet. WTF brate kakve veze količina tetovaža ima sa treningom.

Sad treniram u X-gymu na Naselju i nigde nisam video toliko polubenchera. Dakle niko ne radi bench spustajući šipku do grudi, ebeš mene ali možda je to neki sistem treninga za koji ja još nisam čuo. I to ne samo da je ravni bench u pitanju nego i na kosom i na potiscima iznad glave koji se redovno rade na smith masini i naravno na bućicama. Niko ne radi pun radijus pokreta, koja je to fora, ja jesam zašao u 30tu godinu, ali ne kontam da sam baš toliko mator. El može neki od mlaĂ°ih članova da mi objasni u čemu je fora?

Inače volim da radim vežbe u kavezu (ne MMA kavez nego bilderski kavez). Ako ne znate šta je kavez onda verovatno spadate u sledeću grupu. To je grupa ljudi koji nikad ne rade čučanj, mrtvo i potiske iznad glave slobodnom šipkom. U ovoj teretani gde sad treniram nema kavez, ali ima ram za čučanj sa podesivim visinama tako da mogu donekle da simuliram vežbe u kavezu. Inače sad treniram svoju devojku nekih 45 minuta, pa tek onda ja radim svoj trening koji traje jos 45 minuta. To je minimum 2 sata sa zagrevanjem i većinu treninga (90%) radimo baš na ovom ramu i tako 5 puta nedeljno. Za tih 2 sata niko me ni ne pita koliko još imam da završim na ramu. Niko živ ne radi čučanj i mrtvo, a svi se žale kad posle mesec dana ne napreduju ni 100gr u teretani. WTF

Baš me zanima el ima još ozbiljnih vežbača na ovom forumu koje iste stvari iritiraju ili sam ja sam i jedini. Iskreno voleo bi da budem jedini, onda bi se baš osećao kao najbolji vežbač u Novom Sadu :D
Prilicno ista situacija Alene i kod mene :S
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
saty
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


BOG

« Odgovor #168 poslato: Jul 01, 2011, 08:01:08 pre podne »

Ma svakoga saslusas i o5 radis po svome, a sto se tice sprava crazy eyes look i poz! xD
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #167 poslato: Jul 01, 2011, 01:12:18 pre podne »

Jedno vreme sam živeo za "neverbalnu komunikaciju", naročito na treninzima. Mi smo je zvali MMA. ;D
;D ;D ;D chista testosteronska veshtina ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #166 poslato: Jul 01, 2011, 01:01:55 pre podne »

Jedno vreme sam živeo za "neverbalnu komunikaciju", naročito na treninzima. Mi smo je zvali MMA. ;D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #165 poslato: Jul 01, 2011, 01:00:07 pre podne »

Nisam valjda zaboravio "zgromiću te" pogled? To je ključni element jednačine. :)
Oooo da, zivela neverbalna komunikacija, ponekad je zaista bzvze troshiti rechi ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stranice: [1] 2 3 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 17 upita.