TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 01:46:20 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Stvari koje me izluĂ°uju u teretani!  (Pročitano 54516 puta)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #164 poslato: Jul 01, 2011, 12:32:07 pre podne »

Nisam valjda zaboravio "zgromiću te" pogled? To je ključni element jednačine. :)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #163 poslato: Jun 30, 2011, 11:50:43 posle podne »

Mene jedino, ali zato jako nervira tehnika izvodjenja vezbi, em nije estetski, em ne radi mishic koji treba da radi, poludim kad vidim da tako tegle bez mozga... ako navedeni josh pochnu da se prave pametni ili su ne daj boze sujetni, trudim se da ih izbegavam, da im ne bi sasula u facu sve shto mislim, od toga im ne bi bilo dobro... ej, da, i oni shto sede na spravama i listaju chasopise, a meni treba sprava!

EJ! -.-  I meni treba ta sprava da sednem dok čitam časopis! ;D ;D ;D Jesam ti ja kriv što hoćeš da vežbaš?!
Naravučenije, samo priĂ°eš i lepo ga retorički pitaš jel radiš ili... ? On se skloni, svi srećni.

U poslednje vreme sam baš iskusno počeo ljude da teram od sprava na kojima radim kad bolje razmislim. Nekako posle nekog vremena uĂ°eš u mindset da samo radiš i nemaš živaca za bullcrap vikendaša koji ti produžuju pauzu isl...

@ Mirka
haha - okolina tovari po jednu ploču više kad Mirka uĂ°e u teretanu i trenira iz petnih žila... ;D
Sve znam, iz poshtovanja ti se sklanjaju jer znaju da si ozbiljan vezbach, no treba i one nove nauchiti poshtovanju, a nije ti ni bash svaki dan, 24h ful raspolozenje pa da koristish suptilne tehnike konverzacije, nekad je dovoljan pogled i odmah skachu ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #162 poslato: Jun 30, 2011, 10:24:19 posle podne »

 :)
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #161 poslato: Jun 30, 2011, 09:16:30 posle podne »

Ccc... a ozbiljnim vežbačima što uništiš periodizaciju?! ;D
Scenario: "Danas mi je dan u kome sve kilaže obaram na 70%. Oh, shit - evo je Mirka - daj ĂDuro, tovari kilažu za keca + 10kg!"
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #160 poslato: Jun 30, 2011, 08:33:58 posle podne »

Da da nema zabusavanja kad sam ja tu  ;)
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #159 poslato: Jun 30, 2011, 08:29:55 posle podne »

Mene jedino, ali zato jako nervira tehnika izvodjenja vezbi, em nije estetski, em ne radi mishic koji treba da radi, poludim kad vidim da tako tegle bez mozga... ako navedeni josh pochnu da se prave pametni ili su ne daj boze sujetni, trudim se da ih izbegavam, da im ne bi sasula u facu sve shto mislim, od toga im ne bi bilo dobro... ej, da, i oni shto sede na spravama i listaju chasopise, a meni treba sprava!

EJ! -.-  I meni treba ta sprava da sednem dok čitam časopis! ;D ;D ;D Jesam ti ja kriv što hoćeš da vežbaš?!
Naravučenije, samo priĂ°eš i lepo ga retorički pitaš jel radiš ili... ? On se skloni, svi srećni.

U poslednje vreme sam baš iskusno počeo ljude da teram od sprava na kojima radim kad bolje razmislim. Nekako posle nekog vremena uĂ°eš u mindset da samo radiš i nemaš živaca za bullcrap vikendaša koji ti produžuju pauzu isl...

@ Mirka
haha - okolina tovari po jednu ploču više kad Mirka uĂ°e u teretanu i trenira iz petnih žila... ;D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #158 poslato: Jun 30, 2011, 05:25:57 posle podne »

Mene ne izludjuje nista :) Odem odradim trening, lepo mi, a okolina neka radi sta god hoce. :) Njihov problem...
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #157 poslato: Jun 30, 2011, 04:32:01 posle podne »

Mene jedino, ali zato jako nervira tehnika izvodjenja vezbi, em nije estetski, em ne radi mishic koji treba da radi, poludim kad vidim da tako tegle bez mozga... ako navedeni josh pochnu da se prave pametni ili su ne daj boze sujetni, trudim se da ih izbegavam, da im ne bi sasula u facu sve shto mislim, od toga im ne bi bilo dobro... ej, da, i oni shto sede na spravama i listaju chasopise, a meni treba sprava!
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #156 poslato: April 24, 2011, 04:07:03 posle podne »

Ja neamam ovakva iskustva jer imam svoju teretanu kući,nemam baš sve sprave ali sam barem pošteĂ°en ovih priča.Ali ih zato čujem u školu koliko bi ih čuo i u nekoj teretani u gradu  ::)
Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
Onlnat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #155 poslato: Februar 13, 2011, 04:44:13 posle podne »

"Pustite te bre proteine,samo pijte surutku"
Popij 100 l posle treninga pa mi se javi :) xD
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #154 poslato: Februar 09, 2011, 09:55:34 pre podne »

Svakojake gluposti sam cuo do sada u teretanama,da sam ih redovno zapisivao bilo bi materijala za knjigu.Ali slazem se da su ubedljivo najvece gluposti sto se mleka ticu.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #153 poslato: Februar 09, 2011, 08:00:03 pre podne »

Čokoladno mleko je odlično kad hoćeš da doĂ°eš u PMS za bildere LOL
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
nickey
Gost
« Odgovor #152 poslato: Februar 09, 2011, 12:41:46 pre podne »

"Šta će ti proteini i ta hemija, uzmi popij pola litra mleka posle treninga, pa da vidiš kako se raste." :D :D

E svaka im dala :D U svakoj teretani ima onih sto piju mleko iz tetrapaka dok treniraju :P
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #151 poslato: Februar 08, 2011, 11:02:34 posle podne »

Raste retkost stolice. :S
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #150 poslato: Februar 08, 2011, 10:42:37 posle podne »

"Šta će ti proteini i ta hemija, uzmi popij pola litra mleka posle treninga, pa da vidiš kako se raste." :D :D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.