TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:34:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Doping slucajevi(Fris, Kikanovic, bodybuilderi)?  (Pročitano 15826 puta)
Brankica Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101


« Odgovor #69 poslato: Februar 01, 2011, 06:31:41 posle podne »

Pametna je Bojana devojka... izborice se ona za sebe u to sam sigurna. Samo mi je jako zao sto niko ko je u mogucnosti NECE da joj pomogne.
Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #68 poslato: Februar 01, 2011, 05:36:40 posle podne »

Pa to je i najveca beda, sto Bojanu nisu ni pitali bilo sta niti je znala da ce da pisu bilo sta o tome.
Ja se pitam sta je novinar uopste hteo da kaze ovim clankom. Bojana je kao kriva i stave njenu sliku a Bakic daje izjave koje nemaju veze sa Bojanom.

Jos da je neko pametan pa da tuzi novine sto su stavili sliku bez dozvole autora i potpisa...
Sačuvana
Brankica Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101


« Odgovor #67 poslato: Februar 01, 2011, 03:31:21 posle podne »

Novinari su bas resili da nas rascerece....

http://www.zurnal.rs/2011/01/28/bilderi-dalje-od-londona/index.html?lang=lat

E stvarno ovo nema smisla...kako ih nije sramota! Jesam li ja nesto propustila u tekstu...mozda Bojaninu izjavu  >:(  Zasto nema njene izjave sobzirom da je ona direktno prozvana  ??? A ne, tako je to ovde, po nekome pljuju a komsija daje komentare.
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1064


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #66 poslato: Februar 01, 2011, 11:49:22 pre podne »

Dal se nekad zapitaju da li je uopste moguce postici rezultate koje traze bez hemije, jer zamisli kad bi se svi natural pojavili na tamicenju, onda bi rekli da je los kvalitet takmicara i itd.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #65 poslato: Februar 01, 2011, 07:55:41 pre podne »

A šta da ima kažeš. ništa se tu nije promenilo, uvek je ovaj sport bio glavni za diskusiju o dopingu, pošto je fakat najočiglednije da se koristi hemija...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #64 poslato: Januar 31, 2011, 10:29:20 posle podne »

Novinari su bas resili da nas rascerece....

http://www.zurnal.rs/2011/01/28/bilderi-dalje-od-londona/index.html?lang=lat
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #63 poslato: Januar 28, 2011, 07:51:24 pre podne »

Znate kako, najlakše je na forumu pričati o nekome ili nečemo kao što je doping, ali da bi se bilo šta tvrdilo treba imati neke činjenice na umu, a sumnjam da bilo ko od vas ima bilo kakve informacije iz prve ruke...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #62 poslato: Januar 27, 2011, 11:37:15 posle podne »

Citat
Nije tacno da se Bojana odrekla B uzorka, vec je htela da ga trazi. Htela je i vise od toga, da se uradi i DNK uzorak kako bi dokazala da ovo nema veze sa njom. Ali.... sve to treba neko da plati...u prevodu, nema nista od toga. A i da ima, jel mislite da bi laboratorija promenila odluku i diskreditovala sebe...ne znam jos za taj slucaj. Sve sam vam rekao.

znam neke sto su isli na B uzorak... rezultat isti..al dnk analizu nisu dali da se uradi :/

to je jedna velika afera..koja je federacija sa kojom dobra..ko se kome uvlacio u guzicu..tako se odlucuje ko pada a ko ne
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #61 poslato: Januar 27, 2011, 01:58:05 posle podne »

Ako se vec zna da u BB srbi izigravaju zrtveno jagnje, jer koliko vidim to se propagira ovde, koji djavo onda uzimaju bilo sta kada znaju da ce biti testirano.

Totalno non-sense, samoubistvo.

Bila je druga i sta ce sad, samo jos gore... Umesto da je skroz clean otisla i bila mirna sa sobom stalno.
Mislim nisam ja niko da se mesam ovde niti iznosim svoju teoriju ali koliko vidim ocigledno je da na stranim takmicenjima stalno nase sportiste testiraju (u bodi bildingu), pa valjda onda treba razmisljati...


Pa nije luda da plaća put u Meksiko i boravak tamo, da bi u konkurenciji dopingovanih takmičarki dobila samo pohvalu i tapšanje po ramenu jer je izašla "clean"...

A sta je sa ovim dobila, 2 meseca slave i onda ovakvo ponizenje...

Ali ako je ovo sve istina sto blek stena kaze i ako je stavrno cista onda sta reci...

A i to sto nije odmah uzorak testiran to nema veze, moze i godinama da stoji, rezultati moraju biti isti.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #60 poslato: Januar 27, 2011, 09:50:18 pre podne »

Jbg, zar nije uvek tako u životu...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #59 poslato: Januar 27, 2011, 09:25:01 pre podne »

da , ali ispastaju takmicari
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #58 poslato: Januar 27, 2011, 09:10:37 pre podne »

Pa to se pitanje postavlja kod svih osim kod takmičara, jer takmičari se takmiče, a ne bave politikom. To nije pitanje, nego je pitanje ko će rešiti problem malverzacija, a to nije pitanje sporta...na žalost.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #57 poslato: Januar 27, 2011, 09:05:57 pre podne »

onda se postavlja pitanje zasto se uopste takmiciti kada moze da ti nameste kada hoces i ti ne mozes nista uraditi, ne zbog toga sada nameste ti i padnes i oduzmu ti medalju ili suspenziju dobijes vec zbog javne hajke
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #56 poslato: Januar 27, 2011, 08:38:35 pre podne »

Bojana ima moju punu podršku. Upoznao sam se njom i suprugom i imao sam to zadovoljstvo da provedem jedno kratko ali veoma kvalitetno vreme sa njima i Goranom na Tari.

Ovde naforumu masa malo lupa gluposti kao i obično, ali kada provedete pola života u sportu kao što je ovaj moj i Goranov i Bojanin, naučite neke stvari. Niko od naših niti svetskih takmičara ne laže o svojim ishranama, treninzima ili dopinzima. Naravno niko neće izaći na forum i otvarati se ljudima koji neće provesti u teretani duže od pola godine. MeĂ°u takmičarima se o ovome veoma otvoreno priča i naravno svi znaju šta se uzima ili ne uzima i svi znaju ko uzima ili ne uzima.

Bojanu je dovoljno pogledati i zaklučak je očigledan da ništa ne uzima...uostalom da uzima ne bi išla samo na diuretike, što je apusrdno, jer pratim njenu karijeru duže vremena i nikad ju nisam video van forme. Uostalom Bojana je u sportu još dok su neki od vas bili žumanca, tako da joj i nije problem ući u dobru formu.

Uostalom nije ni bitno, ali imam neki osećaj da će se o ovome još dosta čuti, bar u našim krugovima.

Od mene će se sigurno čuti, to obećavam, samo kad za to doĂ°e vreme.

Znam da je link ka drugom forumu, ali moram da postavim ovo, pošto je vezano za temu, a tiče se jedne konkretne malverzacije povodom dopinga:

http://www.getbig.com/boards/index.php?topic=291790.0

Inače većinom uzorci slovačkih takmičarki su "izgubljeni", pogodite čime se bavi trener njihove reprezentacije ;)

...
« Poslednja izmena: Januar 27, 2011, 09:08:51 pre podne od strane Alen Radošević » Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #55 poslato: Januar 27, 2011, 12:31:22 pre podne »

E, iskreno mi je pun ***** više ovih gluposti.
Jbt, devojka je vrhunski sportista! Ali nekome je to smetalo i odmah BAM kao dopingovana je. Nije-nego.
A naravno, takva nam je "politika" da se o tome ne ćuti, već se ODMAH to glorifikuje po kojekakvim polumedijima umesto da se napravi nekakva buka oko nepravde iza toga. Naravno, ovde ljude nije briga za drugo osim da se primaju na prljavštine. Čujem podatak 5M ljudi gledalo "dvor" (ili tako nešto) pre neko veče. Šta više reći?!

Bojani sve najbolje želim!
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.125 sekundi sa 18 upita.