TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 09:12:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Skupljanje testisa-po meni najgoreg side effecta test.  (Pročitano 21048 puta)
mikixxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #13 poslato: Avgust 21, 2010, 08:16:18 posle podne »

Ajde jos neko...ima vas ovde dosta iskusnih sto se ovoga tice....skupite muda pa kazite ;D  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Stoji to da je skupljanje reverzibilan proces u ovom slucaju...ali pitanje je i da li se bas sve vrati na stanje kakvo je normalno??
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #12 poslato: Avgust 21, 2010, 12:04:59 posle podne »

**Bio.
Znaci ovako sustinu si skontao....Zato se i depo uzima 2x nedeljno radi bolje apsorpcije itd.... Sto se dice doziranja sporih estara oni se mogu uzimati duze u jednoj dozi mada ne bi bilo lose nekad pa bar i na 4 nedelje uzeti vecu pogotovo ako si bio oko 10-12 nedelja na istoj dozi jer tada se receptori i organizam naviknu,mada se ne treba uvek oslanjati na "osecaj" jer to sto ti ne osecas vise 500mg testa + jos koja hemija u recimo 12toj nedelji kao u 8moj recimo ili pak 6toj ne znaci da ti ne napredujes-ne rastes.I tu je mesto gde nastaju zablude oko podizanja doza.Pravilo je u hemiji sto manje RADNE doze kad kazem radne mislim na doze koje nisu ispod te doze da se ne isplati uzimati kao sto bi recimo bilo 250mg depo-a week i sto vise ostati na njima.Samim ti si ti u prednosti kada recimo u narednih 5 kura si na istim dozama,a i dalje napredujes onda i najmanja promena sledeci put ce izazvati receptorsku reakciju mnogo burniju nego sto si navikao itd.Shodno tome je najbolje posle svake kure imati odmor u intervalu duzina kure + mesec dana jer ce tada receptori biti najodmorniji.

**Miki
Sto se tice napretka ne mozemo ulazi u detalje jer mi ne znamo detalje,tacnije odmore izmedju kura kao ni ishranu-trening itd..... Sto se tice tog smanjenja doza to nije kardinalna greska daleko od toga,ali je deo ne upucenosti bar sa moje tacke gledista u samo koriscenje sporih estara.Ono sto smatram kardinalnom greskom jeste dijagram sa linijom od prve do trece kure pogotovo deo kada se sa 500 prelazi vec 1g i cinjenica da osoba nije bila zadovoljna napretokom tacnije da nije osetila veci napredak ni na toj dozi s'pram 500mg sto je extremno cudno.Samim tim se poteze pitanje kakve ce naredne kure biti i sa kojom miligrazom/gramazom .... I to je ono sta sam zamerio coveku,a da me je on bukvalno spustio na zemlju svojim odgovorima koji nisu imali potporu,ali dobro covek uci dok je ziv.
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
mikixxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #11 poslato: Avgust 21, 2010, 10:53:08 pre podne »

brate sta tebi nije jasno ?
6 nedelja na sporom estru ? Ewo ako hoces pokazacu ti koliko se dostigne miligraza tada u krvi to je oko 350mg u 7moj je oko 430,a 8ma je priblizno 500mg.Znaci prvo izdrkas hormone zarad 350mg testa,a onda krenes drugu kuru ili ti 3cu i povecas na 1g !!!!!! A da pritom nisi ni probao ici recimo 12-16 nedelja na 500mg kada u krvi imas onda pravih 500mg testa,a ptice na grani znaju da se na depo-u minimum ide 10 nedelja - MINIMUM- znaci 12-16 nedelja sami zakljucite ...... I onda sa 1g spustati na 750mg zarad chega ? Sta se dobija time ? Razumem da se islo 750mg 8 nedelja pa jos 4 nedelje na 1g kako bi imao uslaznu putanju... Isto kao kada bi isao recimo 8-10 nedelja 500mg depo-a pa dostigao zeljenu miligrazu u organizmu pa povecao na 750mg narednih 8-6 nedelja kako bi isto imao uslaznu putanju.... Dakle mikixxx citaj bolje,a Malibuilder-u ja stvarno nzm u cemu je tvoj problem,ja niti tvrdim da sam strucan niti sam te napao,a naveo sam da je glupost,a ewo sada sam LEPO i objasnio zasto,a to sto si ti moderator i neces da prihvatis moje misljenje je tvoja stvar.Ako si na 3coj kuri probao 1g vidimo se na 10toj.Over and Out

Onda se mi nismo zapravo razumeli......to sto ti kazes da nema smisla silaziti sa 1g na 750mg to ima smisla...mada ne vidim to kao neku kardinalnu gresku... ali opet i to sto je sisao sa 1g na 750mg ne verujem da mu je puno oduzelo od napretka.Ono sto sam je rekao je da me cudi  to sto nije imalo nikakve razlike izmedju 2-ge kure sa 500mg i 3-ce kure na 1g bez obzira na to sto je kasnije smanjio na 750mg

Samo mi objasni kako si dosao do toga da je u sestoj nedelji bila konc. test-a 400mg
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #10 poslato: Avgust 21, 2010, 12:31:35 pre podne »

E čekaj sad. Slažem se totalno da nema poente spuštati doze (mada ih iskreno ne bih ni menjao kada je spori estar u pitanju - kreneš sa jednom i to je to).

Ali zar nije poluživot enantatnog estra testosterona 5,25 dana?
To valjda znači da je to (otprilike) vreme u kojem će polovina ubrizganog testa biti "potrošena". Ako bodeš na svaka tri dana - dakle uboo si prvu (tokom sledećih ~10 dana to se polako otpušta u krvotok), drugu - i to se opet tokom sledećih 10 dana otpušta polako u krvotok, treću i ona ide sledećih 10 dana...
dakle, prvog dana samo jedna doza se otpušta. četvrtog se već dve doze simultano otpuštaju, sedmog idu već 3 doze simultano i tako ostaje i posle (jer stiže nova doza za tri dana, prva prestaje da radi itd.).
Onda mu treba malo vremena da se uključi taj testosteron koje realno tek u nekoj 3-4 nedelji počenš da osećaš. (Dok se uspostavi nova hormonska ravnoteža, o expresiji gena koja treba da krene da ne pričam- to tek treba vremena i blabla).

Ja sam priču tako skapirao.
(@) Aco,
bilo bi prilično cool sa tvoje strane da eventualno ispraviš neku grešku/dopuniš neku rupu u ovoj "pirčici" ako sam nešto loše skapirao/propustio. Naročito me interesuje na šta tačno misliš kada pričaš o postizanju koncentracije? Realno ako je ovo što napisah ok - ti od nekog ~10 dana kure imaš isti priliv testosterona u krvotok.

Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #9 poslato: Avgust 20, 2010, 10:05:05 posle podne »

brate sta tebi nije jasno ?
6 nedelja na sporom estru ? Ewo ako hoces pokazacu ti koliko se dostigne miligraza tada u krvi to je oko 350mg u 7moj je oko 430,a 8ma je priblizno 500mg.Znaci prvo izdrkas hormone zarad 350mg testa,a onda krenes drugu kuru ili ti 3cu i povecas na 1g !!!!!! A da pritom nisi ni probao ici recimo 12-16 nedelja na 500mg kada u krvi imas onda pravih 500mg testa,a ptice na grani znaju da se na depo-u minimum ide 10 nedelja - MINIMUM- znaci 12-16 nedelja sami zakljucite ...... I onda sa 1g spustati na 750mg zarad chega ? Sta se dobija time ? Razumem da se islo 750mg 8 nedelja pa jos 4 nedelje na 1g kako bi imao uslaznu putanju... Isto kao kada bi isao recimo 8-10 nedelja 500mg depo-a pa dostigao zeljenu miligrazu u organizmu pa povecao na 750mg narednih 8-6 nedelja kako bi isto imao uslaznu putanju.... Dakle mikixxx citaj bolje,a Malibuilder-u ja stvarno nzm u cemu je tvoj problem,ja niti tvrdim da sam strucan niti sam te napao,a naveo sam da je glupost,a ewo sada sam LEPO i objasnio zasto,a to sto si ti moderator i neces da prihvatis moje misljenje je tvoja stvar.Ako si na 3coj kuri probao 1g vidimo se na 10toj.Over and Out
« Poslednja izmena: Avgust 20, 2010, 10:09:54 posle podne od strane Aleksandar Steler » Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
mikixxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #8 poslato: Avgust 20, 2010, 06:47:23 posle podne »

Pa nisi video razliku jer si isao 6 nedelja depo-a sto je oko 400mg depo-a u 6toj nedelji u organizmu tacnije njegova koncetracija,dok 8 nedelja na 1g i posle jos 4 nedelje na 750mg ne vidim poentu bolje da si isao obrnuto,a ne da smanjujes koncetraciju ionako sporog estra jer se hormoni nista brze nece oporaviti..... Jedno je konstantno povecavanje doza kod sporih estra,a smanjivanje je glupost....

To sto ti rece i nema bas smisla. Covek je drugi put isao sa 500mg a treci sa 1g 6 nedelje a pos le 750. Definitivno da mu je bila vece konc. testa na 1g od one kada je uzimao 500mg....kakve veze ima sto je spor estar...duplo vise je uzimao duplo vise se i oslobadjalo shodno tome i veca konc....telo ne mozes zasititi testom da bi zaustavio oslobadjanje
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #7 poslato: Avgust 20, 2010, 12:49:41 posle podne »

Ako je tema skupljanje muda - nemaš dileme ima da se šrinkuješ sa oraha na barem lešnik. :P
:)

Jbg, gadna su stvar ti steroidi.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Avgust 20, 2010, 12:08:59 posle podne »

sigurno...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #5 poslato: Avgust 20, 2010, 10:07:53 pre podne »

ma nisam ni ja "strucan" samo sam imao neke razgovore sa ljudima i procitao neke stvari pa mi je onda jasnije :P
Ako treba nesto pitaj me na pp :P :D
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Avgust 20, 2010, 07:04:01 pre podne »

Nisam tako strucan u ovom svemu kao ti, sorry
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #3 poslato: Avgust 20, 2010, 12:53:02 pre podne »

Pa nisi video razliku jer si isao 6 nedelja depo-a sto je oko 400mg depo-a u 6toj nedelji u organizmu tacnije njegova koncetracija,dok 8 nedelja na 1g i posle jos 4 nedelje na 750mg ne vidim poentu bolje da si isao obrnuto,a ne da smanjujes koncetraciju ionako sporog estra jer se hormoni nista brze nece oporaviti..... Jedno je konstantno povecavanje doza kod sporih estra,a smanjivanje je glupost....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Avgust 19, 2010, 07:14:40 posle podne »

Nemaš tu mnogo mudrosti, muda se skupljaju, kod nekog više kod nekog manje, meni se smanje i do 30 - 40% po slobodnoj proceni, kad prestaneš ona se vrate i sve dobro...

Zašto ljudi ne pričaju o ovim efektima, prvo blam ih je jer će masa da ih osuĂ°uje...drugo niko ne radi lekarske kontrole, a i kad ih urade ne objavljuju rezultate jer znaju da su ponekad loši. Imaš likove koji mogu dugo da budu na hemiji pa ništa, imaš i one kojima se ni muda ne smanje, kontam da su to oni što već imaju mala muda LOL, šala naravno

Ja lično sam radio 3 kure do sada, bio sam malo posle 15 godina treninga zainteresovan da vidim kako to radi pa sam krenuo. Prva je bila samo metan mesec dana, nisam išao preko 30mg dnevno, onda sledeća je bila metan i depo, metan 4 nedelje po 30mg i 500mg depoa trajalo je 6 nedelja, treća je bila metan, depo i proviron, metan 30 4 nedelje, test gram 8 nedelja i onda 750 4 nedelje i proviron 50mg svaki dan, nisam primetio ništa bolji napredak izmeĂ°u 500 depoa i grama da ti budem iskren, ali i ovo se smatra dosta slabim kurama u ovom sportu. Posle svake od kura sam radio bar 3 meseca pauze. Posle prve sa depoom sam radio PCT sa clomifenom i HCG-om i baš sam se osećao kao govno, a posle druge sam išao bez PCT, samo sam vodio računa o ishrani, unosu vitamina, tribulus i ZMA i bolje sam prošao duplo nego sa PCT-om. Mislim da je PCT malo prenapucana priča u krugovima amatera i rekreativaca, ljudi koji ne silaze sa hemije je PCT možda druga priča (nemam iskustva), ali mislim da je PCT najgluplja stvar koja može da se radi, a da se prethodno nije uradila detaljna lekarska analiza krvne slike, sa sve transaminazama i stanjem nivoa hormona u telu, kako bi se znalo šta da se radi sa PCT-om i dali je uopšte potrebno da se radi, ljudi obično sve ovo rade na pamet i bez mnogo znanja.

Tako da nećeš dobiti mnogo odgovora na svoja pitanja, jer i nemaš mnogo ljudi koji znaju šta u stvari rade kada je hemija u pitanju...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
mikixxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #1 poslato: Avgust 19, 2010, 02:27:53 posle podne »

Citam ovo teme o aas, aj budite iskreni pa kazite...vi koji ste koristili testosteron kakva su vasa iskustva sa ovim side effect-om.Vezbam bez bilo kakovog aas i sigurno cu jos 2god dati sve od sebe ovako (za kasnije cemo videti zavisno od rezultata)....ali citajuci ove teme ovo me najvise zainteresovalo.......al me zanima samo LICNO ISKUSTVO a ne price ''rekla-kazala''.

BTW....ovde niko ne pominje hipertrofiju prostate kao posledicu aktivnosti 5-a-reduktaze....svi se brinu da ne ostanu celavi zbog dejstva iste....a za jednog muskarca ispod 35g to i nije bas naivno :-\ :-\

Vidim dodaje se tribulus kao podsticaj testisima na proizvodnju ''svog'' testosterona....al ti biljni lekovi mi nesto ne ulivaju poverenje....verovatno gresim...ali tako je  ??? ???

Posto se malo razumem u medicinu.....aj za sve pocetnike i ljude koji nemaju pojma sta rade i sta koriste a vidim ima ih masa po teretanama koji cim udju u nju posle mesec dana uzimaju vinstrol i metan a jos nemaju ni kordinaciju ruku na bench-u vec im sipka ''bezi'' levo desno.....LJUDI PRVO NAPRAVITE PLAN STA UZIMATE i nije sramota ''ubosti se'' barem ces jetru postedeti.......a glupo je reci ZAKLEO SAM SE DA SE NIKAD NECU UBOSTI a ovamo gutas 200 tableta ko zna kog sranja i odakle.

Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 19 upita.