TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 04:22:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Protein ili Aminokiseline?  (Pročitano 17787 puta)
Dominator
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #4 poslato: Avgust 23, 2010, 09:07:20 posle podne »

^^ Ko kaže to za VMA?
Razlozi mojeg ne uzimanja suplemenata su moja lična stvar i apsolutno prevazilaze granice mog pitanja i molio bih te (a i ostale koji će nešto napisati) da se držiš teme da ne bismo već odmah od DRUGOG posta zašli u offtopic.

U skladu sa ovim, nickey, izvini ali ostaviću te bez odgovora.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #3 poslato: Avgust 23, 2010, 07:28:10 posle podne »

Ae kakvu razliku ocekujes za mesec i po dana dok budes koristio neki od ova dva supsa?
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #2 poslato: Avgust 23, 2010, 06:49:05 posle podne »

Ti se to plasis supsa, ono kao to je hemija al ja cu malo da uzmem da se uradim, pa kud puklo da puklo?

Za pocetak EU ima daleko strozije propise od US, a mi prepisujemo te propise od njih i srecom ne pravimo se mnogo pametni i svi supsi uvezeni prolaze kontrolu na VMA.

Dymatize proizvodi su dobar izbor sto se tice kvaliteta, ali iso je tebi ne potreban, dovaljan ti je obican whey.
AK bi ti bile super ako sto bi rekao nas narod seres pare pa mozes samo njima da se suplementiras jer su skupe za doze koje bi ti imale ikakav uticaj.

Elite Whey ti je po meni najbolji izbor, ali nista od ovoga ti nece dati boom za mesec dana, cak mozda ne primetis razliku za taj mesec.
!!!!!!!!!!!!!   Presudna ti je ishrana    !!!!!!!!!!!

E sad brate ako mislis da je ovo neka stetna hemija, nemoj molim te nista uzimati. Cak sta vise, nemoj nista uzimati sto mislis da je makar upola stetno ko alkohol i nikotin.

 


Sačuvana
Dominator
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56

« Odgovor #1 poslato: Avgust 23, 2010, 05:57:37 posle podne »

Idem u teretanu već godinama i nisam do sada ništa koristio od suplemenata. Odlučio sam da probam neki protein ili aminokiseline, mesec ili dva dana pa da vidim kakvi će biti rezultati.

Zanima me da li se na našem tržištu mogu naći neki suplementi koji su kontrolisani od strane FDA, da li uopšte postoje takvi proizvodi pošto vidim da dietary supplements u Americi ne potpadaju pod isti zakon kao i obične prehrambene namirnice pa FDA nema ingerencije da kontroliše suplemente.. I da li postoje neki suplementi koji su proizvedeni u Nemačkoj? Čuo sam za BioTech Germany ali to je mislim isto pakovanje kao i USA,
da li se kod nas mogu naći Big Zone proizvodi?

Hteo bih nešto da uzimam posle treninga i pre treninga ali da to bude samo jedan suplement, neću da kombinujem. Da li je za mene bolje da to budu proteini ili aminokiseline? Pošto u poslednje vreme dosta čitam o tome da je potrebno da organizam u stvari ima dotok aminokiselina tokom treninga kako ne bi došlo do katabolizma.. Za uveče koristim Ellu tako da bih eventualno uzeo jednu meru još ujutru za doručak.

Od proteina sam se dvoumio izmeĂ°u Elite Whey Pro i Dymatize Iso-100? Da li u ovakvim proizvodima ima dekstroze ili bih trebalo da je uzmem dodatno?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.064 sekundi sa 19 upita.