TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 01:12:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ne nasedajte na reklame za brzo mršavljenje  (Pročitano 21387 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #12 poslato: Jul 11, 2011, 10:47:37 pre podne »

Puno je lenjih ljudi koji zele da postignu nesto bez truda. Imala sam vec iskustvo da budem model u jednoj od takvih reklama. Ljudi vide zgodnu cicu na reklami i prime se ....

pa sto si onda ucestvovala u reklami ?

Verovatno zbog para :)
Sačuvana
saty
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


BOG

« Odgovor #11 poslato: Jul 10, 2011, 10:21:28 posle podne »

Puno je lenjih ljudi koji zele da postignu nesto bez truda. Imala sam vec iskustvo da budem model u jednoj od takvih reklama. Ljudi vide zgodnu cicu na reklami i prime se ....

pa sto si onda ucestvovala u reklami ?

Vjreovatno je imala 1000 (ako ne i vise ) "razloga" za to xD
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #10 poslato: Jul 10, 2011, 10:15:00 posle podne »

Puno je lenjih ljudi koji zele da postignu nesto bez truda. Imala sam vec iskustvo da budem model u jednoj od takvih reklama. Ljudi vide zgodnu cicu na reklami i prime se ....

pa sto si onda ucestvovala u reklami ?
Sačuvana
saty
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


BOG

« Odgovor #9 poslato: Jul 10, 2011, 04:46:09 posle podne »

brate meni likovi prilaze na ulici i pitaju kako si to uspjeo (smrsao preko 20 kg) i ja kazem ishrana, trening i suplementi po zelji oni ce pomoci ali bez prethodna dva faktora promasena investicija. I da, saljem ih na ovaj forum malo da se inforimisu i oni mi nakon svega kazu uf pa tu ima posla pola godine :S. Kakvi kraljevi najbolje bi bilo da ja trcim i za njih xD
Sačuvana
*SHONE*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122

« Odgovor #8 poslato: Jul 10, 2011, 04:20:53 posle podne »

Šta god da se kupi za mršavljenje, od sagorevača, patika za mršavljenje i sl., dobija se plan ishrane. Onaj ko kupi patike i pridržava se ishrane iz prospekta, taj će svakako smršati u bilo kojim patikama.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #7 poslato: Jul 10, 2011, 12:38:54 pre podne »

Puno je lenjih ljudi koji zele da postignu nesto bez truda. Imala sam vec iskustvo da budem model u jednoj od takvih reklama. Ljudi vide zgodnu cicu na reklami i prime se ....
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Avgust 30, 2010, 01:31:27 posle podne »

AC kao i svi ostali sagorevaci koji se mogu naci u PANSPORT ponudi lepo rade svoj posao ali samo ako se vodi racuna o ishrani to jest ako se ide na dijetu.Sagorevaci nikako ne mogu da cine cuda vec su samo pomagaci u tom procesu.
Svako ko zeli da smrsa prvo mora da ima cvrstu volju i da je svestan da to nije nimalo lak zadatak.Uz sagorevac bice lakse ali veliki trud je svakako potreban.
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #5 poslato: Avgust 29, 2010, 09:45:27 posle podne »

Ovi sagorevači nisu lek za gojaznost nikako. Nekome od 300kg nikakav sagorevač neće pomoći. Lek za gojaznost je pre svega samodisciplina uz NEOPHODNO informisanje iz pravih izvora i sprovoĂ°enje novosaznanja.
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #4 poslato: Avgust 29, 2010, 09:44:17 posle podne »

Pitanje je Roberte... Pitanje je veliko.
Na te stvari se primaju prostodušni i obični ljudi. Niko od tih što se nadaju da će nečim čudotvornim da skinu salo bez muke ne verujem da bi imali neke koristi i od animal cutsa koji je neprikosnoven po dejstvu.
Jbg, džaba i sagorevač ako klopaš kako stigneš. Ako ti je metabolički rate nikakav isl...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Avgust 29, 2010, 01:21:42 posle podne »

A šta ćeš, većina ljudi nije ni čulo za sagorevače tipa Cuts, Lipo, Melt ... jer se oni i ne reklamiraju na tv-u. Samim tim, verujem da se ono("U ponudi su i razni sagorevači masti, ali je dokazano da oni uopšte ne deluju, ali imaju dobru reklamu.") ne odnosi na ove PRAVE i zaista kvalitetne sagorevače već na ove što reklamiraju Olja Karleuša, Leontina i ostali, a koje se ne skidaju sa tv-a.

Ipak se ovi "naši" sagorevači tretiraju kao "hemija" pa se o njima ne vredi ni pričati u javnosti kao dobroj pomoći prilikom mršavljenja.

Zamislite samo da se neki pravi sagorevač pojavi na tv-u kod nas sa agresivnom reklamom. Pa, svi ovi drugi "poznati" sa smešno visokim cenama u odnosu na kvalitet bili bi oduvani. :D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #2 poslato: Avgust 29, 2010, 01:01:46 posle podne »

Pa tumači se tako da pod 1 - ima gomila gluposti koje stvarno ne rade (pa sa dobrom reklamom prodaju brdo toga i onda se za to više nikad ne čuje)
i pod 2 - i one stvari što rade ti ne znače mnogo ako ne vodiš računa o ishrani i malo treniraš.
Sačuvana
nikola_n
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #1 poslato: Avgust 29, 2010, 11:51:47 pre podne »

Gojaznost se, tvrde stručnjaci, ne može rešiti "preko noći", iako u slobodnoj prodaji postoji mnogo različitih preparata koji "ekspresno tope" suvišne kilograme.
"Gojaznost je bolest i ona se ne može izlečiti na brzinu, pomoću tableta, već promenom načina života", rekla je Zorica Jovanovski iz Instituta za javno zdravlje Srbije "Batut" i dodala da se samo u reklamama "može jesti u neograničenim količinama u bilo koje vreme i mršaviti".

ostatak na:
http://www.mondo.rs/s181084/Vesti/Ne_nasedajte_na_reklame_za_brzo_mrsavljenje.html
Mene interesuje kako komentarisete sledece:
"U ponudi su i razni sagorevači masti, ali je dokazano da oni uopšte ne deluju, ali imaju dobru reklamu."

Kako je moglo biti dokazano da ne deluju :S
Jer citam ovde, a i ja sam koristio AC i mislim da mi je mnogo mnogo pomogao....

PS.  Nisam zna gde drugde da stavim temu, ajd reko u ovaj opusteniji deo, ako hocete prebacite je negde drugde
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 17 upita.