TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:00:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ne nasedajte na reklame za brzo mršavljenje  (Pročitano 21343 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #72 poslato: Jul 12, 2011, 02:08:36 pre podne »

Mislim da je bilo dosta offa! Vratimo se na temu.

I dosta vise prozivanja i svadja!
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #71 poslato: Jul 12, 2011, 01:04:26 pre podne »

...
Bleso- obozavam te. ;D

...
if you know what i mean, bleso.  ':-* :-* mwaaah'

Šta je ovo? :o  :o Dve devojke mi tepaju na isti način, jedna otvoreno iskazuje obožavanje mojega mene, a druga šalje poljupce?! Ja ovo ovako ne prihvatam. Šta vas dve mislite šta bi meni rekla moja majka?! Dve devojke ovako tebi na forumu?! Zahtevam da se ovo reši dvobojem!

Dakle, u pitanju je rvanje u čokoladi. Radiće se 3x5min, sa po minutom pauze izmeĂ°u rundi.
Pobednik ostvaruje pobedu submisionom ili pobednika odlučuje žiri posle završene treće runde na krajnje subjektivan način.
U žiriju se nalaze Fiki (koji će mi btw DONETI ono obećano prase!), Bojan i Markoni.
AĂ°utanti su Saty i Dzigizord.


(Ja ću biti princeza na vrhu tornja. ::)  :P)

Pobednica dobija pravo da me oslovljava sa "blesa" i iskazuje svoje divljenje prema meni elektronskim poljupcima i/ili rečima. (Naravno, monetarni ili materijalni darovi dolaze u obzir nezavisno od statusa pobednika. ;D)

*PS - Ulaznica na veliki event SlaĂ°ana Rippedabs Luchić vs Judgmentmaker Jekka za sve članove foruma je besplatna uz uplatu od 500din.
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #70 poslato: Jul 11, 2011, 10:47:13 posle podne »

haha HA, very funny, you little kid... slatki su ti ti vrtić fazončići. :)

smešna si opsenarka, lazeš na svakom koraku, nije mi samo jasno kako mozeš toliko da se ponizavaš.
dasvidanya goose!
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #69 poslato: Jul 11, 2011, 10:37:52 posle podne »

Pazi, ako i meni planiraš da se nakačiš kao i njoj bio bih apsolutno počastvovan time što mi pažnjom dižeš cenu. (Ako nisi razumela šta sam pokušao sad da ti kažem...) :)

lol tvoji postovi sa razlogom imaju moju paznju kada me tema zanima, i znash ti koje stvari imaju cenu a koje se cene. ;)
a neodgovaranje na pitanje je vec dovoljno reklo.
if you know what i mean, bleso.  ':-* :-* mwaaah'
Ovom forumu je pothitno potrebna dezinfekcija, dezinsekcija i deratizacija, jer nije utvrdjeno da li je u pitanju bakterija, insekat ili sitni glodar. ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #68 poslato: Jul 11, 2011, 10:20:17 posle podne »

Pazi, ako i meni planiraš da se nakačiš kao i njoj bio bih apsolutno počastvovan time što mi pažnjom dižeš cenu. (Ako nisi razumela šta sam pokušao sad da ti kažem...) :)

lol tvoji postovi sa razlogom imaju moju paznju kada me tema zanima, i znash ti koje stvari imaju cenu a koje se cene. ;)
a neodgovaranje na pitanje je vec dovoljno reklo.
if you know what i mean, bleso.  ':-* :-* mwaaah'
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #67 poslato: Jul 11, 2011, 09:11:18 posle podne »


@Sladža
E ova što ti se prikačila mi je fenomen za sve pare. ;D


wtf, shta prichash, nisam joj se nakachila nego sam je najnormalnije i bez ikakve ironije i cinizma pitala zashto pishe dve sasvim razlichite stvari na dva mesta.

Pazi, ako i meni planiraš da se nakačiš kao i njoj bio bih apsolutno počastvovan time što mi pažnjom dižeš cenu. (Ako nisi razumela šta sam pokušao sad da ti kažem...) :)

Bleso- obozavam te. ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
nickey
Gost
« Odgovor #66 poslato: Jul 11, 2011, 06:48:07 posle podne »

Hehehe ok kako god ocete, ja sam samo davao dobronamerni savet, rekoh veci brend, no zapamtite, poslodavac nikog ne ljubi u dupe...
Sačuvana
saty
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


BOG

« Odgovor #65 poslato: Jul 11, 2011, 06:25:41 posle podne »

E mirka samo ti radi tako kao sto radis, ali znaj u najmanju ruku to je jako neprofesionalno, pa sada ti vidi kako napredujes saradjivaces sa nekim jacim brendom sigurno,  pa onda kada oni procitaju ovako nesto na forumu ihaaa ima da te tuze samo tako, ili ce ti bar zeznuti karijeru  pa ces se vratiti da reklamiras pilule pravljene u kadi.

Ala si ti daleko otisao :) Jeste ja slavna karijera u usponu i onda tuzba, cuda, mozda me strpaju i u cuzu... Dal negde stoji neko ime... Procitaj unazad postove da ti bude jasno kolika je moja pojava u toj reklami ...

mogu je poljubit u pedu! .!.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #64 poslato: Jul 11, 2011, 06:18:34 posle podne »

E mirka samo ti radi tako kao sto radis, ali znaj u najmanju ruku to je jako neprofesionalno, pa sada ti vidi kako napredujes saradjivaces sa nekim jacim brendom sigurno,  pa onda kada oni procitaju ovako nesto na forumu ihaaa ima da te tuze samo tako, ili ce ti bar zeznuti karijeru  pa ces se vratiti da reklamiras pilule pravljene u kadi.

Ala si ti daleko otisao :) Jeste ja slavna karijera u usponu i onda tuzba, cuda, mozda me strpaju i u cuzu... Dal negde stoji neko ime... Procitaj unazad postove da ti bude jasno kolika je moja pojava u toj reklami ...
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #63 poslato: Jul 11, 2011, 06:05:02 posle podne »

E mirka samo ti radi tako kao sto radis, ali znaj u najmanju ruku to je jako neprofesionalno, pa sada ti vidi kako napredujes saradjivaces sa nekim jacim brendom sigurno,  pa onda kada oni procitaju ovako nesto na forumu ihaaa ima da te tuze samo tako, ili ce ti bar zeznuti karijeru  pa ces se vratiti da reklamiras pilule pravljene u kadi.
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #62 poslato: Jul 11, 2011, 05:22:22 posle podne »


@Sladža
E ova što ti se prikačila mi je fenomen za sve pare. ;D


wtf, shta prichash, nisam joj se nakachila nego sam je najnormalnije i bez ikakve ironije i cinizma pitala zashto pishe dve sasvim razlichite stvari na dva mesta.

Pazi, ako i meni planiraš da se nakačiš kao i njoj bio bih apsolutno počastvovan time što mi pažnjom dižeš cenu. (Ako nisi razumela šta sam pokušao sad da ti kažem...) :)
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #61 poslato: Jul 11, 2011, 05:06:02 posle podne »


@Sladža
E ova što ti se prikačila mi je fenomen za sve pare. ;D


wtf, shta prichash, nisam joj se nakachila nego sam je najnormalnije i bez ikakve ironije i cinizma pitala zashto pishe dve sasvim razlichite stvari na dva mesta.
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #60 poslato: Jul 11, 2011, 03:08:07 posle podne »

devojka izgleda odlično i naravno da će to i unovčiti, zna se odakle takvo telo i to se ne krije, a sve ostalo su provokacije i ljubomora ;)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #59 poslato: Jul 11, 2011, 02:05:52 posle podne »

a daj vise link za tu reklamu pogubih sve zivce, da vidim tvoj smrtni grijeh :)

Bog trazi greh na uvid ;D
Mada realno slozicete se mozda je bolje i ne ulaziti dublje u ovu pricu nego prekinuti ovde ;)
Tako je Mirka ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #58 poslato: Jul 11, 2011, 02:04:57 posle podne »

Nzm ni zašto se ova priča povela. :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 17 upita.