TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 06:27:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ne nasedajte na reklame za brzo mršavljenje  (Pročitano 21384 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #57 poslato: Jul 11, 2011, 02:03:47 posle podne »

a daj vise link za tu reklamu pogubih sve zivce, da vidim tvoj smrtni grijeh :)

Bog trazi greh na uvid ;D
Mada realno slozicete se mozda je bolje i ne ulaziti dublje u ovu pricu nego prekinuti ovde ;)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #56 poslato: Jul 11, 2011, 01:52:12 posle podne »

a daj vise link za tu reklamu pogubih sve zivce, da vidim tvoj smrtni grijeh :)

Bog trazi greh na uvid ;D
Pogledacu dal ima na internetu..ja je licno nemam niti mi je trebala :)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #55 poslato: Jul 11, 2011, 01:47:13 posle podne »

a daj vise link za tu reklamu pogubih sve zivce, da vidim tvoj smrtni grijeh :)

Bog trazi greh na uvid ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
saty
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


BOG

« Odgovor #54 poslato: Jul 11, 2011, 01:41:00 posle podne »

a daj vise link za tu reklamu pogubih sve zivce, da vidim tvoj smrtni grijeh :)
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #53 poslato: Jul 11, 2011, 01:39:08 posle podne »

Ako u reklami ne mozete videti moju facu, moj identitet, zatim ne masem sa njim u ruci kao nas poznati glumac koji je uradio reklamu za isti taj proizvod upravo to radeci i cak govoreci kako provereno deluje i kako je izgubio toliko i toliko kilograma ( a kojem verovatno necete uzeti za zlo ). Ali uzimate meni koja sam se poprilicno ogradila od toga i dozvolila da se vidi samo moja silueta.
Drugo za ovo iza cega stojim, mozete videti i moje slike i moje ime i prezime, znaci sa razlogom, jer je to nesto sto ja apsolutno podrzavam.

Hvala

lol

Nisam video reklamu, to sam rekao. Čekaj, ti si se pojavila kao silueta u reklami?! ahahahahha
oko čega se bre raspravlja ovde?! Neka si snimila reklamu i ja ti želim da snimiš još dosta takvih i daljih uspeha u radu. ;)

Ovo što si rekla za -glumca koji će da kaže izgubio sam toliko i toliko i da mu ne uzmemo za zlo- iskreno, ja bih mu uzeo za zlo isto koliko i tebi da si snimila reklamu tog tipa (što sam i mislio da je slučaj). - Tj ne bih mu uzeo za zlo.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #52 poslato: Jul 11, 2011, 01:32:30 posle podne »

lol
kakav je ovo rat ovde? ;D

mozes tako jednom da zaradis i niko ti vise nece verovati

evo ti prost primer, sada si bumpovala temu i rekla kako ta cuda ne valjaju a pohvalila kako si uzela pare na tome, i onda se covek zapita koliko tvoja rec vredi, mozda kada napises nesto u vezi suplemenata koje pansport prodaje, mozda ne mislis tako jer su ti dali pare pa onda ides kako vetar duva iako tako ne mislis

sto bi sada neko tebi bilo sta verovao kada nesto napises ?



Markoni ima pravo ovde. Ne kažem ovo kao atak na Mirku, već je neka elementarna logika u pitanju. Ako se prodaš - aka pojaviš se na reklami za nešto što je relativno bezvredno i to javno preporučiš masama protivno onome što znaš i veruješ - jasno je da će neko da se zapita za tvoj kredibilitet.

TakoĂ°e je bazična logika i ovo - ovo je vrlo nezahvalan sport. Ako ti se ukaže neka prilika da uzmeš neku kintu, why not? Nikoga ti lično ne zajebeš time što učestvuješ u reklami - to je veliki točak koji mrvi - ta zelena kafa ili šta već će se prodati sa ili bez tebe. Jedini je impact na tvoj kredibilitet.

I još da se uĂ°e u jednu stvar relevantnu za ovu temu. Imaš 3 grupe ljudi koje grubo možeš da klasifikuješ u ovo priču:
1 - grupa ljudi (aka prosečan graĂ°anin) koji će da UVEK pre poveruje u turbo-šlank (iz multiple reasons), a da misli da su supsi ultimativno zlo i da rado donese zaključak da je tvoj uspeh tekovina neke magične pilule (i dok god je tako to je ql)
2 - ljudi koji su iz ko zna kog razloga sad ovde i čitaju ovu temu i tvoje postove, a da su tek počeli da se informišu o "kako i šta" do dobre linije.
3 - Grupa nas koji već znamo nešto, pa možemo da sudimo o tvojim postovima ovde. (A neki od nas nisu ni videli tu reklamu - kao ja npr.)

Od ove 3 gurpe, tebi je kredibilitet poljuljan samo kod grupe 2. (Doduše koja je prilično ciljna pansportu valjda, no to nije moja briga). Grupa 1 će uvek da tovare magičnim pilulama na reklamama sa ili bez tebe. Grupa 3 već zna na čemu je kad pročita neki tvoj post (koji je uvek lakonski :P - što uopšte i nije loše).
TakoĂ°e, ako si malo makar u ovoj priči (ili makar ne dronizovan) znaš da razlučiš šta je reklama, šta su motivi te osobe da snimi reklamu i kako se do rezultata dolazi.

@Sladža
E ova što ti se prikačila mi je fenomen za sve pare. ;D


I da si video reklamu a mozda i jesi ne bi znao da sam ja na njoj upravo iz razloga koji sam navela ;)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #51 poslato: Jul 11, 2011, 01:29:55 posle podne »

lol
kakav je ovo rat ovde? ;D

mozes tako jednom da zaradis i niko ti vise nece verovati

evo ti prost primer, sada si bumpovala temu i rekla kako ta cuda ne valjaju a pohvalila kako si uzela pare na tome, i onda se covek zapita koliko tvoja rec vredi, mozda kada napises nesto u vezi suplemenata koje pansport prodaje, mozda ne mislis tako jer su ti dali pare pa onda ides kako vetar duva iako tako ne mislis

sto bi sada neko tebi bilo sta verovao kada nesto napises ?

Markoni ima pravo ovde. Ne kažem ovo kao atak na Mirku, već je neka elementarna logika u pitanju. Ako se prodaš - aka pojaviš se na reklami za nešto što je relativno bezvredno i to javno preporučiš masama protivno onome što znaš i veruješ - jasno je da će neko da se zapita za tvoj kredibilitet.

TakoĂ°e je bazična logika i ovo - ovo je vrlo nezahvalan sport. Ako ti se ukaže neka prilika da uzmeš neku kintu, why not? Nikoga ti lično ne zajebeš time što učestvuješ u reklami - to je veliki točak koji mrvi - ta zelena kafa ili šta već će se prodati sa ili bez tebe. Jedini je impact na tvoj kredibilitet.

I još da se uĂ°e u jednu stvar relevantnu za ovu temu. Imaš 3 grupe ljudi koje grubo možeš da klasifikuješ u ovo priču:
1 - grupa ljudi (aka prosečan graĂ°anin) koji će da UVEK pre poveruje u turbo-šlank (iz multiple reasons), a da misli da su supsi ultimativno zlo i da rado donese zaključak da je tvoj uspeh tekovina neke magične pilule (i dok god je tako to je ql)
2 - ljudi koji su iz ko zna kog razloga sad ovde i čitaju ovu temu i tvoje postove, a da su tek počeli da se informišu o "kako i šta" do dobre linije.
3 - Grupa nas koji već znamo nešto, pa možemo da sudimo o tvojim postovima ovde. (A neki od nas nisu ni videli tu reklamu - kao ja npr.)

Od ove 3 gurpe, tebi je kredibilitet poljuljan samo kod grupe 2. (Doduše koja je prilično ciljna pansportu valjda, no to nije moja briga). Grupa 1 će uvek da tovare magičnim pilulama na reklamama sa ili bez tebe. Grupa 3 već zna na čemu je kad pročita neki tvoj post (koji je uvek lakonski :P - što uopšte i nije loše).
TakoĂ°e, ako si malo makar u ovoj priči (ili makar ne dronizovan) znaš da razlučiš šta je reklama, šta su motivi te osobe da snimi reklamu i kako se do rezultata dolazi.

@Sladža
E ova što ti se prikačila mi je fenomen za sve pare. ;D


Nedostajao si mi ovde, mozgic bre! ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
saty
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


BOG

« Odgovor #50 poslato: Jul 11, 2011, 01:29:23 posle podne »

Ako u reklami ne mozete videti moju facu, moj identitet, zatim ne masem sa njim u ruci kao nas poznati glumac koji je uradio reklamu za isti taj proizvod upravo to radeci i cak govoreci kako provereno deluje i kako je izgubio toliko i toliko kilograma ( a kojem verovatno necete uzeti za zlo ). Ali uzimate meni koja sam se poprilicno ogradila od toga i dozvolila da se vidi samo moja silueta.
Drugo za ovo iza cega stojim, mozete videti i moje slike i moje ime i prezime, znaci sa razlogom, jer je to nesto sto ja apsolutno podrzavam.

Hvala

Objasnila poz! :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #49 poslato: Jul 11, 2011, 01:26:17 posle podne »

Ako u reklami ne mozete videti moju facu, moj identitet, zatim ne masem sa njim u ruci kao nas poznati glumac koji je uradio reklamu za isti taj proizvod upravo to radeci i cak govoreci kako provereno deluje i kako je izgubio toliko i toliko kilograma ( a kojem verovatno necete uzeti za zlo ). Ali uzimate meni koja sam se poprilicno ogradila od toga i dozvolila da se vidi samo moja silueta.
Drugo za ovo iza cega stojim, mozete videti i moje slike i moje ime i prezime, znaci sa razlogom, jer je to nesto sto ja apsolutno podrzavam.

Hvala
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #48 poslato: Jul 11, 2011, 01:22:51 posle podne »

lol
kakav je ovo rat ovde? ;D

mozes tako jednom da zaradis i niko ti vise nece verovati

evo ti prost primer, sada si bumpovala temu i rekla kako ta cuda ne valjaju a pohvalila kako si uzela pare na tome, i onda se covek zapita koliko tvoja rec vredi, mozda kada napises nesto u vezi suplemenata koje pansport prodaje, mozda ne mislis tako jer su ti dali pare pa onda ides kako vetar duva iako tako ne mislis

sto bi sada neko tebi bilo sta verovao kada nesto napises ?

Markoni ima pravo ovde. Ne kažem ovo kao atak na Mirku, već je neka elementarna logika u pitanju. Ako se prodaš - aka pojaviš se na reklami za nešto što je relativno bezvredno i to javno preporučiš masama protivno onome što znaš i veruješ - jasno je da će neko da se zapita za tvoj kredibilitet.

TakoĂ°e je bazična logika i ovo - ovo je vrlo nezahvalan sport. Ako ti se ukaže neka prilika da uzmeš neku kintu, why not? Nikoga ti lično ne zajebeš time što učestvuješ u reklami - to je veliki točak koji mrvi - ta zelena kafa ili šta već će se prodati sa ili bez tebe. Jedini je impact jeste što neko voj lik povezuje sa tim proizvodom.

I još da se uĂ°e u jednu stvar relevantnu za ovu temu. Imaš 3 grupe ljudi koje grubo možeš da klasifikuješ u ovo priču:
1 - grupa ljudi (aka prosečan graĂ°anin) koji će da UVEK pre poveruje u turbo-šlank (iz multiple reasons), a da misli da su supsi ultimativno zlo i da rado donese zaključak da je tvoj uspeh tekovina neke magične pilule (i dok god je tako to je ql)
2 - ljudi koji su iz ko zna kog razloga sad ovde i čitaju ovu temu i tvoje postove, a da su tek počeli da se informišu o "kako i šta" do dobre linije.
3 - Grupa nas koji već znamo nešto, pa možemo da sudimo o tvojim postovima ovde. (A neki od nas nisu ni videli tu reklamu - kao ja npr.)

Od ove 3 gurpe, tebi je kredibilitet poljuljan samo kod grupe 2. (Doduše koja je prilično ciljna pansportu valjda, no to nije moja briga). Grupa 1 će uvek da tovare magičnim pilulama na reklamama sa ili bez tebe. Grupa 3 već zna na čemu je kad pročita neki tvoj post (koji je uvek lakonski :P - što uopšte i nije loše).
TakoĂ°e, ako si malo makar u ovoj priči (ili makar ne dronizovan) znaš da razlučiš šta je reklama, šta su motivi te osobe da snimi reklamu i kako se do rezultata dolazi.

@Sladža
E ova što ti se prikačila mi je fenomen za sve pare. ;D
« Poslednja izmena: Jul 11, 2011, 01:31:30 posle podne od strane Biochemo » Sačuvana
kutlesa
Gost
« Odgovor #47 poslato: Jul 11, 2011, 01:00:30 posle podne »

ja samo kazem da ima milion preparata,bez vezbe ,znanja i odricanja nista se ne postize .
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #46 poslato: Jul 11, 2011, 12:49:09 posle podne »

skoro sam u teretani cuo pricu klinca kupio je expend i protein i kako ce  da se nagruva za mesec dana... jedna devojka je kupila duma burn  ,morao sam da joj objasnim da mora da koriguje ishranu i da vezba da bi to delovalo..na kutiji joj nije pisalo to ,a na reklamama ,biltenima itd brosuram stoji gomila marketinskih poruka za te proizvode ,tipa za ekspand snaga vulkanske erukcije ili za topljace sprzite svoje salo...i sta sad treba kriviti pansort za marketink ?

kakvo popredjenje lol :) jedno je shta PROIZVODJACH napishe i nalepi, pansport to distribuira i propagira pre svega korigovanje ishrane i niko ne misli da su TO lazi, a drugo je kad stavish svoje ime/lice/telo na neki proizvod i propagirash KUPI GA.
kakva glupa rasprava brate, neko BI lagao ljude za pare, neko NE BI, valjda je princip u pitanju.  ::)
a meshash babe i zabe lol, ko je pominjao mirkin izgled u loshem kontekstu i naravno da svi znaju na koji je to nachin postigla.
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #45 poslato: Jul 11, 2011, 12:48:35 posle podne »

wtf :D
Sačuvana
kutlesa
Gost
« Odgovor #44 poslato: Jul 11, 2011, 12:46:51 posle podne »

nase dame su  kod nas uskracene za gomilu stvari,pocev od finansija pa nadalje....i kad postignu  bilo kakav uspeh ne  treba  sumnjati u njih  vec im reci bravo i pomoci im za dalje.svaka cast devojke samo napred.

p.s. ja ulazim na forum samo da uzmem neke info. ,ali kad sam ovo video stvarno sam morao  da reagujem.izvinjavam se na smetnji
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #43 poslato: Jul 11, 2011, 12:43:16 posle podne »

Ma ovdje treba samo doci po info i otici, ne mogu vjerovati da napadnete ribu sto pravi kes na reklamama. Cista zavist i ljubomora "ljudi sve oprastaju sem tudjeg uspjeha". Bacate hejt bezze valjda je bolje da ona uzme neki dinar nego neko ko vam nije nikada pomogao a ne znam kome nije dala koristan savjet. Zaista tuzno :S

Upravo tako :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 17 upita.