TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:22:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Utisci o preparatima iz prve ruke  (Pročitano 139064 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #269 poslato: Mart 13, 2015, 09:21:46 posle podne »




Reč je o pakovanju od 2,3 kg, sa ukusom čokolada-lešnik. Preko poklopca se nalazi kvalitetna zaštitna folija za koju će biti potreban nož radi uklanjanja. Ispod poklopca se nalazi još jedna, kartonska zaštita, koja se vrlo lako skida. Kao što se vidi gore na slici, kod mene se delimično odlepila već prilikom skidanja poklopca. Moguće da će se nekome desiti da ostane u poklopcu, pa da je ne primeti uopšte.

Protein izvanredno miriše, a još boljeg je ukusa. Probao sam i drugi ukus (jagoda-bela čokolada) i isto ga mogu pohvaliti. MeĂ°utim, što se mene tiče, prednost dajem čoko-lešniku. Vršno napunjen dozer zahvata oko 35 g praha, koji sam bez problema rastvarao u 250-300 ml vode. Pošto je reč o proteinskom blendu, šejk je malčice gušći nego kada se radi o običnom wheyu. Vrlo lako i brzo se rastvara u šejkeru, već posle 10-15 sekundi mućkanja. Nema grudvica, niti preterano peni. Grudvice se mogu javiti kada se rastvara sa mlekom, ili, preciznije rečeno, sa nedovoljnom količinom mleka. Nisam mnogo ispitivao ovu opciju sa mlekom, tako da je to moj površni utisak.



Ja ga koristim nakon treninga, kao i u prvom obroku (uz ovsene ili pirinač). Uz ovsene mi je ukusniji, posebno čoko-lešnik ukus. Zaista idealan doručak ili brza užina (ja izblendujem sve zajedno).  Kada je reč o terminu nakon treninga, kod mene ne izaziva neki osećaj sitosti koji bi mi ubijao apetit na odreĂ°eni period (što je, za mene, dobro).

Kombinacija sastava, procenta proteina i cene čini ga odličnom opcijom za kupovinu. Zato ga rado preporučujem. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #268 poslato: Oktobar 21, 2014, 04:12:45 posle podne »

Posle treninga treba nešto da pojedeš lagano... proteinski šejk možeš izmeĂ°u obroka, kad baš ne stigneš da pojedeš nešto kvalitetno. 

Kilogrami su ok, ali to neće biti sve masnoće... cilj je gubiti što manje kilograma telesne težine a što više masti... stoga bolje da se osloniš na ogledalo nego na vagu :)

Popij Cuts par sati ranije, bez obzira što na trening ideš tek oko 7 uveče...  bojim se da bi doveo do nesanice, a to vodi dalje do drugih problema...  nemoj remetiti san.  Čak i da preskočiš nije strašno.
Sačuvana
nenadb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #267 poslato: Oktobar 21, 2014, 12:51:17 pre podne »

Da, prvi sagorevac da koristim. Probali su i da mi prodaju lipo6 medjutim za njega sam citao kako bas utice na ubrzan rad srca, sa druge strane na ideju o cuts u sam dosao jel bas hocu da skinem 6-8 kg (naravno u nekom razumnom periodu od 2 meseca - ako je to razuman period.)
Inace da, dosta tecnosti pijem sad, bas zbog toga, inace nikad toliko vode nisam pio.

E sad pitanje oko doziranja, uzimao sam do sad 2 doze, medjutim evo desava mi se da zaglavim na poslu pa da tek imam priliku da "drugu dozu" mogu da uzmem oko 7 uvece, tad i mogu do teretane tek. Voleo bi da cujem misljenja dal da preskocim tu drugu dozu, s obzirom da je kasno, da bih mogao da spavam ili kako da uradim?
Gazirano gledam da ne pipam.. osim mineralne vode.. ako se to racuna. Ja se nadam da cu za 2 meseca ispuniti neki zeljeni cilj. Jbg nisam ogranicen sa resursima sto se tice suplemenata i bilo cega, jednino mi je vreme problem, i sto na poslu od 9h presedim bar 6 i po
Od suplemenata jos sam uzeo protein u prahu, njega obicno uvece kad ogladnim da ne bi vecerao popijem sa mlekom, posto spada u grupu meal replacememnt a (tako pise) :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #266 poslato: Oktobar 20, 2014, 02:10:30 posle podne »

Hteo bih ukratko da podelim sa vama prvi utisak o animal cuts u.
Bio sam u startu malo sumnjicav, ipak je nekako saka tableta mnogo.. Inace uzimam ga 5 ti dan, i ima pomalo uticaja na san, teze se zaspi, a pijem drugu dozu oko 6pm. Krenuo sam sa aktivnim cardiom i planiram da se na tome zadrzim 3-4 puta nedeljno u cilju da skinem 7-8 kg za 2 meseca top, ishranu sam korigovao i pijem dosta vode, pa cemo videti rezultate. Sto se inace samog utiska o preparati tice zapanjila me jedna stvar. Zbog posla sam trebao uraditi pregled kod doktora. Malo mi je bila frka zbog same kolicine tableta i na to kako organizam deluje na sve to, medjutim sve vrednosti su bile apsolutno na mestu i u granicama idealnog, puls, pritisak... Tako da videcu dalje kakve ce rezultate pokazati, i nadam se da nema ikakvih stetnih dejstava.

Cuts je odličan, mada iz iskustva čak i jedna kesica je dovoljna većini ljudi.... ako već uzimaš dve, izbaci sve proizvode koji sadrže kofein, guaranu i sl.   Kafa, kola, energetski napici nikako...
Zbog diuretičkog efekta obrati pažnju na unos tečnosti u toku dana.

Da li uzimaš još nešto od suplementacije? Da li ti je ovo prvi sagorevač koji koristiš?
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #265 poslato: Oktobar 20, 2014, 11:54:28 pre podne »

Nisam to znao, ovo je prvi da koristim, a inace sam citao da ti sagorevaci mogu imati uticaja na ubrzan rad srca ili tako neku nezeljenu pojavu, sto se meni sad nije manifestovalo ni na koji negativan nacin.. 'Fala bogu :)

Uvek treba biti obazriv i NIKADA ne treba prekoračiti propisane doze...naročito treba obratiti pažnju na osobe sa već postojećim zdravstvenim problemom...npr. aritmije( poremećaji srčanog rada-sprovodnog sistema srca), povišen krvni pritisak, "poremećaji" bubrežne funkcije, postojeće slabosti zidova krvnih sudova( npr. krvni sudovi mozga, A-V malformacije)...nekada ovakva stanja proĂ°u i bez simptoma, ili ih nismo ni svesvni, ali kada na scenu stupe "agresivni",jači sagorevači...stanje bez simptoma postaje vidljivo( osetno)...a nekada i fatalno...

Uvek treba dobro razmisliti o svemu ovome pre nego što se krene sa korišćenjem bilo kog "jačeg sagorevača" ili stimulansa...da ne ispadne uvek suplementi su krivi...a na svakom suplementu "animal serije" stoji jasno naznačeno u kojim stanjima upotreba nekog od suplementa je kontraindikovana( nije preporučena)...

Potrudi se Nenade da uvek budeš dobro hidriran, 2,5 - 4 l u toku dana, plus bar još litar po satu intenzivne aktivnosti...drago mi je da nemaš mnogo "neželjenih efekata" od "cuts-a"...mada i sam "placebo" efekat može da dovede da autosugestivnog ubrzanja sračnog rada( hipohondrija na delu)...a još kad vas pojedinci naplaše...eh...

Dakle, opušteno i hladne glave...odgovorno prema svom zdravlju...ne brže od života...

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #264 poslato: Oktobar 20, 2014, 06:48:39 pre podne »

Yep! Obično je to kratkoročni efekat, tj. dok traje dejstvo stimulativnih sastojaka, tako da ni to ne treba da te plaši. Individualna je stvar i zavisi od doza i osetljivosti organizma na stimulanse. :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #263 poslato: Oktobar 20, 2014, 06:46:23 pre podne »

Suplementi koji sadrže stimulanse mogu da izazovu neželjene pojave ali se to dešava najčešće kada se uzme više od preporučene doze ili ako neko i pre uzimanja ima već srčanih problema.
Sačuvana
nenadb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #262 poslato: Oktobar 20, 2014, 06:37:45 pre podne »

Nisam to znao, ovo je prvi da koristim, a inace sam citao da ti sagorevaci mogu imati uticaja na ubrzan rad srca ili tako neku nezeljenu pojavu, sto se meni sad nije manifestovalo ni na koji negativan nacin.. 'Fala bogu :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #261 poslato: Oktobar 20, 2014, 06:27:06 pre podne »

Skoro svi proizvodi iz Animal serije imaju te paketiće sa dosta tableta i kapsula tako da to ne treba da te plaši.
Sačuvana
nenadb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #260 poslato: Oktobar 20, 2014, 04:30:20 pre podne »

Hteo bih ukratko da podelim sa vama prvi utisak o animal cuts u.
Bio sam u startu malo sumnjicav, ipak je nekako saka tableta mnogo.. Inace uzimam ga 5 ti dan, i ima pomalo uticaja na san, teze se zaspi, a pijem drugu dozu oko 6pm. Krenuo sam sa aktivnim cardiom i planiram da se na tome zadrzim 3-4 puta nedeljno u cilju da skinem 7-8 kg za 2 meseca top, ishranu sam korigovao i pijem dosta vode, pa cemo videti rezultate. Sto se inace samog utiska o preparati tice zapanjila me jedna stvar. Zbog posla sam trebao uraditi pregled kod doktora. Malo mi je bila frka zbog same kolicine tableta i na to kako organizam deluje na sve to, medjutim sve vrednosti su bile apsolutno na mestu i u granicama idealnog, puls, pritisak... Tako da videcu dalje kakve ce rezultate pokazati, i nadam se da nema ikakvih stetnih dejstava.
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #259 poslato: Oktobar 17, 2014, 06:30:40 posle podne »

Polako sve ide na dole  :-X
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #258 poslato: Oktobar 17, 2014, 05:39:10 posle podne »

Slavisa dobro pitanje za hormone i steroide u mesu, ali i u drugim namirnicama kao npr. mlecni proizvodi. Nisam hteo da pisem o tome da ne idemo u off ali ajd' kad si vec napisao da spomenem. Mislim da nasi proizvodi nisu jos uvek toliko zagadjeni jer zaostajemo kao i u svemu ostalom... Pogledajte koji klip ili procitajte tekst o americkom mesu npr. Da se najezis. No, bice toga i kod nas za 5-10 godina. A posle toga ko zna sta ce novo da dodje, jos otrovnije i jos losije po telo, ali i po nervni sistem zasigurno !
Sačuvana
Panta rei, panta res.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #257 poslato: Oktobar 17, 2014, 04:51:00 posle podne »

Kvalitet je glavna stavka u našem poslovanju, mi stojimo iza svakog našeg proizvoda.  Analize su izuzetno skupe i to neminovno utiče i na cenu suplemenata, kao i više drugih stavki, ali možete biti sigurni šta kupujete. A ipak, zdravlje nema cenu.
I pored teške situacije u zemlji, mi uspevamo i napredujemo i dalje... hvala na poverenju :)
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #256 poslato: Oktobar 17, 2014, 01:48:59 posle podne »

Upravo sam iz tog razloga i postavio ovo, znaci Pansport mi deluje ono 101% tacan, sad ne znam ipak ne bih voleo da pijem nesto puno hormona itd..

Svi proizvodi u asortimanu "Pansporta" su prošli neophodne analize relevantnih institucija Ministarstva zdravlja Republike Srbije..odogovorno i pošteno prema svojim kupcima!
To je bas ono sto svako od nas zeli da cuje, bez ikakvog razmisljanja meni je Pansport #1
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #255 poslato: Oktobar 17, 2014, 01:12:38 posle podne »

Upravo sam iz tog razloga i postavio ovo, znaci Pansport mi deluje ono 101% tacan, sad ne znam ipak ne bih voleo da pijem nesto puno hormona itd..

Svi proizvodi u asortimanu "Pansporta" su prošli neophodne analize relevantnih institucija Ministarstva zdravlja Republike Srbije..odogovorno i pošteno prema svojim kupcima!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.