TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 06:31:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 20 21 [22] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Utisci o preparatima iz prve ruke  (Pročitano 139078 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Septembar 19, 2010, 09:14:34 posle podne »

ON Whey Gold Standard



Svi znaju, a i u tabeli se vidi, kakvog je kvaliteta i sastava ovaj preparat. Dakle, tu nema šta da gubim vreme. :) Moram reći da se lako i brzo muti, sa vrlo malo pene. Koristio sam samo ukus jagode i pokajao se. Jedan od meni najlošijih ukusa koje sam probao. Neću više ponoviti tu grešku kada/ako naredni put budem opet koristio ovaj whey. Sigurno ću se opredeliti za neki drugi ukus, verovatno "kolačići".





Naravno, radi se o kvalitetnom wheyu, kombinaciji koncentrata i izolata,  tako da:

Moje mišljenje: PREPORUČUJEM!



Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Septembar 19, 2010, 08:49:41 posle podne »

ON Glucosamine + CSA



Preparati za zaštitu i regeneraciju zglobova MORALI bi naći mesta meĂ°u osnovnom suplementacijom svakog OZBILJNIJEG vežbača. Jednostavno, naš "posao" je takav - godinama dižemo težine, svakim pokretom angažujemo zglobove, tetive trpe stalna i velika opterećenja... Zglobovi moraju dobiti podršku u vidu glukozamina i/ili hondroitina i/ili MSM-a.




Jedno vreme sam redovno koristio neke od preparata te namene, a onda sam nekako nemarno zapostavio tu stavku na nekih godinu - godinu i po dana. Prvo gde sam primetio probleme bili su ručni zglobovi - blago krckanje i neprijatnost tokom izvoĂ°enja bilo koje vrste biceps pregiba. Koristio sam ovaj preparat u dozama od 2 x 2 tab dnevno, i zaista sam osetio poboljšanja već nakon jedne potrošene kutije. Sada se to krckanje slabo i jako retko oseća i mogu nesmetano da izvodim sve vežbe koje zahtevaju posebno angažovanje ručnih zglobova.

Sve u svemu, moram da pohvalim ovaj preparat. Inače, koga zanima, tablete su prihvatljive veličine za lako gutanje. Nije strašno poput nekih amino. :D Ispod poklopca nalazi se čvrsto zalepljen karton koji je nemoguće slučajno odlepiti prilikom otvaranja.



Moje lično mišljenje: PREPORUČUJEM!



Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Septembar 11, 2010, 09:57:50 pre podne »

Hmm... vidiš nije loša i ta ideja u toku treninga!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Septembar 10, 2010, 03:33:46 posle podne »

Ne predstavlja mi problem, ionako uvek u rancu moram da  imam jedan šejker i 1 bidon. U šejkeru spremljen pwm, a u bidonu budu amino. U teretani samo nalijem vode i pijuckam u toku treninga, kao što bih pio običnu vodu da nema amino. :) Dozu pre treninga ispijem kod kuće.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Septembar 10, 2010, 02:42:38 posle podne »

jedino što su malo nepraktične za nošenje na trening :)  moj fazon je da sam uzela nekoliko ampulica aminokiselina  i posle presipavala u to tečne amino...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Septembar 09, 2010, 10:17:43 posle podne »

Dymatize Nutrition - Liquid Amino
http://www.pansport.rs/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=249&category_id=15

Ukusi: grožĂ°e, šumsko voće, narandža



Dakle, reč je o tečnim aminokiselinama. Probao sam sva tri gore pomenuta ukusa. Danas se najviše držim grožĂ°a. Za mene najbolji ukus. Jako osvežavajući. Koristim ih pre i/ili tokom treninga, a u zavisnosti od toga da li imam neki drugi izvor aminokiselina pri ruci. Ako ih koristim pre i tokom treninga, idem sa 2 kašike pre, 2 tokom. Ako ih pijem samo u jednom od ta dva slučaja, idem sa 4 kašike.

Ukus narandže odgovarao mi je samo u prvih nekoliko konzumiranja, nakon toga bivao mi je sve nezgodniji za piće. Nije odvratan(ima mnogo odvratnijih stvari za ispijanje) ali mi jednostavno ne prija toliko. Moja verenica, recimo, obožava ukus narandže a nije nešto oduševljena grožĂ°em. :D Šta ćete, to su ljudski ukusi. :)
Dakle, moj izbor što se tiče ukusa, ovim redom: 1. grožĂ°e, 2. šumsko voće, 3. narandža.

Moram napomenuti da je mala mogućnost da vam se neki ukus totalno ne dopada, jer su ukusi prilično verno predstavljeni. Može samo nešto više, a nešto manje da vam prija.



Još da napomenem samo da je boca lepo zapakovana, ispod zatvarača ima čvrsto zalepljenu zaštitnu foliju.

Ove aminokiseline su moj redovan izbor kada je reč o tečnom obliku. Kada koristim tablete, opredeljujem se za drugi brend, ali o tome ću u nekom drugom prilikom u ovoj temi.

Ukusne, dobrog sastava...

Moja mišljenje: PREPORUČUJEM
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Septembar 09, 2010, 03:52:54 posle podne »

Večeras ću izneti utiske o još nekoliko preparata. ;)
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #7 poslato: Septembar 09, 2010, 03:22:00 posle podne »

Thumbs up for Xtend! :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Septembar 09, 2010, 02:59:46 posle podne »

Xtend je i mene lično oduševio :)  i Purple wraath...  osveženje + viši nivo energije + prijatan ukus + sprečavanje katabolizma
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Septembar 07, 2010, 11:25:39 posle podne »

Biotech Nutrition USA - Tribulus Maximus
http://www.pansport.rs/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=393&category_id=45

26 mi je godina i hteo sam po prvi put da probam neki Tribulus produkt.  Odlučio sam se bio za Tribulus Maximus. Realno, nije mi bio potreban i ne preporučujem testo bustere nikome ispod 30-ak godina starosti(osim ako je reč o PCT), ali sam hteo iz radoznalosti da ga testiram.



Zaštitni karton ispod poklopca veoma čvrsto je zalepljen. Ne može se slučajno skinuti prilikom otvaranja.

Svaka tableta nosi 1.500mg tribulusa. Odvratnog su mirisa i ukusa. Svaki put dok je progutam ostane odvratan ukus u ustima. Koristio sam jednu tabletu dnevno, i to pre spavanja.




Hteo sam da proverim priče pojedinaca da se dejstvo tribulusa može osetiti i u nekoj specifičnoj čvrstoći mišića. Taj efekat nisam primetio.

Kada se pominje tribulus, neizbežna je priča i o njegovom uticaju na potenciju. To je sporedni efekat ali ga treba pomenuti. Ili je meni testosteron i dalje na maksimumu, ili ovaj tribulus nije baš kvalitetan. Nisam osetio apsolutno nikakve promene, u smislu potencije i seksualne želje, u odnosu na ranije kada ga nisam koristio.

Cela ta priča me je zaintrigirala pa ću nastaviti testiranja tribulusa. U doglednom periodu probaću tribulus nekog drugog proizvoĂ°ača kako bih dao konačan sud o ovom Tribulus Maximusu.

Do tada,

Moje mišljenje: NE PREPORUČUJEM
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Septembar 07, 2010, 11:09:24 posle podne »

BSN NO Xplode

Ukus: Limunada



Svi BSN produkte koje sam probao imaju veoma čvrsto zalepljenu zaštitnu foliju ispod poklopca. Trebao mi je nož da je skinem. :D Nema šanse da folija ostane u poklopcu.

Miris limunade je jako privlačan. Preparat mi je bio čak i ukusan u prvih nekoliko konzumacija. Nakon toga, sve je odvratniji za piće. Još kad mu dodam bcaa, to tek bude priča za sebe. :D



Preparat koristim već mesec dana i to jedan dozer na 4 dcl vode. Sve ispod 4 dcl vode meni je preslatko i prejako što se tiče ukusa. I dalje sam na jednom dozeru i ne osećam potrebu za više. Reč je o preparatu čije se dejstvo može konkretno i odmah osetiti. Oseća se više efekata na telo i to, po intenzitetu efekta, ovim redosledom:
- intenzivniji trening sa mnogo manjim zamorom nego bez NO,
- pumpa,
- psihički podstrek, blaga nervoza i podrhtavanje.

Probao sam i varijantu da jedan trening odradim sa NO, drugi bez NO i razlika je osetna.

Sve u svemu, ja sam jako zadovoljan ovim preparatom.



Lično mišljenje: PREPORUČUJEM
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Septembar 07, 2010, 10:48:04 posle podne »

Scitec Nutrition BCAA Xpress
http://www.pansport.rs/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=56&category_id=12&manufacturer_id=31



Zaštitni karton ispod poklopca lagano je zalepljen i skida se potpuno ili delimično sa poklopcem. Često se dešava da ljudi pomisle da nešto nije u redu sa pakovanjem jer nema zaštitnog kartona, a on je ustvari ostao u poklopcu prilikom skidanja. Konkretno u ovom slučaju, kao što se vidi na slici, karton se  pola odlepio prilikom otvaranja i lagano se držao(i to prilikom pažljivog otvaranja).



Čim sam otvorio kutiju, osetio sam, kako to nazvati, "gorak" i oštar miris bcaa. Prah je sitan i beo. U BCAA Xpress nema dozera pa ćete morati da koristite kafenu kašičicu u tu svrhu.



Naravno, bilo je nemoguće rastvoriti prah u šejkeru. Na slici se vidi da bcaa plivaju na površini vode. O ukusu ne treba pričati - odvratan je. :D



Ostaju one klasične muke sa bcaa - prah se lepi za zidove šejkera, morate dolivati dodatne količine vode kako biste popili ceo sadržaj...

Ovaj preparat koristim kao 10g pre treninga(samo zato što ne mogu popiti više, inače bih možda još malo pojačao dozu) bilo da koristim još neke aminokiseline ili ne, i 10g posle treninga.

Lično mišljenje: PREPORUČUJEM(svima onima koji se mogu nositi sa odvratnim ukusom bcaa :D )

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Septembar 07, 2010, 10:32:09 posle podne »

SCIVATION Xtend
http://www.pansport.rs/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=431&category_id=16&manufacturer_id=32




Zaštitna folija ispod poklopca je prilično čvrsto zalepljena i ne može se slučajno skinuti zajedno sa poklopcem.



Kada se otvori, miris je fantastičan, a onda nije bilo ništa drugačije ni sa ukusom.  Konkretno, probao sam ukus grožĂ°a. Dva dozera rastvorena u 2dcl vode. Moja verenica se zezala pa je probala malo i čist prah(bez vode) i kaže da je ukus odličan. :D



Lično ga koristim 2 dozera pre treninga, pomešano sa 10g SCI BCAA Xpress, i 2 dozera tokom treninga. Ukus je jako osvežavajući i prija u pauzi izmeĂ°u serija.
Lako se muti, u par zamaha šejkerom.

Dejstvo preparata se, naravno, ne može direktno osetiti ali je reč o jako dobrom sastavu. Ne treba očekivati ništa spektakularno od njega, jer je reč o antikatabolicima(bcaa + glutamin) i citrulin malatu.

Lično mišljenje: PREPORUČUJEM.

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1 poslato: Septembar 07, 2010, 10:00:00 posle podne »

Dragi forumaši, došao sam na ideju da pokrenem temu za koju se nadam da će puno pomoći prevashodno početnicima u svetu suplementacije. No, verujem da će korisne informacije pronaći i iskusniji na ovom polju.

Naime, ideja teme je da što realnije i pažljivije iznesemo utiske o bilo kom suplementu koji smo koristili. Znači, niti pljuvanje po nekom suplementu(tipa, kratak komentar: "probao sam to i to i ništa ne radi"), niti uzdizanje u nebesa bez realne podloge(tipa: "probao sam to i to, odradilo me extra").  Takvi komentari neće nikome biti od pomoći.

Česta pitanja početnika u vezi suplementacije su:
- kako se nešto muti,
- kakav je izgled tablete/kapsule(veličina),
- kakvog je ukusa neki preparat,
- da li je zaštitna folija ispod poklopca čvrsto zalepljena ili se skida zajedno sa poklopcem(pa u tom slučaju mnogi sumnjaju da je falš proizvod, a ustvari nema veze sa tim),
- koji način doziranja je dao najbolje rezultate,
- da li se i kako na telu može osetiti konkretan preparat itd.

Dakle, poželjno je da u utisku o nekom preparatu iznesemo odgovore na sva ta pitanja. Isto tako, možete priložiti i fotografije pakovanja preparata(recimo, uslikate pakovanje prilikom otvaranja).

Da napomenem na kraju da će svi utisci koje ja iznesem biti ISKLJUČIVO MOJE LIČNO MIŠLJENJE, a ne firme Pansport. Iz meseca u mesec testiram različitu grupu preparata pa ću tako iznositi komentare.  
Sačuvana
Stranice: 1 ... 20 21 [22] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 18 upita.