TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:56:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Utisci o preparatima iz prve ruke  (Pročitano 139055 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #89 poslato: Maj 26, 2011, 12:27:20 posle podne »

hvala što deliš sa nama svoje utiske, nego za xpand sam čula da je ukus kupine fenomenalan :)
Sačuvana
micri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


Pcaxe
« Odgovor #88 poslato: Maj 25, 2011, 01:26:26 posle podne »


Evo i ja da se ukljuchim ako nije problem... Poshto videh da niko do sada nije slikao xpand, a prichalo se dosta, evo ja cu :)

Pakovanje je vece nego shto izgleda na slikama...



Oko poklopca ima jaka folija...




Ispod poklopca je zashtitna folija koja je bash jako zalepljena i nikako ne moze sluchajno da se skine :)



Kada se otvori unutra se nalazi dozer (20g) i bash sitan prashak... kada sam sklonio foliju razleteo se po sobi, ne mnogo ali se razleteo :) Miris je kao kod cedevite, a i ukus... (ukus narandza) I veoma se lako muti, tj dva do 3 puta sam shakom prodrmao i sve je bilo vec rastvoreno...



Sadrzaj i uputsvo




Toliko od mene :)

Sačuvana
Mario, I wasted my childhood to save your bitch!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #87 poslato: Mart 22, 2011, 01:19:08 pre podne »

jel moze ko da mi kaze kakav je gejner mass power , i hyper mass 5000 ? ( UKUS < RASTVORLJIVOST )

Iskreno da ti kazem imas mnogo boljih opcija i po kvalitetu i po ukusu:  Vlumass 35 i mega geiner su odlicni.
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #86 poslato: Mart 21, 2011, 09:16:16 posle podne »

jel moze ko da mi kaze kakav je gejner mass power , i hyper mass 5000 ? ( UKUS < RASTVORLJIVOST )
Sačuvana
train hard or go home !
nickey
Gost
« Odgovor #85 poslato: Mart 10, 2011, 08:41:51 posle podne »

Eo moj utisak : API Whey Protein

Poluprovidna plava ambalaza na kojoj je poklopac zasticen providnom folijom:



Ispod poklopca  tvrda zastitna folija cvrsto zalepljena za poklopac i sigurno nece ostati unutar poklopca pri prvom otvaranju, sto je dobro!



Protein je rastresit, lepog mirisa. Merica je 32g, mozda malo kratka za ovako "duboko" pakovanje.


Sadrzaj



AAK profil!



Super se muti, ukus je ok(cokolada), pene skoro i da nema, ne ostaje dugo ukus u ustima posle pijenja.


Po meni ok koncetrat za svoju cenu, mislim da cu biti veoma zadovoljan






Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #84 poslato: Mart 10, 2011, 06:38:52 posle podne »

ne mozes porediti ta dva , prostar je mesavina izolata i koncentrata, iso gold je mesavina izolata i hidroizolata, tako da to povlaci da sve ostalo bude drugacije..
Sačuvana
squirll
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


96kg - 185cm

« Odgovor #83 poslato: Mart 10, 2011, 04:15:54 posle podne »

ja ga trenutno pijem,svaka preporuka! i neka ti ne bude cudno sto ne osecas da pijes protein posto se tako dobro rastvara da je neverovatno,bukvalno kao vodu da pijes...

Cek pricas o UN prostaru?
Ja sam ga pio, uzeo 500gr da vidim kakav je i sl .. meni se ne svidja
Prvo sto se nije rastvarao dobro(na dnu je ostajalo ko od kafe naslage) pa sam morao 2x po 300ml da sipam (a muckao sam ko sivonja + imam oprugu u shejkeru) + ako sipas puno vode ukus izgubis pa postaje bljutav(ne znam dal je to zbog vanile ili su takvi i ostali). E da i penio je malo vise to me nervira.
Jedino moram da kazem da je dobar sa ovsenim pahuljicama :D

Sad sam uzeo PVL iso gold cokolada i to je vec druga prica, lako se rastvori, jako dobar ukusa(ko da pijes coko. mleko samo sa vodom), em sto ima mali postotak laktoze sadrzi enzime  i jos je izolat, a ima i bcaa (ko i prostar)
« Poslednja izmena: Mart 10, 2011, 04:59:40 posle podne od strane squirll » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #82 poslato: Mart 05, 2011, 11:57:24 posle podne »

Optimum Nutrition - Hydro Whey



Ima zalepljenu spoljašnu zaštitnu foliju(preko poklopca), a unutrašnja kartonska je jako lagano zalepljenja i ostaje u poklopcu prilikom otvaranja.



Ukus: Turbo čokolada

Oduševljen sam ukusom. Izuzetno snažan ali i prijatan ukus. Na 3 dcl vode jedan dozer je presladak(za moj ukus). Prilično je gust. Izuzetno lako se muti, u svega par pokreta šejkerom.



Lep, srebrni dozer. :)




Naravno, sve preporuke za mog "najboljeg platinastog prijatelja". :) Jako mi se dopada i dugo ćemo se družiti u budućnosti. :)
« Poslednja izmena: Mart 06, 2011, 12:04:04 pre podne od strane Robert » Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #81 poslato: Februar 20, 2011, 12:11:33 pre podne »

Е да и ја нешто кажем за телевизор!   :D

По први пут пробао Labrada Elasti Joint укус шумског воћа (чини ми се):

Добар (у односу на конкурентски Animal Flex): укус ( ето топле воде!  ;D), "лак" на желуцу, једнако делотворан

Минус: да би се лепо растворио, морао сам да употребим миксер, имао 3 "порције" мање од декларисане?! На кутији пише 28, а попијено 25 ( да се не бих забројао, лупао сам рецке на поклопцу)...

У сваком случају препорука! Да ли бих га поново купио?! Нисам сигуран, јер Анимал за сличне паре нуди 19 "доза" више (скоро дупло)!
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #80 poslato: Februar 17, 2011, 02:26:44 posle podne »

ja bih ovom prilikom da pohvalim scitek bcaa,stavili su dozer u kutiju,pun ravan ima 10g tacno..
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #79 poslato: Februar 16, 2011, 07:55:13 posle podne »






















SCITEC Whey 100% pro

Кабасто паковање као и обично а ја се зајебах и нисам понео велики планинарски руксак, тако да сам вуцарао кесе по бг-у док сам обилазио продавнице спортске опреме, све је на снижењу, тако да сам се лепо опреми за теретану ;D.
Елем, пластична канта од провидне црвене пластике висине неких тридесетак центиметра, тежина 2,35 кг, укус чоко-лешник.
Што се гурманског дела тиче мирис је савршен, док је укус благо разочарао тако да је овај протеин негде у средини од свих које сам пробао до сада, али ајд сад да не цепидлачим, ствар са укусом се поправља употребом млека. Растворљивост у хладној води је благи ужас, као што можете видети из приложених слика има и громуљица и талога, стога саветујем размућивање са неких 200 милилитра млаке или топле воде или млека, а онда га охладите и разблажите хладнијом течношћу. Прва мерица је пружала отпор, мало сам се и јурио са поклопцем шејкера по соби  :D, грудвице су биле упорне, али сам ја мало искуснији са мешањем и шејкерима јбга бивши конобар сам. Приручни алат су ми биле коцкице за јамб, опране сам их грунуо у шејкер и да виш како иде, додуше то нисам желео да сликам :D :D :D, мало јачи покрет и умутило се за мање од 30 секунди. Запенило је поприлично али пена спадне за 45-60 секунди. све у свему фин протеин са веома добрим аминокиселинским саставом, дигестивним ензимима, што је поприлично добро, а и мислим да ти ензими најбрже прораде :D, добра ствар је и повећа концентрација глутамина, што уз суплементацију изолоавним глутамином може да буде само још боље.



Састав:

Sastav jedne porcije (30 g)
Količina po dozi
Ukupno kalorija
115 kcal
Kalorija iz masti
22 kcal
Ukupno masti
2 g
Zasićene masti
1 g
Ugljeni hidrati
3 g
Dijetetska vlakna
0 g
Šećeri
2 g
Protein
22 g
Natrijum
43 mg
Kalijum
133 mg
Holesterol
26 mg
Matrica anaboličkih aminokiselina
1000 mg

АК профил

L-alanin   756mg   L-lizin   1829mg*
L-arginin   426mg   L-metionin   356mg*
L-asparaginska kiselina   1800mg   L-fenilalanin   569mg*
L-cistein   417mg   L-prolin   1067mg
L-glutamin   3691mg   L-serin   996mg
L-glicin   284mg   L-treonin   1442mg*
L-histidin   373mg*   L-triptofan   311mg*
L-izoleucin   1256mg*   L-tirozin   578mg
L-leucin   2385mg*   L-valin   1244mg
*esencijalne aminokiseline

За Креатин монохидрат који сам узео ћу да одрадим тежинску проверу, да видим баш дал креатин повећава снагу у видљивим статистичким процентима, а после фазе пуњења и једно месец дана тренинга окачићу утиске са статистиком тежинских варијација ако буде било прираста значајнијих размера, како за анаеробне тако и аеробне тренинге, или ћу да се јавим по завршеном кругу са 500гр.


Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Onlnat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #78 poslato: Februar 16, 2011, 06:51:39 posle podne »

nastavak :)
neke slike
xD
Sačuvana
Onlnat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #77 poslato: Februar 16, 2011, 06:48:40 posle podne »

Cell Mass-BSN

Cena: nex gen
Ukus:pio sam fruit i neki ice bzvz,ukusi su im slicni stiim sto je jedan sladji jedan blazi nesto slicno koa zvaaka....:)
upotreba: 1 merica posle treninga ,a druga 6-8 sati pre treninga ili 6-8 sati posle treninga...u off dane 1 ujutru druga polse 6-8 h...
Rezultati :Jedan od boljih proizvoda dobio sam 4 kg po kanti stim da ne dobijes boom ko kod cell techa nego lagano se povecava cista misicna masa ,snaga povecana ..itd...
Preporucujem
Sačuvana
Onlnat
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 74


« Odgovor #76 poslato: Februar 16, 2011, 06:41:15 posle podne »

nastavam
IntraVol-MuscleTech
[imghttp://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQWvP1lB0_TC1LlSPzwqJTrznLsoQoEAZw39uJChG7xCXStHYV62Q]http://[/img]
intra workout suplement
Cena :pomenuo sam svi imaju slicnu cenu
Upotreba:1 merica u toku treninga moze i 2 zavisi od kesha :)
Ukus:Pio sam vocni  ,ima sasvim blag ukus onako tekstra mu je vise vodena ,nije kao volumaize koji je kao krem,slatkast ukus taman
Rezultati : Verovali ili ne ja sam sa ovim i proteinom najvise napredovao ciste misicne mase !!!Posle cell techa bcaa glm tecne protein ,ovo je isplativija kombinacija a radi fino
Vredi svaki j*** dinar :)
No xplode i No xplode NT-BSN

Cena:Obican NOxplode slicno ko ostali,No Xplode NT cena visoka ali citajte..
Ukus:obican limun sam pio meni se ne svidja onako koa da je gaziran prvih par treninga lepo posle shit,NT lep ukus ali mnogo kiseo
Upotreba:obican 1 merica zavisi kolko koga radi ,NT sasvim dovoljna 1 kesica
Rezultati:Mene obican nista nije radio po pitanju kicka imam visoku toleranciju na kofein inace pupma je dobra,NT digne odmah temperaturu pocinjes blago da se ""treses"" tera da radis nesto pumpa ogromna...
vredi svaki dinar :)
Hemorush-nutrabolics

Cena:slicna
Ukus:pio sam narandzu i ima slican ukus koa cell tech samo malo blazi
Upotreba :popio sma 1 mericu nista nije radilo,sledeci put 2 merice srce mi je mnogo jako kucalo snaga povecana za 3-4 ponavljanja fokus..
par dana me je drzao hemo preskakalo mi je srce uplasio sam se mnogo mi je izgleda bilo 2 merice ...
Ko hoce dobar kick i dobar transportni sistem prava stvar
NoSynthesize-VPX

Kreatn koji moze pre treninga ili u toku treninga da se pije
Ima 10 ili 20 gr hydrolizata ,vise kreatina.....
Cena ko i svaki drugi nex gen kreatin
Ukus pio sma grozdje belo cini mi se,ukus je mnogo sladak ali je i mnogo lep :)
Rezultati:Nista me nije uradio nisam dobio ni 1 gram......
ne preporucujem
M-stak-Universal

Nesto kao dozvoljeni sterodi sto kaze reklama
Cena : oko 5000
Ukus tablete nemaju neki ukus jedini problem je sto ih je 11 po serviranju i ima i vecih  ,ali proguta se :)
Upotreba : 1 kesica pre treninga u dane treniranja ,1 ujutru u dane ne treniranja
Rezulatti:pumpa najveca posle no xploda NT ,snaga povecana ..itd,osetio sam povecano lucnje testosterona a i primetio sam side effects :) pocele su dlake da mi vise i brze rastu  itd,nista strasno .....
Dobio sam pola kg ,mada ne znam gde u sustini ko hoce da digne test prava stvar
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #75 poslato: Februar 16, 2011, 06:35:22 posle podne »

Poklopac je dizajniran tako da ga deca ne mogu otvoriti. Potrebno ga je pritisnuti i istovremeno okrenuti, tako se otvara. Inače, ovako ga možeš okretati do mile volje. :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 19 upita.