TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 06:12:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Utisci o preparatima iz prve ruke  (Pročitano 139830 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #179 poslato: Februar 14, 2012, 12:29:05 pre podne »

Ništa strašno, dešava se. :) Ja sam dva puta nailazio na pakovanja proteina sa dve merice unutra. :D
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #178 poslato: Februar 14, 2012, 12:22:54 pre podne »

Zanima me nesto.Stigla je danas Labrada,poklopac ovaj zastitni na pola otvoren,a u kutiji dve merice od 40g...? Dve merice?
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #177 poslato: Februar 11, 2012, 11:03:18 posle podne »

Ovo sa mericom je dobro znti, je l merio neko DYM ili SCI mericu iz wheya? Koliko ona ima grama?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #176 poslato: Februar 11, 2012, 10:36:52 posle podne »

Zato što u sastavu ima sasvim dovoljno koncentrata i izolata, da ne moram da brinem o tome. ;) Tako sam sebe lišio problema da moram imati i neki običan koncentrat pored blenda. Pre spavanja jedem Ella sir.
Sačuvana
brazil
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #175 poslato: Februar 11, 2012, 10:27:28 posle podne »

i ja ga koristim par meseci, odlican je  :D
nego zanima me zasto ga pijes posle treninga? zar tad ne bi trebao neki "brzi" whey, a v60 ujutru, pred spavanje itd...?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #174 poslato: Februar 11, 2012, 10:20:06 posle podne »

Labrada Pro V60
http://www.pansport.rs/Proteini/Proteinske-mesavine/LB528-Pro-V-60.html


Poklopac ima spoljnu zaštitnu foliju, koja je prilično slaba, pa se može desiti da slučajno ispadne, baš kao u mom slučaju. Mislim da nije nemoguće da se naĂ°e kutija bez ove folije jer mi se čini da vrlo lako može da se ošteti i ispadne u toku transporta, pa da ne paničite. :)

Ispod poklopca se nalazi vrlo čvrsto zalepljen karton.

Kutija ima veći dozer od standardnih - 80cc. U tablici piše da zahvata 40g praha. No, u praksi je malo drugačije. Normalno napunjen dozer, kao na slici, zahvata 30-31g. Ako hoćete svih 40g, kao što piše na kutiji, morate baš dobro prepuniti dozer. Čisto da znate zbog računice. :)



Ovde sam konkretno testirao ukus jagode. Ukus je,jednostavno rečeno, fantastičan. Isto to stoji i za ukus čokolade. Pro V60 je protein blend sa 75% proteina, ali se bez problema rastvara u 2dcl vode, kao i običan izolat ili koncentrat.Jeste gust, što se i očekuje od blenda, ali ne i previše. Nema grudvica, lako i brzo se razmuti. Uputstvo savetuje 2 dozera odjednom, ali mislim da se većina slaže da je to previše. Šta će nam 60g proteina odjednom?! Zato, ja jedan dozer uzimam posle treninga, a jedan ujutru sa ovsenim. Toliko sam oduševljen njime, da je ovo već četvrti mesec kako ga konstntno koristim. Posebno sam iskoristio akcijsku cenu ovog blenda, koja traje do kraja februara, i nakupovao nekoliko kutija. :)

Moje mišljenje o proizvodu: PREPORUČUJEM!


Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #173 poslato: Novembar 22, 2011, 10:57:57 pre podne »

                Dymatize BCAA 5050
               http://www.pansport.rs/Aminokiseline/BCAA/DY391-BCAA-5050.html

              

Kao što slika kaže, pakovanje ima spoljašnu plastičnu foliju preko poklopca. Kada se skine i otvori, ispod poklopca krije se još jedna folija koja je jako čvrsto zalepljena. Ne postoji nikakva šansa da, prilikom otvaranja, ostane u poklopcu, već se morate malo pomučiti da je skinete. :)

Unutra vas čeka predivan bcaa prah. Vrlo fin prah, koji se gotovo i ne oseća izmeĂ°u prstiju, što izuzetno govori o njegovom kvalitetu. To su prve bcaa koje sam mogao "na suvo" uzimati, tj. prah direktno u usta. Neke druge koje sam koristio prilično su mi se gadile zbog izrazitog peskunjavog stanja.


Mogu reći da čak nisu ni toliko gorke i neprijatne za konzumiranje u odnosu na neke druge. Još jednom se pokazalo da žig "Ajipure" na nečemu nije samo reda radi već zaista puno, puno znači. Za one manje upućene, evo šta Ajipure oznaka znači http://www.ajiaminoscience.com/products/branded_products/ajipure/for-consumers/ajipurechoose.aspx

Ja ih koristim tako što uzimam 10g pre treninga i 5g u PWM-u. Jedno vreme sam ih koristio i uz 3 od 5 obroka dnevno. Uzimao sam 3-5g sa obrokom.

Već 7-8 meseci kako ih u kontinuitetu koristim i sigurno će još dugo biti moj izbor. Jednostavno, odličan proizvod i SVE PREPORUKE!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #172 poslato: Novembar 20, 2011, 02:59:31 posle podne »

sci whey ubedljivo najukusniji whey,sacekas malo dok se ne slegne pena,nikakav problem ;)

Jeste ukusniji od ostalih ali ako uporedjujemo sastav elite je za nijansu kvalitetniji.Pa opet to nece igrati neku bitniju ulogu kod vecine vezbaca zato ce preovladati ukus a to je onda Scitec.
Sačuvana
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #171 poslato: Novembar 20, 2011, 09:01:18 pre podne »

sci whey ubedljivo najukusniji whey,sacekas malo dok se ne slegne pena,nikakav problem ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #170 poslato: Novembar 19, 2011, 11:07:24 posle podne »

SCI whey se lepo muti a, kao što si i sam primetio, peni neverovatno. Dakle, taj tvoj nije pokvaren. :)

Ni ja ne volim slatkast  ukus u ustima koji ostaje, ali kod mene se to javlja od SCI wheya a ne od DYM.
Sačuvana
djoleeeee
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


Trazi nacin a ne izgovor!

« Odgovor #169 poslato: Novembar 19, 2011, 10:58:21 posle podne »

Neko napisa ranije da mu se SCI whey pro slabo rastvara? Je l su ga nesto menjali ili ovaj moj pokvaren pa se dobro rastvara? :D

Btw, SCI (ukus jagoda i bela cokolada) mi se mnogo vise svidja nego DYM elite whey (cokolada) jer posle ispijanja nema slatkastog ukusa u ustima... Jedina zamerka je PENA... Mnogo vise peni nego DYM i to me mnogo smara...

p.s. nije uopste sladak ko sto se prica, ja mu dodam i DEX i o5 bude cool ;)
Sačuvana
Ivan_Lendjer
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 115


« Odgovor #168 poslato: Novembar 16, 2011, 09:11:17 posle podne »

a ja sam kre pio 2 pre i dve posle treninga,a imam dva treninga dnevno znaci da sam pio 8 tabletica dnevno i nisam imao taj osecaj kao od mono...izgleda da zavisi od coveka do coveka...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #167 poslato: Novembar 16, 2011, 04:54:54 posle podne »

Ono što ja mogu da kažem je to da se Kre alkalyn prodaje fantastično, definitivno je postao mnogo popularniji nego kreatin monohidrat.
Ali , ono što je sigurno, je to da mnogima nisu dovoljne 2 kapsule dnevno. Dakle 2 x 2 i već je bolje.  Naravno, zavisi od individue....

ja sam ga probala kad smo počeli da ga uvozimo, extra je, oporavak, snaga, nikad toliko snage nisam imala ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #166 poslato: Novembar 13, 2011, 03:15:00 pre podne »

Popio sam Kre-alkalina oko 9-10 kutija za 12 meseci,jedna kutija mi traje mesec dana jer pijem 2x2. :) Odlicna stvarcica,sve govore brojke iz ovog posta. ;)
Sačuvana
Markovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 177


« Odgovor #165 poslato: Novembar 12, 2011, 09:39:59 posle podne »

ja na mono ne reagujem uopste ali ni najmanje,kre jos nisam probao
Sačuvana
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 18 upita.