TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 04:47:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Utisci o preparatima iz prve ruke  (Pročitano 140244 puta)
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #194 poslato: Mart 28, 2012, 03:52:55 posle podne »

Jbm ti Srbiju ! Ona fora : ''Sta ima!? Nema nista!''.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #193 poslato: Mart 27, 2012, 03:02:50 posle podne »

Zamena obroka(proteinski puding), firma MHP. Nema tog brenda u Srbiji. A, ovo drugo je Gasparijev kreatin. Gasparija ima u Srbiji, ali nema ovog kreatina.  :D
Sačuvana
Borisman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104


« Odgovor #192 poslato: Mart 27, 2012, 03:01:29 posle podne »

Proteinski puding ? jos ako je od cokolade.. :)
Sačuvana
Even if you fall on your face, you're still moving forward
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #191 poslato: Mart 27, 2012, 02:14:45 posle podne »

Koji je ovo protein ? Nema ga u PSu,ili sam nesto propustio?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #190 poslato: Mart 27, 2012, 02:05:22 posle podne »

 ;D
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #189 poslato: Mart 22, 2012, 05:32:17 posle podne »

Naravno,bas je dobar gejner,iako ga mnogi pljuju,po komentarima na fbu (stranica PSa),vidim da ljudi nisu za ovaj gejner,da je jedan od losijih,a nisu ga ni probali.
Znaci,ovo je jedan bas dobar gejner,ali,kao da nije gejner.Nije takav da ima 3kg secera unutra,da je presladak,da je pun masnoce.Bas je vrh! :) Inace,odusevio sam se danas kad sam video da je na akciji,a video sam posle pisanja prethodnog mog posta.Svaka cast.To mora da je sudbina ! :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #188 poslato: Mart 22, 2012, 12:45:34 posle podne »

Zanimljivo, ali to je slučajnost da je ispala akcija baš kada sam i ja pisao o MF-u. :)

Pazi, pio sam oba pomenuta gejnera i, ja lično, potpuno bih zanemario veći procenat proteina kod Volumass-a i uvek pre izabarao Mass Fusion. Znači, oduševio me je. Volumass je prejakog ukusa i zahteva puno vode. Presladak je, a ja ne volim preslatke stvari. Zato mi je MF baš legao. Pored toga, izuzetno mi se dopada i izbor ugljenih hidrata, kao i vrste proteina koje MF ima u svom sastavu.
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #187 poslato: Mart 22, 2012, 12:09:52 posle podne »

E,PA...OVO JE NEVEROVATNO! UDJEM NA PANSPORT FORUM,PROCITAM OVAJ ROBIJEM POST VEZAN ZA MASS FUSION,I RAZMISLJAM-'EH,KAKO BI BILO LEPO KAD BI STAVILI FUSION NA 24H'. I,ODEM DA JEDEM,VRATIM SE,UDJEM NA FB,KAD ONO - MASS FUSION,AKCIJA 24H!!!! JES!!!! Izvinite zbog velikih slova,ali,pod utiskom sam ! :D
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #186 poslato: Mart 22, 2012, 11:52:47 pre podne »

Svaka cast za Mass Fusion. Setio se Robi,pre mesec dana je obecao,i ispunio obecanje - napisao je koju rec o MFu...:)
Inace,stvarno je dobar preparat. Sigurno ste navikli na gejnere pune secera,osecaj kao da pijete pesak i ostalo,ali - ovaj gejner nije takak. Cini mi se da ima bas malo secera u sebi,nije mnogo sladak,lepog je ukusa,nema grudvica. Dobro dodje za posle treninga,moze da se pije 200g dnevno,a s obzirom da ima 7.2kg,to je 36 DANA !!! Sasvim dovoljno od njega.
SVE PREPORUKE!!!

Inace,Robi - da li je bolji Mass Fusion ili Volumass 35? Mislim,po ceni je VOLUMASS naravno ispred,ali,sta kaze iskustvo? :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #185 poslato: Mart 21, 2012, 06:52:37 posle podne »

NUT Mass Fusion
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/NU1093-Mass-Fusion.html




Nakon pauze od oko 3 godine od kako sam ispio poslednji gejner(beše to Volumass 35), opet sam rešio da testiram jedan. Čim se pojavio u našoj ponudi, privukao mi je pažnju. Od Nutrabolicsa sam naučio da ne očekujem ništa posebno što se tiče ukusa - koristio sam Isobolic, Isogainer, Hyperwhey... i svi su imali manje ili više  loše ukuse. Već sam bio spreman na razmišljanje kako ću, do vraga, popiti 7.3kg lošeg ukusa, kad ono - prijatno iznenaĂ°enje. Ukus čokolade Mass Fusiona me oduševio.

No, tu nije kraj. Moglo se očekivati od gejnera da će biti jako sladak, pa će mi trebati puno vode, ali vraga - opet iznenaĂ°enje. Verovali ili ne, 100g ovog gejnera, koliko sam koristio po serviranju, moglo se bez problema rastvoriti i popiti sa svega 3 dcl vode. Da podsetim, ranije sam koristio Biotech Nitro Gold whey, čiji sam dozer od 30g isto rastvarao u 3dcl vode kako mi ne bi bio previše sladak. Dakle, Mass Fusion je "oduvao" i po tom pitanju. Izuzetno lepo i brzo se rastvarao. Sasvim lagano i bez problema sam potrošio celu vreću.

Koristio sam ga najčešće samo posle treninga(kao što rekoh, 100 grama). Ponekad sam ga uzimao kao neku zamenu obroka. Znači, nisam hteo da se pretrpavam njime, već sam ga koristio kao zamenu za standardni PWM šejk.

Moje lično mišljenje: PREPORUČUJEM!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #184 poslato: Mart 12, 2012, 09:36:32 posle podne »

EFX K-Otic

Zahvaljujući  ljubaznosti vrha firme, dobio sam na testiranje ovaj divan proizvod, pa bih ovom prilikom još jednom da im se zahvalim. :)


Kao i obično, uvek iznošenje utisaka počinjem sa ambalažom. Pa, mogu samo reći da je upakovan tako da se ne može slučajno otvoriti, tako da nemate brige oko toga. :)

Serviranje mu je nešto manje od standardnih  i iznosi 14g. Sastav mi se jako dopada. Ukus test pakovanja bio je voćni punč. Ispijao sam ga 25-30 min pre treninga. Izuzetno lep miris, ali me ukus ni prvi put nije oduševio, a svako naredno ispijanje pretvorilo se u noćnu moru. :D No, to i nije toliko bitno, nekako sam ga pio. Bitan je sam efekat na treningu. A, efekta je bilo. O efektu pumpe bilo kojeg NO  ja ne mogu da pričam, zato što jednostavno ja na treninzima uvek imam izvanrednu pumpu bilo koju mišićnu partiju da treniram. Zato taj deo efekta NO ne mogu da uočim. Od K-Otica sam prevashodno dobio na intenzivnosti treninga. Brže sam dolazio do daha, pa su mi odmori bili kraći, a same serije eksplozivnije. Nisam imao nikakvih peckanja od Beta Alanina, ali to nije ništa čudno pošto peckanje ne osećam ni od mnogo većih doza.


Sve u svemu, fin preparat. Ne bih mu dao prednost u odnosu na Super Pump Max(moj omiljeni NO) ili Xpand Xtreme, ali bih ga stavio tu negde tik iza njih.

« Poslednja izmena: Mart 21, 2012, 06:55:40 posle podne od strane Robert » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #183 poslato: Mart 12, 2012, 08:45:20 posle podne »

Uskoro na testiranju. :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #182 poslato: Februar 14, 2012, 02:02:05 posle podne »

Ma jok, ne brini se nishta ;)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #181 poslato: Februar 14, 2012, 01:39:43 posle podne »

Pa i to sto kazete...:D Ja se istripovao da je neki bilder iz AKS-a presreo posiljku,meni uzeo labradu,a sipao benko,i zaboravio svoju mericu...

Sta cu,teorije zavere su cudo :D :D :D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #180 poslato: Februar 14, 2012, 10:28:59 pre podne »

To je shtavishe najnormalnija stvar :D
Mozhda rachunaju da cesh jednu izgubiti ;D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 18 upita.