TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:30:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 22 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Utisci o preparatima iz prve ruke  (Pročitano 139074 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #329 poslato: Februar 25, 2016, 11:20:26 pre podne »

Biotech Black Blood.
OdraĂ°eno nekoliko treninga. Kačio sam već negde sastav, da ne pišem ponovo, cena više nego prihvatljiva...jak fokus, rejdž, kako god hoćete, čak i malo prejak, juče sam odradio gomilu nekih drop setova i super serija za ruke, skratio pauze, šetao, jutros ustao u upalama užas, a i teško mi je bilo nakon treninga da umirim organizam. Nema crash-a na pola ili pri kraju treninga. Rastvorljivost, pa, nisam ga mutio u vodi, već sam jednu dozu (11 gr.- 2 merice) stavio direkt u usta i zalio čašom vode. Ukus - kola. Nisam očekivao reaktor sa tim ukusom, i stvarno je dobar. Pumpa odlična.
Ocenio bih ovaj proizvod četvorkom. Vrlo dobar. 30 jakih doza u pakovanju. Nema zaštićene matrice. Nema kreatin, što je meni plus jer ga možete uzimati i kada ste na off-u sa kreatinom, mada onda kontam i takvu cenu jer kada uzmete jeftiniji monohidrat treba vam bar još 1000 rsd. Ako je nekome prejak, s obzirom da su u jednoj dozi 2 merice, može uzeti i manje, pola doze ili 3/4. Bravo Biotech. PS preduzmi nešto. ;)
Sačuvana
BadBOY
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #328 poslato: Februar 01, 2016, 07:05:13 posle podne »

Super pump, assault,cellex,hot blood,no+elite,loader II,arnold iron pump,hyperdrive,anabolic nitro x,shock therapy,m.p.act. I evo vec 3 pakovanje beast -a ,isti efekat kao na prvom pakovanju (a dozu od 10 g nisam povecavao) pumpa ,fokus,izdrzljivist-VRH..To je individualna stvar,  u mom slucaju se odlicno pokazao..Sve je jasnije posle treninga.. :-)
« Poslednja izmena: Februar 01, 2016, 07:21:27 posle podne od strane BadBOY » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #327 poslato: Februar 01, 2016, 07:36:06 pre podne »

Šta si još probao osim njega?
Sačuvana
BadBOY
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 16

« Odgovor #326 poslato: Januar 29, 2016, 04:00:03 posle podne »

E to je i problem onda...nedovoljno doziranje...''THE BEAST'' ima msm 1 gr agmatina po merici. :P
Jedino negde naći čist agmatin pa soliti...

THE BEAST je ubedljivo najbolji.. :-)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #325 poslato: Januar 20, 2016, 07:26:50 pre podne »

E to je i problem onda...nedovoljno doziranje...''THE BEAST'' ima msm 1 gr agmatina po merici. :P
Jedino negde naći čist agmatin pa soliti...
Sačuvana
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #324 poslato: Januar 19, 2016, 06:23:58 posle podne »

Je l' probao neko the beast sa agmatinom? zainteresovan sam za taj NO

Mali info o agmatinu...trebalo da bude obecavajuci "NO-stimulans"  ;D

Uglavnom dosta "pozitivnih prica" o istom...smatra se jako bezbednim...

http://www.mrsupplement.com.au/agmatine

http://www.esupplements.com/article/agmatine-side-effects/

http://www.livestrong.com/article/275087-agmatine-side-effects/

http://nootriment.com/agmatine-sulfate/

Ali dok ne probamo...ehhhhh...  ::)
Ja sam probao čist agmatin u prahu i mogu vam reci da nista bolje do sad nisam probao,neverovatna napumpanost koju ne pruza nijedan reaktor,kao i maksimalni osecaj svake kontrakcije u misicu koji vezbate tzv konekcija uma i misica,uz samo 4,5g ovog proizvoda..
Sačuvana
Nenad Glisovic
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #323 poslato: Januar 17, 2016, 05:43:25 posle podne »


 

Reč je o novoj, 3.0 verziji (mada, sad je već i podosta prošlo od izlaska) ovog NO reaktora. Pakovanje je 820 g, što znači da ima 41 serviranje. Dakle, jedno serviranje je 20 g. Obratite pažnju na to da na kutiji piše da je to 1 i po dozer. Nisam siguran zašto je tako napisano, jer sam uradio merenja na digitalnoj vagi i video da ravan dozer zahvata oko 19 g, a dozer i po bi onda iznosio skoro 30 g.

Ovaj proizvod možete naći sa ukusima guarane i narandže. Meni je guarana lepša. Uvek sam fasciniran bojom ovog napitka, ali mi ne zamerite zbog toga - dete u meni još uvek čuči. :D Molite se da vam nekad ne "eksplodira" šejker ili nekim drugim nepažljivim gestom ne isprskate sebe i okolinu. Brzo ćete proklinjati ovu, do maločas, predivnu boju. :D


Ukus je veoma jak i prilično veran. Jedan dozer bi, za moj ukus, bilo optimalno rastvarati u 4 dcl vode, ali to može biti previše za period pre treninga (da ne biste osećali nelagodnost u stomaku). Zato sam se odlučio za 2 dcl tečnosti, a za neke jače doze (dozer i po-dva) mrštio sam se, zbog prejakog ukusa, uz 3 dcl. Znači, prijatan je ukus, samo je bitno pogoditi količinu tečnosti, tj. uskladiti ukus i osećaj u stomaku.

Moja idealna doza bila je jedno i po serviranje, tj. oko 30 g praha. Taman prijatna nervoza na treningu, koja me gura da skraćujem pauze i što pre hvatam tegove. Pumpu retko kada ocenjujem, a retko i mogu da ocenim kod NO reaktora, zbog toga što mi je više nego dobra i bez njih, pa ni ne osetim neku razliku. Dakle, ubedljivo najizraženiji efekat ovog pre workout-a na mene je izdržljivost. Osećaj umora je smanjen, pa se brže oporavljam izmeĂ°u serija i napadam naredne. Dva dozera su mi bili previše, odnosno pravili su mi više probleme nego koristi.

Nekoliko meseci ranije pio sam Dymatize M.P.ACT i moram reći da mi se Hot pokazao boljim. Naravno, kao što znate, iskustva sa NO reaktorima su prilično individualnog karaktera, što znači da se mogu značajno razlikovati. Na sreću, ovaj proizvod možete naći i u kesicama, pa ćete se lišiti rizika da skupo platite nešto što vam se neće dopasti kasnije.

Što se mene tiče, toplo preporučujem ovaj suplement.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #322 poslato: Septembar 11, 2015, 10:31:06 pre podne »

Je l' probao neko the beast sa agmatinom? zainteresovan sam za taj NO

Mali info o agmatinu...trebalo da bude obecavajuci "NO-stimulans"  ;D

Uglavnom dosta "pozitivnih prica" o istom...smatra se jako bezbednim...

http://www.mrsupplement.com.au/agmatine

http://www.esupplements.com/article/agmatine-side-effects/

http://www.livestrong.com/article/275087-agmatine-side-effects/

http://nootriment.com/agmatine-sulfate/

Ali dok ne probamo...ehhhhh...  ::)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #321 poslato: Septembar 11, 2015, 06:11:03 pre podne »

Je l' probao neko the beast sa agmatinom? zainteresovan sam za taj NO
I mene zanima. Video sam i ja reklamu.
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #320 poslato: Septembar 10, 2015, 06:13:57 posle podne »

Je l' probao neko the beast sa agmatinom? zainteresovan sam za taj NO
Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #319 poslato: Septembar 10, 2015, 06:01:36 posle podne »

Imam malo jacu toleranciju na stimulanse pa iz tog razloga koristim 2 merice dok ne popijem celu kutiju i onda cu praviti pauzu sa NO nekih 20ak dana sigurno,ali meni licno ne smeta sto ne znaci da tebi ili nekom drugom nece,sve je individualno,ako bas osetis da ima slabije dejstvo na tebe tj ako se naviknes na tu dozu kofeina,bolje napravi pauzu nego da povecavas doze jer ces mozda imati vise stete nego koristi..

Pametno receno.. Prihvatam savet druze, hvala
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #318 poslato: Septembar 10, 2015, 01:30:26 posle podne »

Imam malo jacu toleranciju na stimulanse pa iz tog razloga koristim 2 merice dok ne popijem celu kutiju i onda cu praviti pauzu sa NO nekih 20ak dana sigurno,ali meni licno ne smeta sto ne znaci da tebi ili nekom drugom nece,sve je individualno,ako bas osetis da ima slabije dejstvo na tebe tj ako se naviknes na tu dozu kofeina,bolje napravi pauzu nego da povecavas doze jer ces mozda imati vise stete nego koristi..
Sačuvana
Nenad Glisovic
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #317 poslato: Septembar 10, 2015, 09:29:34 pre podne »

Vegeta...ne preporucujem ti dve merice jer NO nisu za zzanje.Cak i merica ipo nije bas preporucljiva svakome.
Ovo vazi za sve vas koji se rekreativno bavite sportom i niste takmicari.
Manite nas koji se takmicimo u raznim sportovima jer to nije isto. (ovakve stvari bi se ovde na forumu trebale napominjati cesce).
Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #316 poslato: Septembar 09, 2015, 07:10:14 posle podne »

Jako mocan ali kada je dobar NO u pitanju dolazi do veoma jake misicne pumpe koja ne moze biti placebo bar u mom slucaju..preporuka za X PAND I SHOCK ( iako nije kao stari meni je i dalje odlican,trenutno pijem po 2 merice pred trening i zadovoljan sam) .

40gr pred trening? Koliko dugo ga pijes? Jesi pravio pauze?
Ja sam isao najvise na mericu ipo, i to tek kad sam popio pola kantice.. Sad pravim pauzu 20tak dana i opet ga uzimam. :)
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
Nenad Glisovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 412


« Odgovor #315 poslato: Septembar 09, 2015, 11:23:36 pre podne »

Jako mocan ali kada je dobar NO u pitanju dolazi do veoma jake misicne pumpe koja ne moze biti placebo bar u mom slucaju..preporuka za X PAND I SHOCK ( iako nije kao stari meni je i dalje odlican,trenutno pijem po 2 merice pred trening i zadovoljan sam) .
Sačuvana
Nenad Glisovic
Stranice: [1] 2 3 ... 22 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 19 upita.