TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:10:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Šta slušate uz trening?  (Pročitano 133213 puta)
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #417 poslato: Jul 22, 2015, 08:08:10 posle podne »

PavacSM i VladPet,koliko imate godina?

22 u septembru :)
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
Stefan Mirkovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 200


« Odgovor #416 poslato: Jul 22, 2015, 01:28:06 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=7qrRzNidzIc
Sačuvana
Telo je dom duse, zato ne dozvolite da vasa dusa zivi u rusevini!
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #415 poslato: Jul 21, 2015, 06:38:46 posle podne »

Ja iskreno vise volim kad je tisina, nema muzike, prwzan gym, fokusiram se mnogo bolje na ono sto radim. U gymu sam imao nekog dekicu umalo sipka da mi padne kad sam grudi radio...
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #414 poslato: Jul 21, 2015, 06:35:24 posle podne »

Iako ne slušam nešto specijalno tu vrstu muzike, dugo sam trenirao uz Mortal Kombat. To + kofein= kidalica
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #413 poslato: Jul 21, 2015, 06:17:08 posle podne »

AKo je već debata počela neka se završi,mada je možemo nastaviti u CAFFE...  :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #412 poslato: Jul 21, 2015, 05:02:27 posle podne »

PavacSM i VladPet,koliko imate godina?
Sačuvana
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #411 poslato: Jul 21, 2015, 04:50:34 posle podne »

Nosi me, vodi meee... :D
Sačuvana
spr1te
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


« Odgovor #410 poslato: Jul 21, 2015, 04:08:12 posle podne »

Otisla tema u politiku...inace Pavac nisi se ni rodio kao ni vecina nas dok je Tile bio na vlasti te ne mozes da pricas kako valja ili ne. Uglavnom danasnji klinci se loze na ono sta im roditelji nametnu,iako blage veze nemaju kako je tad kome bilo,nekom je taj rezim odgovarao a nekom nije ni malo.
Ja mislim da je politika opijum za narod a religija je nesto na sta svako ima sopstveno misljenje i do god ga drzi za sebe to treba postovati pa bi i najpametnije bilo izbegavati ovakve teme,ipak nismo penzioneri jos uvek.
OT:
https://www.youtube.com/watch?v=MQOG5BkY2Bc


https://www.youtube.com/watch?v=SMOSWgxIWeg
« Poslednja izmena: Jul 21, 2015, 04:11:40 posle podne od strane spr1te » Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #409 poslato: Jul 21, 2015, 03:14:59 posle podne »

Da li to slusas u toku treninga hahaahahaahah?

Pokloni se i kaze "Vise volim druga tita, nego tatu i mamu" i pocne trening.. :)
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #408 poslato: Jul 21, 2015, 03:12:32 posle podne »

Nemoj da misliš da sam hteo da se svaĂ°am,ne. Ti si lepo izneo svoje mišljenje,ja svoje i to je okej.  :)
Imam par ,,pametnih'' drugova u razredu i sa njima volim da diskutujem o svemu...
Ti veruješ u onu priču da je drug Tito mason,tajni agent itd...? Po meni je to previše pompezno,u rangu sa naučnom fantastikom... Ja smatram  da bi se to sve do sad saznalo,a ne tek sad da se stvara priča o tome.
Ne volim četnike i Dražu prvenstveno jer mi se ne sviĂ°a monarhija i stavljanje religije u prvi plan. Više mi se sviĂ°a komunizam,onaj Titov. Kada je sve bilo pod koncem i sve je funkcionisalo kao Švajcarski sat.
Inače,lepo je što obojica imamo svoje mišljenje i što razmišljamo na pametan način. Mada ima stvari koje me ubijaju u mozak. 99 % današnjih klinaca se loži na Dražu,otadžbina,bog itd... a u isto vreme govore-ubi ustaše,Hrvatska je Srbija, I Zagreb će jedne noći u četničke ruke doći itd... ja ih uvek urazumim jednom rečenicom-znate li vi deco,da je Draža pobedio,vi bi ste bili u državi sa Hrvatima? Većina njih ostaje zabezeknuta pošto nemaju pojma ni o čemu...
I da,nemoj misliti da su me roditelji učili o ovome. Mama mi je uvek bila za Dražu,monarhija i ti fazoni,dok je tata uvek bio demokrata,ljudska prava,evropska unija itd...tako da je ovo moje lično mišljenje...  :)


Evropska unija samo je promer sa Grckom kako zna da zarobi zemlju, prosecna plata ce biti 600-700e u Srbiji a hleb ce ti biti 10e, kakva je to racunica?
Kazes bili bi sa Hrvatima u drzavi, vidi druze, Hrvati, Crnogorci, Bosanci, oni su ti svi Srbi, neki pokatoliceni Srbi, preporucio bih ti da gledas film "Tezina lanaca" ili na engleskom "Weight of chains" izlazi sada i drugi deo, imas na tjubu, pokazuje kako su sve Amerikanci, Nemci sve lepo osmislili i sproveli u plan, da su sami Hrvati plakali kad su proteravali Srbe sa tadasnje zemlje, gde su komsije plakale za Srbima sto idu, ali dobro, shvatices i slozicemo se da je to bila ista ta "demokratija" sto propagira "tito"
"Komunisticka propaganda?" cuo si sigurno za to, to je nesto sto je najgore bilo, kroz istoriju decu su u skolama ucili pogresnim stvarima, pa i mene, da je Draza bio ziv, da nisu proterali tadasnjeg kralja, sve bi bilo drugacije, da je ostala Kraljevina Jugoslavija, izlazili bi na more, ne bi nam smrdljivi siptari uvodili diktaturu i radili neke stvari kao sto su "dron u Bg-u" za vreme utakmice, oduzimanje Kosova(Koji su ljudi prodali) pokupovali par stanova i lokala u Beogradu i onda pricaju "Kosovo je Srbija" i pevaju "Oj Kosovo, Kosovo.." to ti je sve zato sto smo jedna siromasna zemlja, gde je "tito" bio postavljen i predvodjen okupatorima da bi imali svog coveka u vlasti da zavodi diktaturu. Dok smo im trebali, da nas rasture kao naciju, jer je "Jugoslavija" bila velesila, u svim segmentima, da ne pricam u sportu samo, oni kad su videli da smo dovoljno raspadnuti, pa su se formirali Crnogorci, Bosanci, Hrvati pa sad i Bosnjaci, e onda su nas pustili da ovako zivimo i da zahvalimo svemu tome to sto ti kazes "bilo je sve pod konac" ali gleda se samo povrsno na sve to..
Konkretno ti kazem, cinjenica je da bi Srbija bila na tri juzna mora, samo da je ostalo pravih ljudi na vlasti..
Da ne pricam kako je lepo organizovano da se Aleksandar ubije u Marselju i op, u tom trenutku eto ga jedan "bravar" kome su se svi cudili kako je on tako galantan, zna da prica, a ustvari izdajnik naroda.. Isto kao i A.V. danas i Toma diploma, grobar iz Kragujevca, zajedno sa svojom suprugom seljankom, ali boli ih kurac, vazno da nose Armani odela od po 3-4-5 soma evra, a za ljude ih boli kurac.. Treba sve to pobiti i baciti svinjama, jer nam u ovom trenutku samo istrebljenje treba, da bi opstali kao narod.
Skoro sam video fenomenalnu sliku, gde prikazuje slikovito kako je Srbija torta a Evropska unija i Amerika i ostali prilaze i uzimaju svoje parce torte, ljudi na vlasti se bogate a narod radi kod stranog poslovodje za male pare, bolje da sam u Arabiji i da kopam naftu za soma evra dnevno nego da ovde radim nesto a sutra necu imati decu da prehranim za te pare, decko iz prethodnog posta kaze zaradjuje 600din dnevno na poslu, to je mleko i hleb u Australiji, da ne pricam negde drugde..
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #407 poslato: Jul 21, 2015, 03:06:32 posle podne »

Mrzi me iskreno da citam sve jer pretpostavljam sta pise, ali samo cu ti reci da malo vise citas o Tiletu. Kad kazem "citas" onda mislim da citas ono sto je istina i da malo mislis svojom glavom, nemoj da si toliko zaslepljen. Shvati da istoriju pise pobednik, posebno ovu nasu. Stvarno Pavac nemam nesto vremena da se razjasnjavam sa tobom ovde oko komunjara i da ti dokazujem, ako hoces da diskutujemo o tome onda mozemo na pm.

Pavac, generalno su ti losi stavovi u vezi nekih stvari, ali ajde...tvoj problem. :D
Iskljucujem se iz dalje diskusije na ovu temu (komunizam, monarhija...). :D
Peace.

EDIT:
Sad videh da ono cudo za druga Tileta traje sat vremena...coveceeee. Pa ispiranje mozga.
Pavac, kad radis noge uspevas li da zavrsis za sat vremena? Ipak motivacija... :/
« Poslednja izmena: Jul 21, 2015, 03:10:41 posle podne od strane cantawait » Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #406 poslato: Jul 21, 2015, 02:50:39 posle podne »

Da li to slusas u toku treninga hahaahahaahah?
Sačuvana
Vegeta
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #405 poslato: Jul 21, 2015, 02:00:54 posle podne »

Uf siktim od besa kad se spomenu četnici...
https://www.youtube.com/watch?v=fFjaEyUvMuc
Ovo ja slušam,sigurno je veća motivacija od četničkih zapevaljki...  ;)
Sve prste na ruci u radu i muci!

Druze, znas li odakle je dosao Tito? Znas li uopste ko je on i sta je on? Ne znas, kapiram da svi znaju za "cetnike" da su koljaci i pricaju "oni su bili bradati, nosili subare.." itd itd..Svako ko je iole upucen znace da je "Kraljeva Garda" i zna da su svi oficiri bili uredni ljudi, visoko obrazovani. "tito" ako se uopste tako zove, dao vam da zivite 50tak godina dobro, zato cemo sada da zivimo 300godina u bedi i nasa deca..Velike su patriote sto se ponose kako su ziveli dobro, saradjivali sa okupatorom i ubijali svoj narod, a pritom ih isti taj okupator finansirao sto u ratu, sto posle njega.. Taj Draza, covek zavrsio vojnu gimnaziju u Francuskoj, bio odan kralju i otadzbini a ne okupatorima, zato je istina sada izasla na videlo i rehabilitovan je, a gospodin bravar? Sta je sa njim?
Jednom je on rekao i tu recenicu nikada necu da zaboravim "Zemlja nije blato na cipelama, pa da mozes je odnesti sa sobom" ...
Taj isti "tito" usao je u kucu Karadjordjevica kao da je njegova, i ponasao se galantno kao da je on to sve nasledio i stvorio, ali dobro, okupatori ga stavili na to mesto da bi bas budale sledile njegov rezim..
Zao mi je sto su tvoji i ti pogresno uceni, da u skoli moras vise da volis "tita" nego oca i majku..
ISTINA KASNI ALI JE DOSTIZNA!
S verom u Boga, za Kralja i Otadzbinu!
(Nemam nista protiv tebe licno, iznosim svoj stav i misljenje, nema potrebe dalje rasprave..)
Sačuvana
Mind is everything!
If you dont believe that you can do something, then you cant!
Its almost like you have to save your own life..
Because nobodys gonna be able to save it for you,
so we have to do what we have to do,
no matter what it is!
cantawait
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302

« Odgovor #404 poslato: Jul 21, 2015, 12:22:47 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=MjBgn5JZFWg&index=11

Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #403 poslato: Jul 21, 2015, 12:18:44 posle podne »

Ne trujem,samo sam ušao u debatu. Momak je rekao da je četnik,ja sam rekao svoje i to je to.
Mada sad smo se već odaljili od teme.
https://www.youtube.com/watch?v=iHlZuCWNdEY
Po meni jako dobra pesma,naravno ko je sa crno bele strane topčiderskog brda.  :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 19 upita.