TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:22:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Testosteron  (Pročitano 58506 puta)
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #18 poslato: Decembar 06, 2007, 11:15:13 pre podne »

he he he to je prava kura!!!
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #17 poslato: Decembar 05, 2007, 11:39:54 posle podne »

Piramidalno jedes 2 kila mesa,dvaput dnevno pola kile elle i drzis whey u pripravnosti ako bude nuspojava i eto ti najbolje kure za misice :)
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
kikiburek
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #16 poslato: Decembar 05, 2007, 11:34:42 posle podne »

Hans ako bi mi mogo napisat kako izgleda tvoja kura bio bih ti jako zahvalan  ;)
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #15 poslato: Decembar 05, 2007, 11:22:29 posle podne »

To sto je jeftin ne znaci d aje dobar...ne treba stedeti kad su aas u pitanju
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
kikiburek
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #14 poslato: Decembar 05, 2007, 11:20:13 posle podne »

Nemgu vjerovat da bas toliko negativno mislite o tes. depo,pa ko god ide na neku kuru test. bi bio obavezan,jos je depo najeftiniji,cak se test. depo preporucuje sam uzimat ako je neko beginere,nemora biti depo moze biti i propionat.Ja sam jako mlad poceo sa uzimanjem steroida,prva kura mi je bas bila tes depo,htio sam ubaciti metan ali ipak nisam iso sam solo sa depom,uzimo sam ga 500mg tjedno,i tako 6 tjedana,nolvadex i klomid sam isto koristio,od nezeljenih nuspojava samo sam malo dobio pristice po ledima i jaja su mi se bila smanjila ali cist onako malo, 3tj nakon kure ubacio sam kreatin i animal m,uz to sam imo jos dosta suplemeneata,kreatin sam ubacio da ne izgubim naglo na tezini,inace recultati su za mene bili zapanjujuci dobio sam 5-6kg na toj kuri,snagu sam digo,a najvise me odusevilo samopuzdanje koje sam dobio na pretek,nakon kure ,posto sam se najvise bojao sta ce samnom biti nakon kure,kao sto sam rekao ubacio sam kreatin i animal,istina je da su kile isle dolje i sve,ali ja sam bio sam 3 kile   izgubio,koje sam u vrlo kratkom roku ponovno vratio uz pomoc suplemenata i bio se vratio na staru tezinu,istina da nisu onada misci isto izgledali kao na tes,ali sam ipak bio na tezini koju sam dosegnuo sa kemijom


Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #13 poslato: Novembar 16, 2007, 12:16:08 pre podne »

test.depo za te pare je dobar :) mislim samo ga treba znati upotrebiti-ukombinovati
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
spinoza
Gost
« Odgovor #12 poslato: Novembar 15, 2007, 04:07:03 posle podne »

Ako mislis na t. depo (testosteron enantat), to je steroid predvidjen za lecenje nekih hormonalnih poremecaja, koji posle ubrizgavanja i do dve-tri nedelje povecava nivo t. u telu. Iako je delotvoran po pitanju povecanja "mase" i snage prati ga gomila izrazenih nus pojava. Aromatizujuci je steroid sto znaci da ce nivo estrogena skociti, sto dalje znaci- retencija vode (dalje znaci akne i pucanje koze) i nagomilavanje masnog tkiva, a posle duzeg vremena i ginekomastija (duze vreme moze da znaci par nedelja za neke). Sem sto se t. "pretvara" u estrogen, on se "pretvara" i u dht kroz neke procese u organizmu. Dht znaci  pojacan rad lojnih zlezda (akne), opadanje kose na pojedinim delovima (na temenu), rast dlaka po licu i telu.
Da bi se smanjila mogucnost nekih nus pojava (posebno ginekomastije) pojedinci koji koriste t. depo uzimaju lekove za sprecavanje aromatizacije testosterona u estrogen. Sa druge strane posto su takvi lekovi skupi i ublazavaju anabolicki ucinak t. depoa, vecina ih ipak izbegava (ipak uglavnom iz materijalnih razloga).
Neki opet, uzimaju lekove koji sprecavaju konverziju t. u dht, sto bi trebalo da ublazi drugi navedeni spektar nus pojava.
Posle "terapije" sa t. depom znatno se smanjuje nivo testosterona u telu od onog na pocetku "terapije", a nivo estrogena je povisen sto znaci- opadanje snage, smanjivanje mase misica, povecanje mase masnog tkiva i ginekomastija. Obicno posle "terapije" uzima se lek koji je u isto vreme blokator estrogena i pospesivac prirodnog lucenja testosterona...
T. depo je veoma efikasan (za snagu i masu), ali gomila nus pojava i brzo gubljenje svega "dobijenog" (pogotovo ako se neko ne pridrzava stroge ishrane i stedi pare na klomifenu posle "terapije"), ginekomastija i gomila drugih nus pojava rezervise ovaj steroid uglavnom za sportske profesionalce kojima su nus pojave minorne u odnosu na postizanje boljih rezultata.
Treba jos dodati da cak i "najblazi" steroid turinabol ("najblazi" po propratnim pojavama kao i dht konverziji i aromatizaciji u estrogen) ikada napravljen vuce sa sobom gomilu slicnih nus pojava kao ostala "braca", a po zavrsetku ciklusa izaziva pad prirodnog lucenja testosterona. Dakle svi steroidi izazivaju bar trenutne poremecaje u nivoima hormona u telu (to je neizbezno), koji mogu i trajno ostati u disbalansu (pogotovo kod onih koji ih koriste ispod, otprilike, 25 godina starosti). Sa druge strane, naravno, pravilnim koriscenjem (odredjenih) steroida i pravilnom ishranom i treningom moguce je postici "nemoguce"... A da li je vredno rizikovati dobijanje nekih od ogromnog spektra nuspojava i poremecaja zarad trenutnog povecanja mase, performansi i sl...
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #11 poslato: Novembar 15, 2007, 02:46:09 posle podne »

moze opusteno da se nadje u privatnim apotekama :)  8)
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
bane15
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #10 poslato: Novembar 15, 2007, 02:17:14 posle podne »

A kako je lik kupio testosteron bez recepta?
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #9 poslato: Novembar 14, 2007, 10:58:32 posle podne »

 8) 8) 8)

U ovoj rubrici retko ko pita za sebe ;D
Sve ono  kao "moj drug hoce  da uzme"..ili "moj drug uzeo kutuju
galenikinog test.depo.." ;D ;D

Test.depo = zlo urose ;)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #8 poslato: Novembar 14, 2007, 07:51:16 posle podne »

Sta je bacio pare ? 400 din ? lol
Sačuvana
jojevta
Gost
« Odgovor #7 poslato: Novembar 14, 2007, 06:50:11 posle podne »

Pa i  jeste s*anje,ali najgore je sto je bacio pare i nece  uraditi sa tim Testom nista sto je zamislo,a i dzabe mu i da napravi dobru kombinaciju (npr. Test. enant. sa Dianabolom...) ako nema dobru ishranu,suplemntaciju...
Sačuvana
obrnutaPsihologija
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 582

« Odgovor #6 poslato: Novembar 14, 2007, 06:44:15 posle podne »

Hah! Ima da mu uzmem to s*anje i bacim u pm.. Ovo je stvarno zlo, eo sad sam i citao na YU-Fitnessu :P
Omg koji shit.. :P lol
Sačuvana
Aleksandar Sh.
Sitnim koracima do velikog cilja
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1460

bulk up my muscle ;)

« Odgovor #5 poslato: Novembar 14, 2007, 06:31:57 posle podne »

da se nadovezem,nije samo razlika u oslobadjanju nego i u kakvom rastvoru se nalaze.Znaci da li je uljani ili vodeni.Uljani se uglavnom ubrizgavaju jednom do 2x nedeljno jer polako rade tj tokom cele nedelje ima dovoljne kolicine,ali opet ima i uljani koji su "brzi" tipa propionata,on se ubrizgava od 4 do 6x nedeljno.Dok npr sustanon,omnadren koji su isto uljani se ubrizgavaju jednom do 2x nedeljno zavisi od miligraze......
Obavezna upotreba nakon kure je proviron i hcg i moze tribulus kako bi vratio test u normalu.Dok je proviron za ginekomastiju sto kaze jojevta pretvaranje testa u estrogen....
Sačuvana
Uvek spreman da pomogne na svaki nacin
jojevta
Gost
« Odgovor #4 poslato: Novembar 14, 2007, 06:15:25 posle podne »

Cemu sluzi ovaj Steroid ? Sta dobijes od njega ? i koje su posledice..? Moj durg kreten kupio testosteron u apoteci jbt platio oko 400 din kutiju ampula :D Kaze kao to za masu ovo ono.. dobar je sa dekadurabolinom kad se pomesa ? :D

To ti je inace testosteron ,androgeni hormon,glavna upoterba u medicini mu je lecenje hipogonadizma kod muskaraca a dok se kod zena koristi kod raka dojke.Upotrebljava se i u sportu,kao AAS u obliku je enantata (Testosteron propionat, enantat, cipionat, Sustanon... - svi imaju potpuno isto fiziološko dejstvo; razlika je samo u  brzini oslobaĂ°anja),pospesuje ugradnju aminokiselina u poprecno-prugasto muskulaturu (dovodi do poztivnog bilansa azota) stimulise stvaranje erirocita....
A sto se tice kombinacije sa dekadurabolinom (nandrolon decanoat),u vecini slucajeva se i testosteron kombinuje sa nekim drugim AAS i to se zove STAK.
A sto se tice posledice ,moze ih biti mnogo(testosteron aromatizuje-prelazi u estrogen,akne,smanjenje produkcije sopstvenog testa,smanjenje libida i jos mnogo ,mnogo toga
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 18 upita.