TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:01:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: POVECANJE TELESNE TEZINE???  (Pročitano 12571 puta)
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #18 poslato: Oktobar 14, 2010, 07:01:44 posle podne »


[/quote]
Citat
E hvala ti za savet...od sutra promena ishrane,gejner i trans-x.
Од сутра велиш, тешко, буди реалан, временом можда, одсутра прц :D, ово прц није исмевање већ реалност, зато што појачана исхрана доводи до прц ефекта. Желудац не може да свари све намирнице, а онда имаш прц, прво, драги моји, колеге, почетници, ће вам порасти стомак, зато што вам није брз метаболизам...прц :D

Citat
onda ces i sam videti koliko ti hrane a koliko suplementa potrebno da zadovoljis taj unos hranljivih materija

Овде имаш да израчунаш калоријску потребу твојег тела, БМИ, дневне потребе готово свега, сем наравно новца :D
http://nutritiondata.self.com/tools/calories-burned

Овде имаш вежбе, ако ти не смета хрватски нагласак, тј. ако ниси шовиниста=идиот ;)
http://www.building-body.com/



Овде имаш хранљиве вредности за намирнице, а и још понешто
http://www.fitness-fit.hr/

Ово није реклама за неке сајтове, него једноставно помоћ интрамускуларно, у месо и то дебело ;D, не може се променити навика тако лако, поготову у вези клопе, а човек ти је цео навика.

Citat
Od mesa belo meso, teletina, riba, od hidrata pirinac krompir zitarice

Од овога ће живот да ти се смучи, гледаћеш у пљеску, бурек и тако даље и балавићеш ко ротвајлер, а горенаведено ће после неког времена да ти буде мрско, али ако сам будеш кувао, више ћеш ценити оброк и његов укус( тачније нећеш моћи да се жалиш да ти је укус  :'( :'( :'(! ЗАТО!!!
http://www.gain-weight-muscle-fast.com/tasty-fat-loss-muscle-gaining-recipes.html
А има и тачну калоријску вредност, количину протеина/ух/масти( лично испробавам садржај тренутно).


Uz gainer mozes da dodas bilo koji transportni sistem vidi kako se uklapas sa kintom na duze staze jer ako hoces rezultate budi svestan da nista nemoze preko noci tj za mesec dana moras forsirati nekoliko meseci pa kad vidis koliko si napredovao  i sam ces nastaviti sa velikom voljom da ulazes u svoj izged i trening i suplementaciju.

Сад једно питање поређења ради, свугде и свако има другачије мишљење о суплементацији за добијање на маси, ти се Горане не противиш гејнерима као чистом бацању пара?



Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Gosa
Gost
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 14, 2010, 06:56:45 posle podne »

jesi to hteo da ispadnes duhovit ili?
ne nego sam pogresio...izvini brisem post....
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #16 poslato: Oktobar 14, 2010, 06:18:14 posle podne »

jesi to hteo da ispadnes duhovit ili?
Sačuvana
djoka92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #15 poslato: Oktobar 14, 2010, 05:47:34 posle podne »

E hvala ti za savet...od sutra promena ishrane,gejner i trans-x.
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #14 poslato: Oktobar 14, 2010, 03:25:16 posle podne »

Uz gainer mozes da dodas bilo koji transportni sistem vidi kako se uklapas sa kintom na duze staze jer ako hoces rezultate budi svestan da nista nemoze preko noci tj za mesec dana moras forsirati nekoliko meseci pa kad vidis koliko si napredovao  i sam ces nastaviti sa velikom voljom da ulazes u svoj izged i trening i suplementaciju.
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #13 poslato: Oktobar 14, 2010, 03:21:28 posle podne »

Od mesa belo meso, teletina, riba, od hidrata pirinac krompir zitarice poput muslija mozes u bilo koje doba dana i to sa nekim sejkom od gainera preporucujem sci VOLUMASS 35 ili dym MEGA GAINER 
Sačuvana
djoka92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 14, 2010, 02:48:54 posle podne »

E ajd ako mozes reci mi ti koju bi hranu trebao da forsiram,msm sa dosta hranljivih materija i proteina...I da jedem to,pa da uzmem neki gejner ali ne znam sta bih jos mogao uz gejner?sta mislis za trans-x professional?
Sačuvana
GoranKS
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2040


Muški trener u teretani

« Odgovor #11 poslato: Oktobar 14, 2010, 02:22:01 posle podne »

Prvo i osnovno je da naucis koliko cega od hranljivih materija ima u ishrani,pa onda da svoju kilazu pomnozis sa minimum 2gr proteina i dobices koliki ti je potreban dnevni unos proteina da bi napredovao tj dobio na kilazi,onda ces i sam videti koliko ti hrane a koliko suplementa potrebno da zadovoljis taj unos hranljivih materija, ovako napamet nista nemozes "nejedem nista posebno vec sta stignem" nevodi daleko ....
Sačuvana
Gosa
Gost
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 14, 2010, 12:43:26 posle podne »

pa jesam nesto malo....ali nista narocito jer tad nisam bio bas dosta upucen...
Sačuvana
djoka92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 14, 2010, 12:38:02 posle podne »

A jel si nabacio malo kilazu od njega?
Sačuvana
Gosa
Gost
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 14, 2010, 12:36:55 posle podne »

ja bih ti preporucio high protein mega gainer,ja sam ga licno koristio i svideo mi se ukus cokolada i ima 60g proteina...a ujedno ima i kreatina glutamina...dobra je kombinacija. ..
Sačuvana
djoka92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 14, 2010, 12:15:33 posle podne »

A jel mislis na Dymatize High Protein Mega Gainer ili na Dymatize Mega Gainer jer vidim da nisu isti???ja sam razmisljao za Dymatizov Super mass gainer jer ima dosta kalorija a i 50 g proteina po 1 dozi...
Sačuvana
Gosa
Gost
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 14, 2010, 11:20:26 pre podne »

Pa mozda sam izgubio na kilazi jer sam u to vreme igrao fudbal svaki dan po 2h,ali sam vezbao stalno.po 3 puta nedeljno a sada po 4 puta.
Isharana mi je uobicajena,ne jedem nista posebno,vec sta stignem a dnevno imam 4 obroka...
pa sa takvom ishranom i gejnerom ces se sigurno ugojiti,odnosno dobices samo salo...ali ako zelis misice da nabacis moraces da sredis ishranu.....
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 14, 2010, 11:07:47 pre podne »

Realno je teško da očekuješ ozbiljan pomak ako nastaviš sa takvom ishranom...  "ne jedem ništa posebno" i samo 4 obroka neće biti dovoljni za napredak.

Ako uzmaš gejner predlažem Dymatize Mega gainer kao zamenu za obrok u toku dana, posle treninga i još 2 užine na primer.

Sačuvana
djoka92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 14, 2010, 11:06:07 pre podne »

Pa mozda sam izgubio na kilazi jer sam u to vreme igrao fudbal svaki dan po 2h,ali sam vezbao stalno.po 3 puta nedeljno a sada po 4 puta.
Isharana mi je uobicajena,ne jedem nista posebno,vec sta stignem a dnevno imam 4 obroka...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.167 sekundi sa 17 upita.