TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:13:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: X-Gym, Tozin Sokak 12, Novi Sad  (Pročitano 11303 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Novembar 08, 2010, 10:24:13 posle podne »

Bas fino izgleda, cene su stvarno vise nego povoljne. Mislio sam da u NS na postoji manja clanarina od 20eu

Pa vidiš Gorane to i mene čudi, ali NS-aĂ°ani su malo inertni ljudi što je čudno. Naime Vojvodina je fakat najbogatiji kraj Srbije, a većina Vodjvodine se nalazi u Novom Sadu i kao neko pravilo bi trebalo da bude da bogati ljudi treba da imaju taj luxsuz da se brinu o svom telu i izgledu jer nemaju tih nekih egzistencijanih problema, ali nije tako. Ravnica je i u srcu i u duši, da ne kažem ravnodušnost. Dok recimo što se južnije ide sve je više bildera, što recimo pokazuje i tvoj klub sa mnoštvom takmičara.

Recimo kad je iz Vojvodine poslednji put došao dobar takmičar? Meni na pamet dolazi Čelik, ali jbt on je začetnik bildinga u zemlji, Vladimir Holi, Juraj Valenčik, a oni su svi pre vek i po postali penzosi, tako da i dalje mislim da je na jugu krv mnogo vrelija, zato ja samo i volim Srbijanke, a slabo se petljam sa sosama he he he
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #5 poslato: Novembar 08, 2010, 06:28:46 posle podne »

Ma skoro pa se moze reci 10 eura mesecno :)

ja sam od proslog Novembra do recimo Aprila uzimao stalno tih 12 treninga mesecno za 1200 jer sam isao 3 puta nedeljno... stvarno jeftino jako... a od tada kada mi je pocela sezona pa ne smem stalno u teretanu placam svaki trening posebno po 150 dinara... gde bi to mogao u nekoj drugoj teretani, mislim da je min 300, a u vecini je 500, 600 sto je stvarno mnogo...
Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #4 poslato: Novembar 08, 2010, 04:41:23 posle podne »

Bas fino izgleda, cene su stvarno vise nego povoljne. Mislio sam da u NS na postoji manja clanarina od 20eu
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Novembar 08, 2010, 01:28:13 posle podne »

Tačno, cene su i više nego pristupačne i kao što ti reče atmosfera je koliko vežbačka toliko i prijateljska.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #2 poslato: Novembar 08, 2010, 09:45:14 pre podne »

Najvecu prednost X gyma bi ja istakao ekstra korektne vezbace... nema zatucanih i umisljenih i ljudi koji vam samo zauzimaju sprave, u svakom trenutku mozete raditi sta vam je po programu jer je najmanji problem dogovoriti se sa nekim da se radi naizmenicno... vec godinu dana idem u ovu, i to igrom slucaja zbog svog trenera i mogu reci da je ubedljivo najbolja u kojoj sam bio, a bio sam bar u 4 teretane u NS-u...

Takodje sve i jedna potrebna sprava je unutra, bukvalno. Kada nekad odem u neku drugu teretane jedva se snadjem od kojekakvih glupih masina, ali ovde je stvarno sve sto vam je potrebno...

Alen je okacio slike tako da se i vidi sve, ali opet, po meni je najveca prednost atmosfera i ljudi unutra, a takodje, 150 dinara po treningu ili 1200 za 12 puta mesecno, i mislim 1500 dali za ceo mesec ili za 16 puta je vise nego smesan novac...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #1 poslato: Novembar 08, 2010, 08:22:10 pre podne »

Ovo je teretana u kojoj trenutno treniramo ja i Brankica i gde se ona ujedno sprema za svoje takmičenje.

Evo ga sajt teretane http://www.x-gym.rs/index.html

Teretana ima solidan kardio program, trake bicikli i eliptika. Što se tiče tegova i sprava sve je u odličnom stanju, verujem da može da bude više olimpijskih tegova (ovo govori HC bilder iz mene), ali što se rekreacije tiče ili nekih ozbiljnih entuzijasta ova teretana ima sve što treba.

Postoji i poseban prostor sa džakovima i ta ista prostorija ima podlogu za rad u parteru (BJJ, Judo, Grapling, MMA, šta god).

Ovo je teretana gde ja držim većinu svojih ličnih treninga i gde svake subote imam organizovano besplatno savetovanje sa ljudima koji posećuju teretanu.















Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 17 upita.