TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 01:16:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: POSLEDNJA NEDELJA DO TAKMICENJA- Marko Dimitrijevic  (Pročitano 11968 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1 poslato: Novembar 09, 2010, 01:12:08 posle podne »

Otvorio sam ovu temu u kojoj cu pisati kako izgleda rezim ishrane u poslednjij nedelji do nekog takmicenja,o unosu tecnosti,natrijuma,glikogenskom praznjenju i punjenju....
U mom sucaju takozvana dijeta sastoji se od oko 400 do 500 g proteina i nesto veca kolicina hidrata nego sto vecina radi jer na taj nacin odrzavam volumen misicne mase i uz jak i intezivan trening nasao sam da mi tako odgovara.ranije sam praktikovao da u toj poslednjoj nedelji idem na glikogensko praznjenje 4 dana sto znaci na 0 ugljenih hidrata i onda 2 dana punjenje hidratima bez treninga i 2 dana bez vode.
Taj sistem sam promenio i za mene nasao mnogo bolju opciju a to je da od ponedeljka postepeno smanjujem unos hidrata,za toliko podizem unos proteina,unos tecnosti povecavam za litar svakog dana,a unos natrijuma takodje povecavam naredna 4 dana.
Znam da ce svi pitati koliko tacno cega uzimam,sto se hidrata tice unosim ih pre podne i mao pre treninga,kombinacija pirinac ili pirinac galete i crni tost hleb,pilece belo meso u ovom periodu ide i preko 1,5 kg dnevno,20 belanaca,paradajz salata sa lanenim uljem.
Verovatno vecini nece biti jasno poenta velikog unosa soli i velike kolicine vode od 6l do 10l....nastavak sledi...
« Poslednja izmena: Novembar 09, 2010, 02:07:20 posle podne od strane Zoltan Kozma » Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.068 sekundi sa 17 upita.