TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397101 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 09:29:27 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250517 puta)
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 823


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #621 poslato: Novembar 19, 2012, 12:24:00 posle podne »

Verovatno je mislio da se od jedne kutije whey prebildas pa onda te ti silni misici uspore :)
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #620 poslato: Novembar 19, 2012, 12:50:26 pre podne »

Sjedimo večeras u kafiću, nagovorili gazdu da ubaci Whey u fićka. I tako ti mi pijuckamo whey, kad ulazi "nogometaš" i kaže:
Jeste normalni vi, što pijete to, to usporava?!
Reko šta usporava?
Kaže: Meni je trener rekao da ne pijem proteine i ta vaša bilderska sranja, jer to usporava ljude.
Pa reko drug moj, izgleda da si ga ti popio i previše, čim si tako usporen.. :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #619 poslato: Novembar 14, 2012, 06:16:35 posle podne »

Aj tisina, kazacu Felpsu da ga ogovarate, a onda ste ga na*****i!  ;D ;D ;D

Cuti sine, i spremaj se za MR.O next year :D mani se felpsa, potpisao si silne ugovore dobio pare,vezbaj sad :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #618 poslato: Novembar 14, 2012, 12:54:54 pre podne »

Pa off topic i treba da vodi nigde,to je njegova svrha :) heheheh opusti se tebra, bice sve ok:D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #617 poslato: Novembar 14, 2012, 12:54:19 pre podne »

Ne zbog toga clanka, nego zbog diskusje koja nigde ne vodi.Samo Felps zna sta jede i pije, a mi mozemo da pricamo sta hocemo.

Pa zasto bi Felps znao bolje sta jede i pije od blic zene i naseg foruma ? Ni on sam ne zna da je jeo to :D nagurasmo u coveka  tone kalorija, a lik je samo na dop u mg-mskim kolicinama :D sta ce njemu par nula :D
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #616 poslato: Novembar 14, 2012, 12:51:51 pre podne »

Ne zbog toga clanka, nego zbog diskusje koja nigde ne vodi.Samo Felps zna sta jede i pije, a mi mozemo da pricamo sta hocemo.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
pedjoni986
Gost
« Odgovor #615 poslato: Novembar 14, 2012, 12:45:30 pre podne »





 
Jos sam se razmisljao da li da napisem nesto, bolje da nisam...



Mudro zboris now :D
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #614 poslato: Novembar 14, 2012, 12:44:18 pre podne »

Jos sam se razmisljao da li da napisem nesto, bolje da nisam...

Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
pedjoni986
Gost
« Odgovor #613 poslato: Novembar 14, 2012, 12:41:52 pre podne »

Nego sva sreca pa moj ortak iz detinjstva Google mi kaze sledece : http://content.usatoday.com/communities/gameon/post/2012/05/michael-phelps-12000-calorie-diet-just-a-myth/1#.UKLakodQXa9

:*

Said Phelps: "I wish. It's too much though. It's pretty much impossible."
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #612 poslato: Novembar 14, 2012, 12:39:34 pre podne »

Samo ti izvrci moje reci, ako ti je tako lakse. :)

Jesi cuo za intermittent fasting?ako nisi procitaj malo

Ma najeo sam se sarme,ko ce sada da cita, cekam da mi ode mojih default 40 gr proteina,pa da dosta od toga potrosim na smeh :D Izvinjavam se svojeg neznanja evo javno, momci znalci su objasnili..

Dakle skapirasmo: Felps cepa 12000 kalorija dnevno,to nije mit,to je reality :D dosta opipljivih cinjenica smo dobili :P
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #611 poslato: Novembar 14, 2012, 12:36:35 pre podne »

Samo ti izvrci moje reci, ako ti je tako lakse. :)

Jesi cuo za intermittent fasting?ako nisi procitaj malo
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
pedjoni986
Gost
« Odgovor #610 poslato: Novembar 14, 2012, 12:32:51 pre podne »

drzis onih 30-40g proteina koji se mogu maksimalno iskoristiti po obroku za dobijanje misicne mase.

Ako se ja drzim tih 30-40 proteina , zasto bi telo osobe koja sedi i prdi resorbovalo vise proteina od mene u tom datom trenutku za taj dati obrok ? :D

Nisu bilderi izmislili jelovnik sa marsa, vec su uzeli najbolje i najkvalitetnije za dati trenutak od vec ponudjenog..i iskoristili nauku u svrhe brzeg napretka...
Proces varenja nisu takodje smislili bilderi,i bildersko telo nije vanzemaljsko,zna se sta je varenje i sta se desava kad se prejedes..(mozes biti i baba cvetka varenje je varenje ) ...
Bude posle trka pacova ispod sahte :D
« Poslednja izmena: Novembar 14, 2012, 12:35:36 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #609 poslato: Novembar 14, 2012, 12:28:18 pre podne »


ovo sto si napisao ne pije vodu ...pa sta mislis koliko treba mesu da se svari ..da li je bitno da li si pojeo 2 kile mesa iz 6 ili 3 puta ako ce on biti svareno tek sutra i jos ako si natural...broj obroka je bitan zbog drugih stvari ....a niko ne kaze da on ne unosi i kvalitetne kalorije ali njemu treba mnogo energije i to odmah a za to su najbolji prosti seceri

Sva sreca ovo sto si ti napisao pije vodu, ali sa izvora prirode,ne cesmushu :D
Pozabavi se time koliko jedan covek moze prosecno uneti kalorija i grama proteina svarenih po obroku,pa se vrati :D
Dakle po tebi u prevodu ovog konfuznog texta, covek moze da pojede 2 kg mesa, koji ce tek sutradan da pocnu da se vare ? :D Imamo zalihe kao polarni medved ? Oh :D
Mozes ti uneti i 200g proteina u jednom obroku i apsorbovaces ih skoro sve, telo ce usporiti varenje.Samo sto ti mesas 2 razlicita sporta i verovatno se drzis onih 30-40g proteina koji se mogu maksimalno iskoristiti po obroku za dobijanje misicne mase.Ne moze ovde niko da tvrdi da li Felps na roidima ili nije, ali zasto ne bi mogao da pojede 12000 kcal kad vec trenira toliko?
[/quote]

Znaci tvoje telo je programirano za masu,pa mu pritisnes dugmence koliko treba da ti resorbuje ? :D hahah, samo nastavite, bice ovde dosta bisera i citata..

Bas me zanima zasto ljudi ne daju svom telu odmah 200 gr proteina za dnevnu dozu, ako ce vec kasnije da se resorbuje,lepo to zavrsis ujutru,sto moras i preko dana da jedes par puta.. LOL LOL LOL :D
« Poslednja izmena: Novembar 14, 2012, 12:33:10 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #608 poslato: Novembar 13, 2012, 11:55:48 posle podne »


ovo sto si napisao ne pije vodu ...pa sta mislis koliko treba mesu da se svari ..da li je bitno da li si pojeo 2 kile mesa iz 6 ili 3 puta ako ce on biti svareno tek sutra i jos ako si natural...broj obroka je bitan zbog drugih stvari ....a niko ne kaze da on ne unosi i kvalitetne kalorije ali njemu treba mnogo energije i to odmah a za to su najbolji prosti seceri

Sva sreca ovo sto si ti napisao pije vodu, ali sa izvora prirode,ne cesmushu :D
Pozabavi se time koliko jedan covek moze prosecno uneti kalorija i grama proteina svarenih po obroku,pa se vrati :D
Dakle po tebi u prevodu ovog konfuznog texta, covek moze da pojede 2 kg mesa, koji ce tek sutradan da pocnu da se vare ? :D Imamo zalihe kao polarni medved ? Oh :D
[/quote]
Mozes ti uneti i 200g proteina u jednom obroku i apsorbovaces ih skoro sve, telo ce usporiti varenje.Samo sto ti mesas 2 razlicita sporta i verovatno se drzis onih 30-40g proteina koji se mogu maksimalno iskoristiti po obroku za dobijanje misicne mase.Ne moze ovde niko da tvrdi da li Felps na roidima ili nije, ali zasto ne bi mogao da pojede 12000 kcal kad vec trenira toliko?
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
pedjoni986
Gost
« Odgovor #607 poslato: Novembar 13, 2012, 11:32:03 posle podne »


ovo sto si napisao ne pije vodu ...pa sta mislis koliko treba mesu da se svari ..da li je bitno da li si pojeo 2 kile mesa iz 6 ili 3 puta ako ce on biti svareno tek sutra i jos ako si natural...broj obroka je bitan zbog drugih stvari ....a niko ne kaze da on ne unosi i kvalitetne kalorije ali njemu treba mnogo energije i to odmah a za to su najbolji prosti seceri
[/quote]

Sva sreca ovo sto si ti napisao pije vodu, ali sa izvora prirode,ne cesmushu :D
Pozabavi se time koliko jedan covek moze prosecno uneti kalorija i grama proteina svarenih po obroku,pa se vrati :D
Dakle po tebi u prevodu ovog konfuznog texta, covek moze da pojede 2 kg mesa, koji ce tek sutradan da pocnu da se vare ? :D Imamo zalihe kao polarni medved ? Oh :D
« Poslednja izmena: Novembar 13, 2012, 11:35:23 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Stranice: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 17 upita.