TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397114 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 21, 2024, 03:42:23 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250622 puta)
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #576 poslato: Novembar 11, 2012, 02:45:21 posle podne »

Hehehe naravno da su ovde navedeni ti "slucajevi" a ne muskarci sa normalnim razmisljanjem koji me uvek oduseve i moze sa njima normalno da se razgovara.
Znaci bez uvrede za vas normalne,pricamo o ovim biserima  ;)


kad smo kod bisera mislim da je ovaj najaci... upravo sam ga se setio . Zmaisli sta lik kaze...    Da ona ,, mala,nezdrava,gadna,ruzna,odvratna'' cokoladica ,,Snikers'' da kazemo od 50g znaci samo jedna ta.. ima 4000kalorija + ne znam ni ja kolko je on rekao grama proteina.. ja ga gledam... reko dobro ako ti tako kazes...
Sačuvana
SAX!
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #575 poslato: Novembar 11, 2012, 02:38:32 posle podne »

Tako i meni, 'jel pijes nesto? jel pijes nesto?'... mislim ALOO BRE ljudi! smatraju whey, kreatin hemijom i kad neko pije whey on je na hemiji, haos macko  ;D ;D ;D
skrolujem malo komentare i naidjem na ovaj tvoj... ziv sam se iskidao.. skroz si upravu ja zivim u manjem mestu  gde su svi zaostali i bas to cesta pitanja budu ,,sta pijes`` ,,kolko dizes``     ..... i kad im ja kazem za whey i kreatin oni misle to ko steroidi.... isto tako ljudi se zaludjuju sa whey proteinom misli  ako kupi kanticu od 2.300g  da  ce dobiti ne znam ni ja kakve misice...
Sačuvana
SAX!
pedjoni986
Gost
« Odgovor #574 poslato: Oktobar 03, 2012, 02:01:01 posle podne »

Daj mi te sarene pilule, sarene pilule za lilule :) (sto sarenija to ima vece dejstvo provereno) :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #573 poslato: Oktobar 03, 2012, 08:40:03 pre podne »

A posebno me iritira u zadnje vreme pitanje : Na cemu si ? znas ono lik se pozdravi sa tobom, i umesto da kaze svaka cast napredovao si,ili nisi,sta vec..on te pita sta uzimas i na cemu si ? Jos uvek neki zive u iluziji da postoje cudotvorne pilulice od kojih se raste,to je najsmesnije .Mada i ovde kad nesto uradis pozitivno u nasoj zemlji niko ti nece reci svaka cast,tako da je realnost takva :)

to je to...

ja sam imala situaciju da sam oborila lični rekord na bajsu, vozili smo preko 6 sati....  i znaš šta su me pitali ?   "šta si popila od onih tvojih tabletica?"
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #572 poslato: Oktobar 03, 2012, 01:40:41 pre podne »

haos macko  ;D ;D ;D
citas "pokojnu Milevu"? ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #571 poslato: Oktobar 03, 2012, 01:20:40 pre podne »

Ili ono tebra kolko guras iz bendza;) ma ti si slab, nema nista od tebe..a vidim da ti u obimu nesto manjka :) a ne vidi da mu u obimu od pola metra,20cm samo vode :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #570 poslato: Oktobar 02, 2012, 08:34:50 posle podne »

A posebno me iritira u zadnje vreme pitanje : Na cemu si ? znas ono lik se pozdravi sa tobom, i umesto da kaze svaka cast napredovao si,ili nisi,sta vec..on te pita sta uzimas i na cemu si ? Jos uvek neki zive u iluziji da postoje cudotvorne pilulice od kojih se raste,to je najsmesnije .Mada i ovde kad nesto uradis pozitivno u nasoj zemlji niko ti nece reci svaka cast,tako da je realnost takva :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #569 poslato: Oktobar 02, 2012, 08:31:20 posle podne »

Ja nikad nisam uradio vise od 25-30 trbusnjaka u seriji, ultra sporo :) ma pusti,ljudi idu linijom manjeg otpora,i sa onom starom ^sto vise to bolje^, ali dobro,nekad mi tako prija da se izvozim sa njihovim mislima,odmorim mozak i razmisljanja :)
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 823


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #568 poslato: Oktobar 02, 2012, 07:56:07 posle podne »

U mojoj teretani ima puno tipova "Moras raditi trbusnjake ako hoces da smrsas" i tipova "Ne smjes raditi cucnjeve jer ces sjebati sve zivo na sebi", iritiraju me.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #567 poslato: Oktobar 02, 2012, 07:22:53 posle podne »

Nego danas sretoh jednog pacijenta, dosao tip u gym, kaze brate jebacu mu kevu,ujutru hiljadu sklekova u podne hiljadu trbusnjaka, u peticu trening,a uvece trcanje,i bicu kao kristijan golubovic :) ja onako u sebi : dal da mu kazem da to tako ne treba, kad ono crvena lampica za NO,NO objasnjavanje, kratak odgovor u vidu ,to tebra to se ceni,samo napred ti si car :) kako im samo ego tako proradi ,tako kad ih podstaknete:)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #566 poslato: Oktobar 02, 2012, 07:18:11 posle podne »

Mene tribulus radi i kada baba jovanka prodje u jutarnji soping,i kad je vidim u haljinici sa cvetnim dezenom :D (da se ogranicim ne moja baba,nego bakica iz komsiluka ) :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #565 poslato: Septembar 27, 2012, 06:04:25 posle podne »

Privremeno ću je zaključati, dok se hormonska slika pojedinih ne uravnoteži. :D
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #564 poslato: Septembar 27, 2012, 05:08:55 posle podne »

e sada idem namjerno u prodavnicu da trazim Tribulus (djevojka radi) i pitacu je kako djeluje..... :D
pitaj ima li kabina da se proba preparat
ahaha :D  u sta se pretvorila ova tema
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #563 poslato: Septembar 27, 2012, 04:01:25 posle podne »

e sada idem namjerno u prodavnicu da trazim Tribulus (djevojka radi) i pitacu je kako djeluje..... :D
pitaj ima li kabina da se proba preparat
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #562 poslato: Septembar 27, 2012, 01:47:58 posle podne »

Znaci dosli smo do zakljucka, da je Tribulus broj 1 medju suplementima,glasovima zenskog dela populacije :)


U sinergiji sa zenom koja je takodje testosteron booster ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Stranice: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.287 sekundi sa 17 upita.