TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 11:07:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250287 puta)
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #66 poslato: Decembar 26, 2010, 10:43:35 posle podne »

jedna izvala iz moje teretane :

"ne radim noge jer zene vole manekenske noge kao moje"
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #65 poslato: Decembar 26, 2010, 09:52:35 posle podne »

Pa to je klasika :)
Roberte tako je u mnogim zemljama, bukvalno u obicnim prehrambenim marketima imaju raznorazne suplemente, ja sam najvise vidjao po Kanadi... U USA nikada nisam bio, a verujem da ih i tamo ima more... u AUS, Izraelu takodje. Ljudi jednostavno vode racuna pa se isplati prodaja :) A i mnogi suplementi su bas jeftini...

P.S. Bogme Frankfurt se smrzava a :). Aerodrum je u haosu, 20 min smo cekali i kruzili iznad da se ocisti pista, a takodje i pri poletanju a BG je dolaziolo vozilo da sapira i odmrzava avion... Kada sam izasao napolje samo me sibnuo hladan vazduh po prvi put ove godine :D

Ne znam koliko volis da trcis ali njihova suma je fenomenalna (pored stadiona velikog). Trcao sam tamo u Okt. kada sam imao veliku pauzu izmedju letova, stvarno je ekstra. Mada tada je bila jesen. Medjutim ako je sneg a ne blato i sada mora biti fenomenalno, tako da moja preporuka ako volis pre svega, prija ti i ako si jos tu i imas vremena :)

Da, po Nemačkoj je pravi haos u saobraćaju. Ovde je prava zima. I dok ja i ostali koji su na odmoru uživaju, mnogo njih proklinje ovo vreme i čeka da se stabilizuje. Ja sam leteo preko Kelna pa tu nije bilo problema. Ovde sam još nedelju dana, pa ću videti hoće li na red za obilazak doći i ta šuma. :)
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #64 poslato: Decembar 26, 2010, 09:41:01 posle podne »

Pa to je klasika :)
Sačuvana
Kitanovic
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 179


« Odgovor #63 poslato: Decembar 26, 2010, 08:23:27 posle podne »

xaxaxax da bre...za mene kazu...ma nemoj ti njega da gledas on popio brdo HEMIJU xaxaxax...a inace oni misle da je hemija protein,a.k i sl xaxaxa
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #62 poslato: Decembar 26, 2010, 05:22:58 posle podne »

HAHAHAHAH nickey   stvarno je dobar xD
Najjache mi je kad me pitaju jel  protein za misicnu masu ili neki drugi xD
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #61 poslato: Decembar 26, 2010, 03:38:59 posle podne »

Roberte tako je u mnogim zemljama, bukvalno u obicnim prehrambenim marketima imaju raznorazne suplemente, ja sam najvise vidjao po Kanadi... U USA nikada nisam bio, a verujem da ih i tamo ima more... u AUS, Izraelu takodje. Ljudi jednostavno vode racuna pa se isplati prodaja :) A i mnogi suplementi su bas jeftini...

P.S. Bogme Frankfurt se smrzava a :). Aerodrum je u haosu, 20 min smo cekali i kruzili iznad da se ocisti pista, a takodje i pri poletanju a BG je dolaziolo vozilo da sapira i odmrzava avion... Kada sam izasao napolje samo me sibnuo hladan vazduh po prvi put ove godine :D

Ne znam koliko volis da trcis ali njihova suma je fenomenalna (pored stadiona velikog). Trcao sam tamo u Okt. kada sam imao veliku pauzu izmedju letova, stvarno je ekstra. Mada tada je bila jesen. Medjutim ako je sneg a ne blato i sada mora biti fenomenalno, tako da moja preporuka ako volis pre svega, prija ti i ako si jos tu i imas vremena :)
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #60 poslato: Decembar 26, 2010, 03:34:01 posle podne »

Pre neki dan jedan lik drugom u busu prica:"Teretana je jako skup sport, evo za samo 2 meseca sam potrosio 200e....", tu me zainteresovalo jer sam pomislio da je niko ozbiljan vezbac, a onda "Ni malo jeftino, da krenem trebalo mi je 2 trenerke, 2 majice i jedan par patika i jos sto sam potrosio 2 clanarine" :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #59 poslato: Decembar 21, 2010, 08:10:46 posle podne »

Aha! :) 2 nedelje u Nemačkoj sa verenicom. Jedan od najlepših godišnjih odmora. :) Pozdrav iz Frankfurta. :)
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1267


BRO-SLAYER

« Odgovor #58 poslato: Decembar 21, 2010, 07:49:54 posle podne »

Vau Roberte ti bas uzivas :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #57 poslato: Decembar 21, 2010, 07:27:21 posle podne »

JUJU  a nema  u svemu  smo zadnji pa i u ovome
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #56 poslato: Decembar 21, 2010, 06:43:42 posle podne »

Evo i slika(donji deo desne police). Znači, ovo nije specijalizovana radnja za suplemente ili radnja zdrave hrane, već običan market sa robom široke potrošnje. Pitam se zaista, kada li će se tako nešto naći kod nas?!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #55 poslato: Decembar 21, 2010, 06:28:45 posle podne »

Evo, već treći dan kako sam u Nemačkoj i ovde malo proučavam situaciju na tu temu.  Ljudi, ja ne znam kad ćemo mi u Srbiji doživeti da u običnim marketima, kod odeljenja zdrave hrane, nalazimo suplemente?! Znači, ovde je to nešto gotovo sasvim normalno. Pored raznoraznih oblika žitarica, muslija i ostalog, naĂ°u se kutije čistih proteina, kreatina, proteinskih čokoladica... Danas sam baš to i uslikao pa ću okačiti čim prebacim fotku na komp.

Lepo staneš kod tog odeljka, pogledaš preparate i niko te čudno ne gleda ili da komentariše. Dobro, ne mogu baš reći da svi Nemci znaju šta su suplementi, ali mnogo, mnogo veći broj njih to zna u odnosu na Srbe. I mnogo veći broj lekara je edukovan po tom pitanju.

Koliko smo mi samo daleko...
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #54 poslato: Decembar 21, 2010, 10:25:10 pre podne »

Моје лаичко мишљење

Ја сам се још у средњој кладио са другом из разреда шта је стероид, питали наставници биологије, он је исто мислио да је протеин=стерос?
И данас ми говедо дугује 100 динара

Следећи пут кад неко тако извали, урадите следеће:
Објасните човеку да је све то што се користи исто што и концентрат, сто посто, само што на џаку нема слике прасета, јагњета и пилета, него је то за људе. Просто и једноставно.


Citat
Prva faza je isticanje negativnih svojstava svih suplemenata i izjednacavanje sa hemijom, onda ide ova faza da protein nekako i moze, ali amino i crea no, no.
A sledece faze su
3.pa moze i ak.
4.moze i kreatin(nikom nista ni od njega nije bilo)
5.ma daj bre neki No buster!
6.popicu boga oca!
7.(kad popijes boga oca)e majke mi moram se ubosti!:D

Свега овога не би било да је Пера отишао право у библиотеку/нет...

И још нешто, ја би најискреније волео да се од неинформисаности умире, али стварно, више би паметнијх ствари чуо за живота.
Онда би барем било мање ћорчи које не успевају да прочитају наслов у новинам написан фонтом величине 72:

СПОРТИСТА УМРО ОД ПРЕТЕРАНЕ УПОТРЕБЕ чега већ, где год да се пише о томе, увек се нагласи, ја читам новине отпозади од спртских страница( потпуно правилно) ;D, чак и тамо онолика слова да не видиш, па да се запиташ јел ти диоптрија +/- 1287?
Проблем је што увек уместо на нов појам да одговориш логично са ват д фа.., вху д фа.., вхер, вај, увек прво кажеш фуј то кака.
Дотад ће ова тема да наилази међу живљем на коментаре: Фуј то кака :D :D :D
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #53 poslato: Decembar 21, 2010, 09:39:14 pre podne »

ljudi u jako puno slučajeva kreću od suplemenata... pa tek onda sreĂ°uju ishranu i kreću na trening...

Suplementi kao motivacija :)

Dobro, to nije loše u nekim slučajevima... ali pisala sam tekst o tome.. 13 dobrih i loših razloga da koristite suplementaciju
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #52 poslato: Decembar 21, 2010, 01:45:12 pre podne »

Psihička zavisnost. :P
Sačuvana
Stranice: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 18 upita.