TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 04:58:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250330 puta)
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #126 poslato: Mart 08, 2011, 03:31:56 pre podne »

Epic x2 do jaja :D no bull.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #125 poslato: Mart 08, 2011, 02:14:59 pre podne »

Inače, danas me je jedan batica APSOLUTNO ODUŠEVIO u teretani! Došao u majci "Galenika"!

E to je EPIC WIN!
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #124 poslato: Mart 08, 2011, 01:38:18 pre podne »

A što bi se nervirao? :)

Meni je danas bilo fino isto. :) Sto godina blejim u svlačionici (standardno :/) posle treninga, sipam vodu u šejker sa wheyom i BCAA i neki batica: "šta ti je to?... neka hemija? - Ili protein?". :) Odgovor: "A gde si ti video hemiju sa ukusom jagode i banane?!" :D

Inače, danas me je jedan batica APSOLUTNO ODUŠEVIO u teretani! Došao u majci "Galenika"! AHAHAHAHAHAHH
E to je majca za teretanu, a ne tu neki pansport, ultimate nutrition ili šta već! ahahahha
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #123 poslato: Mart 08, 2011, 01:18:35 pre podne »

Veceras u teretani na kraju treninga prica nekoliko strucnjaka...Tupan 1:Ne valja jesti vise od 100 do 150 g mesa dnevno,Tupan 2:Ma da,ja samo za rucak,i to jedem samo dva puta dnevno i merica Proteina posle treninga,ne smem vise odmah mi se zalepi,Tupan 3:Ja ne uzimam nikakvu hemiju,kreatin,Proteine,Amino kis.,samo prirodna,plazma,mleko...Popizdeo sam slusajuci ih,ja se mentol nerviram sto su oni tupi i glupi...
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #122 poslato: Februar 08, 2011, 08:44:47 pre podne »

Jos malo pa ce stereo i hi fi verzije, mada prica ide da ima i subsonic! :D
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #121 poslato: Februar 07, 2011, 10:48:57 posle podne »

Danas gledam neki preamp booster i u opisu ide sledeći tekst:
"...Like a dose of sonic steroids, the PB100 can push a tube amp into a beautiful state of natural break-up...".

Sonic steroids! :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #120 poslato: Februar 07, 2011, 09:49:38 posle podne »

Pre neki dan sedim pred tv-om i menjam kanale, kad naiĂ°em na neku auto emisiju. Predstavljaju neki novi Mercedes. I onda voditelj kaže:

"Ovo je praktično nabudžena verzija starog modela. Znate ono: steroidi, proteini, aminokiseline i tako to."

Nisam mogao da verujem. Odmah sam promenio kanal. :D
Sačuvana
Lumos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 149


« Odgovor #119 poslato: Januar 26, 2011, 08:40:12 posle podne »

Pa i to ali  njima je merilo snage TUCA  i zato  ih uporedjuju  sa  karatistima...
Imam par drugova koji me non-stop pitaju "jel si jaci od njega",ja ne budem blesam pa kazem nisam,a on onda nadje nekog od koga moram reci da jesam pa kerne "al bi tebe muhamed ali ubio od batina,znas ti koliko je on bio jak"
BIO! Ne moze se vise...stvarno previse spama za usi!
Sačuvana
Sve što me ne ubije će me samo ojačati
Lumos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 149


« Odgovor #118 poslato: Januar 26, 2011, 08:31:06 posle podne »

Pre nego sto sam krenuo u teretanu komsija nam(meni i drugu) pricao kako oni koji koriste hemiju(pri tom je mislio i na suplemente i AAS) nisu fizicki jaki i spremni kao naturalci(bez "hemije").Ja budala ko budala poverujem,imalo neke logike.Al oces kijak!dodjem u teretanu i vidim nekog momka 5 kg laksi od mene,a bech press gura moju kilazu!I tu vi ja lepo kazem,od sad pa na dalje ne slusam nikog od tih mudrosera jer svi ljudi su takvi...:)
A neko ko uzima kreatin bi me pojeo na benchu(tu sam inace slabiji)...
« Poslednja izmena: Januar 26, 2011, 08:33:22 posle podne od strane Lumos » Sačuvana
Sve što me ne ubije će me samo ojačati
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #117 poslato: Januar 26, 2011, 06:09:39 posle podne »

Pa i to ali  njima je merilo snage TUCA  i zato  ih uporedjuju  sa  karatistima...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #116 poslato: Januar 26, 2011, 05:32:24 posle podne »

U toj temi su izreĂ°ane sve moguće zablude oko ovog sporta. Objedinjeno. :D

I svi misle da se bilduje radi snage, pa onda pričaju kako bilderi nisu toliko jaki kako izgledaju.
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #115 poslato: Januar 26, 2011, 05:26:31 posle podne »

"Ali majstori borilackih vestina su posebna prica.
Oni se ceo svoj zivot spremaju i treniraju, da bi postali neko i nesto u tom sportu."
????????? a sta bilderi rade  lade muda i piju "PROTEINE-STEROIDE -.-  kakav indijanac 
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #114 poslato: Januar 26, 2011, 05:05:48 posle podne »

Meni bukvalno ne pada na pamet da nagaĂ°am o bilo čemu gde nemam neke informacije iz prve ruke. Pričao sam već jednom - drug trebao da moleriše i pitao me koje su farbe dobre. Rekao sam mu da blage veze nemam jer nikada nisam ni molerisao. A, čuo sam bio od komšije kako nije zadovoljan jednim proizvoĂ°ačem, ali sam smatrao to neproverenom informacijom i nisam to ni pominjao drugu.

Mnogo mrzim priče "rekla - kazala". Isto tako je i sa tračevima. Sve to raznošenje neproverenih činjenica meni je smešno.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #113 poslato: Januar 26, 2011, 04:50:52 posle podne »

Sta sve ljudi misle da znaju...I ja sam mislio da znam sto sta a bio sam samo "pecena glava",ali to je bilo u pubertetu,kad sam bio klinac 15-16,a ljudi ostanu u tim zabludama i u 30-40 god.Video sam pre neki dan na TV dva momka koji su ragbisti naseg najboljeg kluba,a idu na neku All Star tekmu,pa su malo objasnili u tako nekoj obicnoj emisiji sta i kako.To je dobro jer ti koji ne znaju nista o suplementima nisu na forumu a gledaju Farmu,Zvezd Granda...Pa takve ljude ne mozes da obrazujes ako to nije na programu koji oni gledaju,jer knjigu sigurno nece uzeti u sake. ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #112 poslato: Januar 26, 2011, 04:14:14 posle podne »

Ali oni ne misle da nemaju predstavu o tome, zato i šire glasine. Vidiš da svako od njih zna tamo nekog koji je pio neke praškove i tablete, a kad je prestao skroz se izduvao, a pritom uništio jetru, srce i ostale organe. :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 18 upita.