TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 01:40:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250429 puta)
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1177


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #231 poslato: Jun 23, 2011, 07:40:33 posle podne »

Totalno si moderna, maajke mi ;D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #230 poslato: Jun 23, 2011, 05:40:30 posle podne »

ja sam vremenom kod sebe izgradila mehanizam "odbrane" od "bisera", pametovanja, prepotentnih i negativnih ljudi... ne dam im svoju energiju i gotovo. Toliko sam se naslušala i nagledala svega u radnji, u teretani, kao vežbač, a tek kao trener...mada sve je to jedno jako lepo iskustvo i nije slučajno što sam okružena u većini  pozitivnim ljudima. A i uvek ih ima još, samo im treba "slati signal" a to je upravo ono kako se mi sami osećamo :)
Ne volim da ulazim u rasprave koje nemaju cilj, mrzim da se svaĂ°am i prepirem, vrlo sam jednostavna po tom pitanju... osmeh na lice i to ih najviše boli ;)



Pozitiva si potpuna, oseti se i ovako elektronski :) ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #229 poslato: Jun 23, 2011, 11:44:29 pre podne »

ja sam vremenom kod sebe izgradila mehanizam "odbrane" od "bisera", pametovanja, prepotentnih i negativnih ljudi... ne dam im svoju energiju i gotovo. Toliko sam se naslušala i nagledala svega u radnji, u teretani, kao vežbač, a tek kao trener...mada sve je to jedno jako lepo iskustvo i nije slučajno što sam okružena u većini  pozitivnim ljudima. A i uvek ih ima još, samo im treba "slati signal" a to je upravo ono kako se mi sami osećamo :)
Ne volim da ulazim u rasprave koje nemaju cilj, mrzim da se svaĂ°am i prepirem, vrlo sam jednostavna po tom pitanju... osmeh na lice i to ih najviše boli ;)


Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #228 poslato: Jun 23, 2011, 01:28:29 pre podne »

ahahahaha ako bude bisera ti nama za svaki slucaj prevedi  :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #227 poslato: Jun 22, 2011, 08:07:02 posle podne »

Ma da, ovde sam na usavršavanju. :D Em treniram, em učim jezik. :D :D
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #226 poslato: Jun 22, 2011, 07:16:46 posle podne »

to vezbas nemacki :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #225 poslato: Jun 22, 2011, 06:55:05 posle podne »

Od sutra ću na treninge ovde u nekoj nemačkoj teretani, pa ću videti da li ću i koje bisere čuti. :)
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #224 poslato: Jun 22, 2011, 06:34:22 posle podne »

Teretana je "pumpanje" i "ništa to ne valja", "idi radi sklekove", "ono, prirodne vežbe"...
Jup, prečesta priča...
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #223 poslato: Jun 22, 2011, 05:39:33 posle podne »

Svi mi udjemo u teretanu sa idejom da neshto popravimo na svom telu, malo se zategnemo ili vezbamo zbog zdravlja, ako ritam zivota iskljuchuje fizichku aktivnost. Iz istog razloga radimo, da bi smo napravili ili dopunili budzet kojim raspolazemo, ostvarujemo se na poslu ili intelektualno, shto znachi da se chovek na svim poljima trudi da bude bolji, lepshi, pametniji, ostvareniji i zadovoljniji u svakom smislu. Ljudi koji chekaju da im zivot sve svoje blagodeti servira na tacni, a pri tom pljuju po svemu i svakome, po meni nisu vredni velike paznje...i ako zelish da uspesh u zivotu, okruzi se pozitivnim ljudima, koji ce te dodatno motivisati i poshtovati tvoj rad na sebi ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #222 poslato: Jun 22, 2011, 11:27:29 pre podne »

debeli a srecni :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #221 poslato: Jun 22, 2011, 07:36:10 pre podne »

koji on to magazin preporučuje, živo me zanima  ;D
Sačuvana
Zara
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 31


« Odgovor #220 poslato: Jun 22, 2011, 12:18:44 pre podne »

Ja ovo moram negde da stavim..naime,pre par nedelja sam imala ''diskusiju'' sa jednim i meni sve zao sto nisam bilder da u uzvracam,i verovatno vama nece biti nimalo smesno al...
bila pocela neka prica dal zene vole nabildovane i sad naravno,tabor zenskih '' to su sve iskompleksirani,glupi '' itd ,i jedan decko,krene... kaze on vezba vec dugo, da su bilderi zgodni jer u stvari debeli , i da kad oni prestanu da vezbaju oni ce biti debeli a on ce i dalje biti prelep ( ahaha ) , i da su svi ti misici '' iz sala ''  i kad sam uzela da ga ispravljam rekao mi je da ja ''idem procitati neki magazin '' ( o Gospode )  jer '' u njemu cu videti da je sve tako kako on kaze ''  :smajli koji se patosira: , i da je njemu dovoljno da  ''uradi 20 sklekova '' i da bude kao izvajan a da oni bilderi moraju da se ubijaju jer su ''debeli '' ,i krenuo covek da objasnjava zasto imaju tolike misice i da '' su to sve steroidi koje oni pumpaju u salo '' , i slusa jedna moja poznanica to sto taj prica,a ona na medicinskom faksu,i uvati se ona da mu objasnjava da to nije moguce da prica i da ne cuje sebe i da mu objasnjava kako to ide, al ne ni ona ne zna nista,on zna najbolje  ;D onda kad mu je ponestalo argumenata bacio se na nisko,kao slab borac jel,  i rekao da on bildere zove kad treba neko da mu vuce kola ( o mamu mu jebem ) ,i da su ''oni dobri samo za to '' jer im ''fali inteligencije '' ,  i onda sam ja konacno rekla nek dodje u moju teretanu da kaze sve to u lice onim velikima pa se povukao
Sačuvana
Superman91
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 273


znaci plazma!

« Odgovor #219 poslato: Jun 20, 2011, 11:52:53 posle podne »

Kako je granulo sunce slusam pitanja "sta da uzmem da se uradim za 10 dana ili mesec dana"!
Zivci mi samo pucaju! A mi budale sto smo trenirali cele godine,nismo znali da moze i za 10 dana,jel?!  >:(

to nisu biseri..to su vec komleksi. :D
Sačuvana
Lumos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 149


« Odgovor #218 poslato: Jun 20, 2011, 10:34:42 posle podne »

Kako je granulo sunce slusam pitanja "sta da uzmem da se uradim za 10 dana ili mesec dana"!
Zivci mi samo pucaju! A mi budale sto smo trenirali cele godine,nismo znali da moze i za 10 dana,jel?!  >:(
Sačuvana
Sve što me ne ubije će me samo ojačati
Lumos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 149


« Odgovor #217 poslato: Jun 20, 2011, 10:14:00 posle podne »

Dodji malo da maltretiras i moje! Platicu ti ako uspes da im ukines slaninu!   :D
Sačuvana
Sve što me ne ubije će me samo ojačati
Stranice: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 18 upita.