TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397101 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 07:49:02 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250511 puta)
ZeroO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #681 poslato: Decembar 02, 2012, 06:46:47 posle podne »

haha , drug je uzeo neke tablete ili sta vec kao za bolje varenje hrane, i popio je sa mlekom! i tako otiso decko u teretanu poceo trbusnjake i poceo da prducka spakovao se i izaso iz nje . Naravno nije se vise vracao u tu teretanu a tek uplatio clanarinu  ;D . Mada nije to sve ima svega i svacega kao meni npr pukla sajla na donjem koturu za veslanje lepo se zalepio za zid  >:(
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #680 poslato: Decembar 02, 2012, 06:38:02 posle podne »

A dok neko izvlači maks na benču, a u sred lifta drugar pored njega tako glasno prdne da ga je čula cela teretana(muzika je često tiha ili se gleda nešto na tv-u)? ;D :D

UUU to je vec opako, pogotovo ako je jeo jaja pre treninga.. :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #679 poslato: Decembar 02, 2012, 06:36:47 posle podne »

A dok neko izvlači maks na benču, a u sred lifta drugar pored njega tako glasno prdne da ga je čula cela teretana(muzika je često tiha ili se gleda nešto na tv-u)? ;D :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #678 poslato: Decembar 02, 2012, 06:33:18 posle podne »

Welcome to the jungle.. nego jel se secate one stare dok radite seriju pa neko uzvikne pardon urlikne ^BUDI VUK ,ne ZEC ^ .. :D .kao da vas dodatno motivise,medjutim to je imalo samo kontraefekat na mene, padali su tegovi od smeha :D
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #677 poslato: Decembar 02, 2012, 04:27:11 posle podne »

secam se jedno lika sto je privremeno radio u teretani, lik je bio nagruvan od  aas, decko donese ceo hleb( da ceo) i teglu dzema i to pojede onako za 20ak minuta, i pocne da vezba... JEdnom radio kosi bench sa 100kg i toliko se decko stiskao i urlao i gurao nogama, da je odvario onaj deo na kosom benchu sto se podignu noge.  ;D

klasicni indijanac :)
Sačuvana
ZeroO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #676 poslato: Decembar 02, 2012, 04:16:47 posle podne »

secam se jedno lika sto je privremeno radio u teretani, lik je bio nagruvan od  aas, decko donese ceo hleb( da ceo) i teglu dzema i to pojede onako za 20ak minuta, i pocne da vezba... JEdnom radio kosi bench sa 100kg i toliko se decko stiskao i urlao i gurao nogama, da je odvario onaj deo na kosom benchu sto se podignu noge.  ;D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #675 poslato: Decembar 02, 2012, 03:21:19 posle podne »

Imaju oni svoju ulogu i to rade kako treba ali zna se kome treba pojas i steznik i kad.

Ja koristim jedino gurtne kod mrtvog,jer moje telo,tj. ledja mogu mnogo vise od ruku.Nema sanse bez gurtni da radi 5 ponavljanja u 8 serija mrtvog sa kilazom od preko 100 kg,otkaze mi saka,tj. stisak, a sa gurtnama radim mrtvo sa 150 kg,razlika ocigledna,da ne koristim gurtne proveo bi mnogo vremena u stagniranju na mrtvom dok sake i podlaktica ne ojacaju da bi mogle da isprate ledja. :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #674 poslato: Decembar 02, 2012, 02:37:37 posle podne »

I ja ga ne koristim, vec sam napisao ovamo u clanku koji je robert objavio u vezi pojasa i steznika..mislim da je najkvalitetnije kada naucis svoje telo bez svih tih pomagala, pojasa,pogotovu gurtni, kad ih pogledam zamaskiraju celo telo,pa jos gurtne dok veze,ja zavrsim veslanje 4 serije :D haha
Generalno ja sam pojas izbacio kad sam krenuo da ojacavam abdomen kvalitetno letos,da to nisam uradio ne bih mogao verovatno dalje bez pojasa..jer mi je pufnica(stomak) smetala/o..Ovako kad fiksiram stomak sve je ok,nemam problem i poradio sam na jacanju stiska..sto je mnogo bitno za tezine
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #673 poslato: Decembar 02, 2012, 02:31:49 posle podne »

Mene u zadnje vreme odusevljavaju likovi koji kace kaish na svim mogucim vezbama, a benc rade ne vise od 50 kg, veslanje ne vise od 30 kg,i kaci pojas po default-u, da se zna da je ulozio u njega dve crvene i da je ozb vezbac :D
Ja pojas ne koristim niti cu,jer do 300 kg na Bencu,Cucnju ili Mrtvom necu doci sigurno a da budem indijanac kao ovi sto stavljaju pojas ( a jedva da dizu svoju tezinu) da bi izgledali "opasno" nemam namernu.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #672 poslato: Decembar 02, 2012, 02:29:17 posle podne »

Ja te gluposti koristim kao motivaciju za svaku narednu seriju koju radim.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #671 poslato: Decembar 02, 2012, 02:29:06 posle podne »

Mene u zadnje vreme odusevljavaju likovi koji kace kaish na svim mogucim vezbama, a benc rade ne vise od 50 kg, veslanje ne vise od 30 kg,i kaci pojas po default-u, da se zna da je ulozio u njega dve crvene i da je ozb vezbac :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #670 poslato: Decembar 01, 2012, 04:04:38 posle podne »

Papana ce uvek biti po teretanama...Takvo je vreme da covek mora prestati da obraca paznju na glupost,jer takvima obicno kad bi ponudio pomoc-savet isapo bi lud jer oni najbolje znaju sta im treba.
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #669 poslato: Decembar 01, 2012, 02:43:36 posle podne »

Juce je bilo strasno, jedva sam odradio trening na vreme.Prvo lik krupniji od mene 2x radi sleganje ramenima ispred i iza 6 serija u rek-u sa 40-50 kg,a ima mesta jos u teretani, kao da mu je tesko da podigne tu tezinu sa zemlje.Pa onda lik uzeo sve tegove i natovario na leg press i jos mu jedan lik seo gore, dok cela teretana ceka tegove, a sto je najgore spusti 5-10 cm dole pa odma gura gore i urla kao majmun, a kaze kao fokusira se na kvadriceps i kao koleno ga boli.Pa daj covece koga ti j****.

Edit:Sad sam se setio, prvi lik je radio vucenje do brade i nesto kao iza ledja, a ne sleganje ramenima, ali isti djavo.
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2012, 02:52:58 posle podne od strane NIKOLICsss » Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #668 poslato: Decembar 01, 2012, 02:20:03 posle podne »

Kako me to nervira, pogotovo ponedeljkom.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #667 poslato: Decembar 01, 2012, 02:03:23 posle podne »

Why are you squating in the curl rack?
Bas to.:)
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Stranice: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 18 upita.