TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397101 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 07:32:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250498 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #696 poslato: Decembar 12, 2012, 11:34:05 pre podne »

Mleko + sirova belanca meni je ipak pobednički DWM od svih koje sam video. :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #695 poslato: Decembar 12, 2012, 11:06:37 pre podne »

Nema, nema, a onda na jednom treningu 2 žestoka bisera. :D

1) Dečko izmeĂ°u serija pije nešto belo iz šejkera. Ličilo mi da je mleko, ali nisam bio zainteresovan da ga pitam. No, pitao ga tip koji radi u teretani. I, znate li šte je pio tokom treninga? Mleko + sirova belanca.  ???

2) Isti taj dečko(osoba A), pošto više odmara nego što trenira, izmeĂ°u serija se raspričao sa tipom(B) koji tu radi i ogovaraju trećeg(koga isto znam). Taj treći(C) ima vrlo tanke noge, a krupan torzo. E, taj torzo je jako brzo i dobro razvio, i sad se oseća ljubomora dečka A, pa zapitkuje B da li zna kakvu je hemiju C koristio i koliko dugo trenira.
- B mu kaže: pa trenira oko godinu dana, znam da redovno kupuje NO Xplode.
- A se ubacuje munjevito: pa, to je to, brate. Daj meni Xplode godinu dana, pa da vidiš kakav ću da se napravim, a ne da pijem ovo mleko i jaja

Zadovoljivši svoju sujetu, A se vraća treningu nakon skoro 5 min odmora. :D

joj kakav ce "da se napravi" :)))))))
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #694 poslato: Decembar 12, 2012, 11:03:46 pre podne »

Sigurno su svi iskusni vezbaci prisustvovali bar jednom kada neki pocetnik skine svo opterecenje sa jedne strane sipke i naravno zakon fizike napravi havariju i tresak u teretani hehehe...
Sad me podsetiste i na to.Par puta sam vidjala ovu situaciju i osim sto je smesno bude vala i rizicno,ali postidjena,pocrvenela faca pocetnika koji je napravio ovu pocetnicku gresku ipak izaziva osmehe hehe
Sačuvana
Be Happy!!!
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 823


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #693 poslato: Decembar 11, 2012, 10:52:15 posle podne »

Na jednu stranu nek stavi desetku a na drugu osigurač za svaki slučaj... :D
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #692 poslato: Decembar 11, 2012, 10:46:37 posle podne »

Mene jedan pocetnik u srednjim godinama,pita koliko da stavi na benc pres za prvi put,reko pa probaj sa desetkama,a on me pita:"Je l' sa jedne ili sa obe strane sipke da stavim?".  :D

ahahhahhahaha...car :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #691 poslato: Decembar 11, 2012, 07:50:48 posle podne »

Mene jedan pocetnik u srednjim godinama,pita koliko da stavi na benc pres za prvi put,reko pa probaj sa desetkama,a on me pita:"Je l' sa jedne ili sa obe strane sipke da stavim?".  :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #690 poslato: Decembar 11, 2012, 03:09:40 posle podne »

Nema, nema, a onda na jednom treningu 2 žestoka bisera. :D

1) Dečko izmeĂ°u serija pije nešto belo iz šejkera. Ličilo mi da je mleko, ali nisam bio zainteresovan da ga pitam. No, pitao ga tip koji radi u teretani. I, znate li šte je pio tokom treninga? Mleko + sirova belanca.  ???

2) Isti taj dečko(osoba A), pošto više odmara nego što trenira, izmeĂ°u serija se raspričao sa tipom(B) koji tu radi i ogovaraju trećeg(koga isto znam). Taj treći(C) ima vrlo tanke noge, a krupan torzo. E, taj torzo je jako brzo i dobro razvio, i sad se oseća ljubomora dečka A, pa zapitkuje B da li zna kakvu je hemiju C koristio i koliko dugo trenira.
- B mu kaže: pa trenira oko godinu dana, znam da redovno kupuje NO Xplode.
- A se ubacuje munjevito: pa, to je to, brate. Daj meni Xplode godinu dana, pa da vidiš kakav ću da se napravim, a ne da pijem ovo mleko i jaja

Zadovoljivši svoju sujetu, A se vraća treningu nakon skoro 5 min odmora. :D

Pozoriste u teretani ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #689 poslato: Decembar 11, 2012, 09:30:37 pre podne »

Nema, nema, a onda na jednom treningu 2 žestoka bisera. :D

1) Dečko izmeĂ°u serija pije nešto belo iz šejkera. Ličilo mi da je mleko, ali nisam bio zainteresovan da ga pitam. No, pitao ga tip koji radi u teretani. I, znate li šte je pio tokom treninga? Mleko + sirova belanca.  ???

2) Isti taj dečko(osoba A), pošto više odmara nego što trenira, izmeĂ°u serija se raspričao sa tipom(B) koji tu radi i ogovaraju trećeg(koga isto znam). Taj treći(C) ima vrlo tanke noge, a krupan torzo. E, taj torzo je jako brzo i dobro razvio, i sad se oseća ljubomora dečka A, pa zapitkuje B da li zna kakvu je hemiju C koristio i koliko dugo trenira.
- B mu kaže: pa trenira oko godinu dana, znam da redovno kupuje NO Xplode.
- A se ubacuje munjevito: pa, to je to, brate. Daj meni Xplode godinu dana, pa da vidiš kakav ću da se napravim, a ne da pijem ovo mleko i jaja

Zadovoljivši svoju sujetu, A se vraća treningu nakon skoro 5 min odmora. :D
Sačuvana
ZeroO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #688 poslato: Decembar 04, 2012, 02:07:06 posle podne »

danas provalio da imamo jednog starijeg pe... da se kulturno izrazim geja... Lik oko 55 godina dodje gulica, navali se na svakog, kad se neko musko sagne lik se oblizuje ...  a vrhunac kad mu  doso neki mladji pa se zakljucali u wc-u -.-'....
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #687 poslato: Decembar 04, 2012, 01:08:57 posle podne »

Dooobar klip! Ocigledno je da ''genijalci'' iz teretana postoje svuda u svetu i sa potpuno istim simptomima.  :D
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #686 poslato: Decembar 03, 2012, 01:01:41 posle podne »

E ovo me je bas nasmejalo,i misllim da je ljudima koji idu po teretana ovo baaaas poznato  :D :D :D
Sačuvana
Be Happy!!!
pocetnik2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #685 poslato: Decembar 03, 2012, 01:53:05 pre podne »

"Sta ne trebate raditi u teretani"  :D

http://www.youtube.com/watch?v=WPfbXMW1vGQ
Sačuvana
ZeroO
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #684 poslato: Decembar 02, 2012, 07:29:55 posle podne »

nedao bog da nekom dodje da asistira i da pocne hahahahahaha
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #683 poslato: Decembar 02, 2012, 07:24:26 posle podne »

GDe je dozvoljeno prduckanje to je vec old school gym sa sve vlagom i popucalim zidovima.. big like :D
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #682 poslato: Decembar 02, 2012, 06:59:49 posle podne »

haha , drug je uzeo neke tablete ili sta vec kao za bolje varenje hrane, i popio je sa mlekom! i tako otiso decko u teretanu poceo trbusnjake i poceo da prducka spakovao se i izaso iz nje . Naravno nije se vise vracao u tu teretanu a tek uplatio clanarinu  ;D . Mada nije to sve ima svega i svacega kao meni npr pukla sajla na donjem koturu za veslanje lepo se zalepio za zid  >:(

Kod nas u teretanu ne možeš ući ako ne prduckaš :D hahah
Sačuvana
Stranice: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 18 upita.