TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397084 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 05:35:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250474 puta)
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #711 poslato: Decembar 14, 2012, 10:26:16 pre podne »

Jedno pitanje, možda se provalim, ali meni je to smiješno.
Jedan momak iz teretane, diplomirao na DIFu, bavi se bodybuildingom 5 godina, itd. I kaže da se mišići prave iz SALA? <
Kao od sala se prave mišići?
Meni je to nigdje veze, ali eto, da vas pitam..

masno tkivo je masno tkivo, mišićno tkivo je mišićno tkivo, konverzija jednog u drugo nije moguća.

Masti se mogu iskoristiti kao izvor energije, ne mogu se pretvoriti u mišiće


Ludi jel vi ne kapirate da je tip ložio ovom izjavom?

Mislim da je hteo da kaže da što više mišićne mase imaš - imaš manje masnoća, što je tačno, jer je mišićno tkivo metabolički najaktivnije i samim tim što više miš.mase imaš sagorevaćeš više kalorija, čak i u mirovanju

Ma znam ja to sve, nego on govori "IZ SALA SE DOBIJA MIŠIĆ" istim tim riječima..
Pa reko ti nisi normalan matere mi, to je presmiješno.
Kaže on: Ja 5 godina treniram i završio sam fakultet za te stvari, ti tek počeo, pročitao 3 članka, visiš na tom svom forumu, i misliš da znaš sve..
Reko ok izvini, ti valjda znaš.

Ljudi jel vi ne kapirate da je tip ložio ovom izjavom? Što se mene tiče, veći je biser to što ste se vi primili!

Nije LOŽIO, najbolji mi je drug, znam valjda kad me loži, kada priča normalno.
Sačuvana
dingo666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 109

« Odgovor #710 poslato: Decembar 14, 2012, 10:21:07 pre podne »

Jedno pitanje, možda se provalim, ali meni je to smiješno.
Jedan momak iz teretane, diplomirao na DIFu, bavi se bodybuildingom 5 godina, itd. I kaže da se mišići prave iz SALA? <
Kao od sala se prave mišići?
Meni je to nigdje veze, ali eto, da vas pitam..

masno tkivo je masno tkivo, mišićno tkivo je mišićno tkivo, konverzija jednog u drugo nije moguća.

Masti se mogu iskoristiti kao izvor energije, ne mogu se pretvoriti u mišiće


Ludi jel vi ne kapirate da je tip ložio ovom izjavom?

Mislim da je hteo da kaže da što više mišićne mase imaš - imaš manje masnoća, što je tačno, jer je mišićno tkivo metabolički najaktivnije i samim tim što više miš.mase imaš sagorevaćeš više kalorija, čak i u mirovanju

Ma znam ja to sve, nego on govori "IZ SALA SE DOBIJA MIŠIĆ" istim tim riječima..
Pa reko ti nisi normalan matere mi, to je presmiješno.
Kaže on: Ja 5 godina treniram i završio sam fakultet za te stvari, ti tek počeo, pročitao 3 članka, visiš na tom svom forumu, i misliš da znaš sve..
Reko ok izvini, ti valjda znaš.

Ljudi jel vi ne kapirate da je tip ložio ovom izjavom? Što se mene tiče, veći je biser to što ste se vi primili!
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #709 poslato: Decembar 14, 2012, 09:46:18 pre podne »

Stajlinzi, pilinzi, manikure, pedikure. ;D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #708 poslato: Decembar 13, 2012, 12:15:28 posle podne »

 ;D
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #707 poslato: Decembar 13, 2012, 12:05:35 posle podne »

Evo ja sam završila DIF.    Smatram da nije problem u Dif-u nego je problem u stavu.

Ako kažem "Završila sam DIF" i stavim tačku na to znači da sam stavila tačku na svoju dalju edukaciju očekujem respekt samo iz tog razloga, to je EGO problem.

Ako kažem, kao što i kažem "da, završila sam DIF i ponosna sam time, ali konstantno ulažem u svoju edukaciju i spremna sam da učim" to je druga priča.

Iz tog razloga sam samo ove godine posetila  3 puta Sloveniju,  Belgiju, Holandiju, MaĂ°arsku.  Kako bih pronašla prave seminare koje će mi dati dodatne informacije i kako bih radila na svom usavršavanju kao trener.

Ne kupujem krpice nego dam 150-200 eura za jedan seminar. I to uglavnom NE u Srbiji.

Eto, to pravi razliku ako mene pitate.


nemoj zezati Monika bre, mora da padne i koja krpica kad se završi seminar, ne možeš da odoliš ;D ;D ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #706 poslato: Decembar 13, 2012, 11:57:08 pre podne »

Evo ja sam završila DIF.    Smatram da nije problem u Dif-u nego je problem u stavu.

Ako kažem "Završila sam DIF" i stavim tačku na to znači da sam stavila tačku na svoju dalju edukaciju očekujem respekt samo iz tog razloga, to je EGO problem.

Ako kažem, kao što i kažem "da, završila sam DIF i ponosna sam time, ali konstantno ulažem u svoju edukaciju i spremna sam da učim" to je druga priča.

Iz tog razloga sam samo ove godine posetila  3 puta Sloveniju,  Belgiju, Holandiju, MaĂ°arsku.  Kako bih pronašla prave seminare koje će mi dati dodatne informacije i kako bih radila na svom usavršavanju kao trener.

Ne kupujem krpice nego dam 150-200 eura za jedan seminar. I to uglavnom NE u Srbiji.

Eto, to pravi razliku ako mene pitate.

Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #705 poslato: Decembar 13, 2012, 11:51:49 pre podne »

pa da, odeš na pijacu i tražiš da ti daju 5 kila svinjske masti, to mažeš na leb, treniraš i dok pojedeš zadnju kašiku masti, sve se to pretvorilo u 5kg mišića. To je stari trik, samo zavisi koliko para imaš da kupuješ svinjsku mast. Mada, kažu stari da je još bolje salo od jazavca, tu sa 3.5kg dobiješ 5 kg mišića. Ali gde naći jazavca  ;D ;D ;D

Hahahahahah lajk!
A slonova mast? :P

ona te pretvori u slona ;D  misicavog bb slona :D

Odoh u potragu za slonovom mašću ;D
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #704 poslato: Decembar 13, 2012, 11:51:04 pre podne »

Odavno je prošlo vreme mog šokiranje takvim  DIF-ovcima i njihovim izjavama, čast izuzecima.  Get used to it. ;D


Misliš DIF-"ovcama" :D
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #703 poslato: Decembar 13, 2012, 01:47:58 pre podne »

pa da, odeš na pijacu i tražiš da ti daju 5 kila svinjske masti, to mažeš na leb, treniraš i dok pojedeš zadnju kašiku masti, sve se to pretvorilo u 5kg mišića. To je stari trik, samo zavisi koliko para imaš da kupuješ svinjsku mast. Mada, kažu stari da je još bolje salo od jazavca, tu sa 3.5kg dobiješ 5 kg mišića. Ali gde naći jazavca  ;D ;D ;D

Hahahahahah lajk!
A slonova mast? :P

ona te pretvori u slona ;D  misicavog bb slona :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #702 poslato: Decembar 12, 2012, 11:39:21 posle podne »

Odavno je prošlo vreme mog šokiranje takvim  DIF-ovcima i njihovim izjavama, čast izuzecima.  Get used to it. ;D
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #701 poslato: Decembar 12, 2012, 10:58:45 posle podne »

pa da, odeš na pijacu i tražiš da ti daju 5 kila svinjske masti, to mažeš na leb, treniraš i dok pojedeš zadnju kašiku masti, sve se to pretvorilo u 5kg mišića. To je stari trik, samo zavisi koliko para imaš da kupuješ svinjsku mast. Mada, kažu stari da je još bolje salo od jazavca, tu sa 3.5kg dobiješ 5 kg mišića. Ali gde naći jazavca  ;D ;D ;D

Hahahahahah lajk!
A slonova mast? :P
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #700 poslato: Decembar 12, 2012, 10:58:08 posle podne »

Jedno pitanje, možda se provalim, ali meni je to smiješno.
Jedan momak iz teretane, diplomirao na DIFu, bavi se bodybuildingom 5 godina, itd. I kaže da se mišići prave iz SALA? <
Kao od sala se prave mišići?
Meni je to nigdje veze, ali eto, da vas pitam..

masno tkivo je masno tkivo, mišićno tkivo je mišićno tkivo, konverzija jednog u drugo nije moguća.

Masti se mogu iskoristiti kao izvor energije, ne mogu se pretvoriti u mišiće

Mislim da je hteo da kaže da što više mišićne mase imaš - imaš manje masnoća, što je tačno, jer je mišićno tkivo metabolički najaktivnije i samim tim što više miš.mase imaš sagorevaćeš više kalorija, čak i u mirovanju

Ma znam ja to sve, nego on govori "IZ SALA SE DOBIJA MIŠIĆ" istim tim riječima..
Pa reko ti nisi normalan matere mi, to je presmiješno.
Kaže on: Ja 5 godina treniram i završio sam fakultet za te stvari, ti tek počeo, pročitao 3 članka, visiš na tom svom forumu, i misliš da znaš sve..
Reko ok izvini, ti valjda znaš.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #699 poslato: Decembar 12, 2012, 01:17:49 posle podne »

Jedno pitanje, možda se provalim, ali meni je to smiješno.
Jedan momak iz teretane, diplomirao na DIFu, bavi se bodybuildingom 5 godina, itd. I kaže da se mišići prave iz SALA? <
Kao od sala se prave mišići?
Meni je to nigdje veze, ali eto, da vas pitam..

masno tkivo je masno tkivo, mišićno tkivo je mišićno tkivo, konverzija jednog u drugo nije moguća.

Masti se mogu iskoristiti kao izvor energije, ne mogu se pretvoriti u mišiće

Mislim da je hteo da kaže da što više mišićne mase imaš - imaš manje masnoća, što je tačno, jer je mišićno tkivo metabolički najaktivnije i samim tim što više miš.mase imaš sagorevaćeš više kalorija, čak i u mirovanju
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #698 poslato: Decembar 12, 2012, 01:11:56 posle podne »

pa da, odeš na pijacu i tražiš da ti daju 5 kila svinjske masti, to mažeš na leb, treniraš i dok pojedeš zadnju kašiku masti, sve se to pretvorilo u 5kg mišića. To je stari trik, samo zavisi koliko para imaš da kupuješ svinjsku mast. Mada, kažu stari da je još bolje salo od jazavca, tu sa 3.5kg dobiješ 5 kg mišića. Ali gde naći jazavca  ;D ;D ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #697 poslato: Decembar 12, 2012, 01:03:37 posle podne »

Jedno pitanje, možda se provalim, ali meni je to smiješno.
Jedan momak iz teretane, diplomirao na DIFu, bavi se bodybuildingom 5 godina, itd. I kaže da se mišići prave iz SALA? <
Kao od sala se prave mišići?
Meni je to nigdje veze, ali eto, da vas pitam..
Sačuvana
Stranice: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.167 sekundi sa 18 upita.