TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 03:37:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250447 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #756 poslato: Januar 30, 2013, 08:34:21 posle podne »

To je standardna i najčešća priča, tj. najčešći biser od svih.
Sačuvana
Want To Be Bigger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 99


workout! train hard fight easy

« Odgovor #755 poslato: Januar 30, 2013, 08:28:09 posle podne »

kada me neko pita da li koristis nesto ja im kazem kreatin whey... oni mi kazu -a mani se tih STEROIDA. ljudi prave veliku gresku ne prave ci razliku izmedju steroida i dodataka ishrani zar ne?
Sačuvana
workout brate!
Stefan L.
Gost
« Odgovor #754 poslato: Decembar 19, 2012, 01:21:14 pre podne »

Nisu djeca kriva... krivi su profesori sto nece da ih nauce! :D ;)
Ima i njihove odgovornosti...


Salom i drugarstvom je i ove duduke "naterao" da se ukljuce jer svakog pita po nesto i trazi da ucestvuju u debati.

oni profesori koji rade na ovaj nacin koji si naveo su definitivno najbolji profesori... nauci te sta treba, a zanimljivo bude... ;)
To bi po meni trebala biti i glavna namera-cilj profesora.
Sačuvana
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #753 poslato: Decembar 19, 2012, 01:01:23 pre podne »

Nisu djeca kriva... krivi su profesori sto nece da ih nauce! :D ;)
Ima i njihove odgovornosti...


Salom i drugarstvom je i ove duduke "naterao" da se ukljuce jer svakog pita po nesto i trazi da ucestvuju u debati.

oni profesori koji rade na ovaj nacin koji si naveo su definitivno najbolji profesori... nauci te sta treba, a zanimljivo bude... ;)
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #752 poslato: Decembar 19, 2012, 12:54:53 pre podne »

Nisu djeca kriva... krivi su profesori sto nece da ih nauce! :D ;)
Ima i njihove odgovornosti...

Recimo moja profesorka iz Fiziologije je totalni antiprofesor...prenosenje znanja 0,predavanja jednolicna,dosadna i beskorisna,ukljuci slajdove i samo "veze",diktira da se pise kao u osnovnoj skoli,a studenti ne ucestuvuju u predavanju,nema razgovora,razmene misljenje...

Namerno sam je par puta pitao da nesto objasni,bas ono sto mi je jasno kako bi mogao da popricam sa njom o tome ali dzabe,sve sto uradi je otprilike ovo:"Sta ima ovde nejasno,onda jos gore zakomplikuje i zamrsi pa tek onda ne bude jasno".

Dok recimo iz predmeta Masine o kojima nemam pojma niti sam kad imao sad znam podosta samo zahvaljujuci predavanjima na kojima se prica sa profom,smeje,sali i sve stize.

Salom i drugarstvom je i ove duduke "naterao" da se ukljuce jer svakog pita po nesto i trazi da ucestvuju u debati.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #751 poslato: Decembar 19, 2012, 12:46:27 pre podne »

Upravo to sam i rekao onim postom koji je okarakterisan kao pljuvacina...
...

I na to sam rekao "true that" - znam tacno sta si hteo da kazes i ako mene pitas istinu zboris ;)
Da,nas dvojica se razumemo,ali izgleda da sam ostalima bio nejasan. :)
Sačuvana
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #750 poslato: Decembar 19, 2012, 12:11:01 pre podne »

Nisu djeca kriva... krivi su profesori sto nece da ih nauce! :D ;)
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #749 poslato: Decembar 18, 2012, 11:57:40 posle podne »

Upravo to sam i rekao onim postom koji je okarakterisan kao pljuvacina...
...

I na to sam rekao "true that" - znam tacno sta si hteo da kazes i ako mene pitas istinu zboris ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #748 poslato: Decembar 18, 2012, 02:01:41 posle podne »

Nene, ne troši svoje vreme - već gleda da samo odradi da bi nešto dobio - pare, diplomu, poziciju... To što sjebava overall kvalitet nema nikakve veze. I sad uzmemo u obzir grane ljudskih delatnosti. Što se opredeljenje više tiče veće grupe ljudi, to je efekat pogubniji. PoĂ°emo od banalnosti da neko ko završi fakultet, a pri tome nzna najosnovnije stvari (i još ima visok prosek) sjebava vrednost diplome nekoga ko je vreme posvetio tome da bude što bolji umesto da je vreme uložio u prolaženje kroz sistem. Završimo sa gomilom lezilebovića koji treba da ti poprave totalno sjebanu infrastrukturu. Nije toliko strašno ako većina pekara ne pravi sjajne kiflice, ali je kataklizma ako većina rukovodećeg kadra gleda da odraĂ°uje svoj posao.

Meni se čini da trend nije drugačiji za pekare i rukovodioce. Čak šta više mislim da imamo školski primer pozitivne povratne sprege. Jedna generacija izbacuje dosta odraĂ°ivača, što utiče na sledeću da izbacuje još više odraĂ°ivača, and so on, and so on - ništavilo se prenosi. Pravo usmerena ambicija je danas suva retkost. Što opet dovodi do potpuno izbezumljenog sistema vrednosti.
Upravo to sam i rekao onim postom koji je okarakterisan kao pljuvacina...

Najgore je sto % takvih raste,siri se kao kuga,a sve je manje onih koji su tu gde jesu da bi nesto uradili kako treba (ne samo za sebe),a ne da samo izvuku licnu korist i onda posto se svodi sve na pojedince koji su iz ove druge,bolje grupe sta im preostaje,da se predaju i utope u vecinu,jer ona cuvena "svi to rade" ovima prvima,losijima sluzi kao opravdanje za pribavljanje licnih koristi ILI da se odupru i pokusaju nesto da prome bar "u svom dvoristu"?! :)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #747 poslato: Decembar 18, 2012, 12:40:57 posle podne »

Nene, ne troši svoje vreme - već gleda da samo odradi da bi nešto dobio - pare, diplomu, poziciju... To što sjebava overall kvalitet nema nikakve veze. I sad uzmemo u obzir grane ljudskih delatnosti. Što se opredeljenje više tiče veće grupe ljudi, to je efekat pogubniji. PoĂ°emo od banalnosti da neko ko završi fakultet, a pri tome nzna najosnovnije stvari (i još ima visok prosek) sjebava vrednost diplome nekoga ko je vreme posvetio tome da bude što bolji umesto da je vreme uložio u prolaženje kroz sistem. Završimo sa gomilom lezilebovića koji treba da ti poprave totalno sjebanu infrastrukturu. Nije toliko strašno ako većina pekara ne pravi sjajne kiflice, ali je kataklizma ako većina rukovodećeg kadra gleda da odraĂ°uje svoj posao.

Meni se čini da trend nije drugačiji za pekare i rukovodioce. Čak šta više mislim da imamo školski primer pozitivne povratne sprege. Jedna generacija izbacuje dosta odraĂ°ivača, što utiče na sledeću da izbacuje još više odraĂ°ivača, and so on, and so on - ništavilo se prenosi. Pravo usmerena ambicija je danas suva retkost. Što opet dovodi do potpuno izbezumljenog sistema vrednosti.

!!!!!!!!!!!!!! bravo!!!!!!!!!
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #746 poslato: Decembar 18, 2012, 12:39:46 posle podne »

...nismo svi mi stvoreni da budemo vrhunski,ali treba valjda svako da se trudi da radi na sebi kad je vec resio da bude tu...

poenta
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #745 poslato: Decembar 18, 2012, 12:33:53 posle podne »

Nene, ne troši svoje vreme - već gleda da samo odradi da bi nešto dobio - pare, diplomu, poziciju... To što sjebava overall kvalitet nema nikakve veze. I sad uzmemo u obzir grane ljudskih delatnosti. Što se opredeljenje više tiče veće grupe ljudi, to je efekat pogubniji. PoĂ°emo od banalnosti da neko ko završi fakultet, a pri tome nzna najosnovnije stvari (i još ima visok prosek) sjebava vrednost diplome nekoga ko je vreme posvetio tome da bude što bolji umesto da je vreme uložio u prolaženje kroz sistem. Završimo sa gomilom lezilebovića koji treba da ti poprave totalno sjebanu infrastrukturu. Nije toliko strašno ako većina pekara ne pravi sjajne kiflice, ali je kataklizma ako većina rukovodećeg kadra gleda da odraĂ°uje svoj posao.

Meni se čini da trend nije drugačiji za pekare i rukovodioce. Čak šta više mislim da imamo školski primer pozitivne povratne sprege. Jedna generacija izbacuje dosta odraĂ°ivača, što utiče na sledeću da izbacuje još više odraĂ°ivača, and so on, and so on - ništavilo se prenosi. Pravo usmerena ambicija je danas suva retkost. Što opet dovodi do potpuno izbezumljenog sistema vrednosti.
« Poslednja izmena: Decembar 18, 2012, 12:35:49 posle podne od strane Biochemo » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #744 poslato: Decembar 17, 2012, 07:00:33 posle podne »

true that o5 - u svakoj niši ljudi vrlo malo onih koji su tu da bi bili vrhunski
Slazem se,nismo svi mi stvoreni da budemo vrhunski,ali treba valjda svako da se trudi da radi na sebi kad je vec resio da bude tu,a ne da trosi i svoje i tudje vreme. :)
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #743 poslato: Decembar 17, 2012, 04:39:15 posle podne »

true that o5 - u svakoj niši ljudi vrlo malo onih koji su tu da bi bili vrhunski
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #742 poslato: Decembar 17, 2012, 02:50:38 posle podne »

Ja nisam primetio da je iko sa foruma bio pljuvan u ovoj temi...

Pljuvanje od mene i Pedjonija se odnosilo na Difovce koji su sve smo to nisu,Atlete i Sportisti.

Difovac MORA biti sportista,Atleta,ZVER,a ne indijanac koji ne zna gde je levo i koji je upisao taj faks a pristup mu nije "ovde sam da naucim sto vise mogu",vec "ovde sam da uzmem diplomu i da me boli uvo ceo zivot".

Ono sto sam rekao ovde rekao sam i dvojci najboljih drugova (bratu i najboljem drugu) koji su difovci,kad smo pricali o tome kako ih pogadja sto ce neki balvani zavrsti isti faks kao i oni i biti im "kolege" a njih dvojca su sa jos 10% ljudi na godini stvarno vredni tog faksa i poziva a onih 90% bilmeza nema pojma o zivotu i nije im mesto tu.

Tako je i na mom faksu i na gomili drugih,tj. tako je u narodu generalno,jer su vrednosti kod nas izokrenute - izopacene i 90% ljudi dzabalebari (iako studira),pije i pljuje sve i svakog,e ja cu takve da pljunem uvek,i stojim iza toga,a ako se neko ne ovom forumu pronasao,to je njegova greska,jer niko iz Pansport tima nije tutumrak kao oni na koje se mislilo,kao i vecina redovnih clanova koji su duze vremena ovde. ;) :)

Sačuvana
Stranice: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.178 sekundi sa 18 upita.