TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 02:01:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Fitness klub 300, Smederevo  (Pročitano 11195 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #20 poslato: Novembar 12, 2010, 01:37:50 posle podne »

Na mestu je sve što si rekao.

Ja sam dugo trenirao u Forumu, ali su uslovi postali nepodnošljivi. Svakim danom sve prljavije, zarĂ°ale šipke i ploče, gazda otvara kad mu se ćefne pa sam ga često čekao ujutru dok se on smiluje i otvori... Rukavice i svu opremu prao sam na svaka 2 dana koliko je bilo prljavo. :D A, tek kad padnu velike kiše i poplave teretanu, pa smo jednom hvatali žabe po njoj dok je pumpa izbacivala pola metra nivo vode. :D :D Nije mi preostalo ništa drugo nego da odem odatle i da shvatim da mi je zdravlje na prvom mestu, a tamo se nije znalo koju boleštinu možeš da navučeš.

Sajle se nisu menjale na vreme pa su redovno pucale i povreĂ°ivale ljude. Ni sam ne znam koliko puta sam video slučaj kada tip radi na lat mašini, vuče iz sve snage a dotrajala sajla pukne pa ga šipka opali svom silom po glavi. Jednog je pukla po nosu, kad je radio prednje vučenje. Jezivo izgledalo. Srećom, ja sam uvek prvo gledao sajlu pa onda radio.

Trenirao sam još i na sportskom, u Musculusu i kod Ladne vode. Ništa mi se to ne dopada. Kod Sikimića nisam nikad, samo sam obišao teretanu par puta i razmišljao da li bih mogao tu da počnem. Nije mi se dopalo što se zakazuju termini, a nikad se ne zna kad će me posao primorati da promenim termin treninga i onda bi bilo frke.

I tako dočekam "300" i odmah se prebacim tu. :) Srećnog li kraja ove priče. :D :D



Meni ovo zvuči kao teretana gde se trenira LOL
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #19 poslato: Novembar 12, 2010, 01:12:31 posle podne »

jeste na vidikovcu je...blizu okretnice 23,53
  isao sam tamo 2005 dok sam bio na nogama, jel se promenilo nešto od onda :)
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #18 poslato: Novembar 12, 2010, 01:03:30 posle podne »

jeste na vidikovcu je...blizu okretnice 23,53
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #17 poslato: Novembar 11, 2010, 03:50:17 posle podne »

kod slavka je u kisnoj sezoni to sasvim normalna stvar 8)
Jel to na Vidikovcu?
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #16 poslato: Novembar 11, 2010, 11:28:11 pre podne »

kod slavka je u kisnoj sezoni to sasvim normalna stvar 8)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Novembar 11, 2010, 10:30:25 pre podne »

Ćuti, kad nisam u ovoj teretani(koju sam pominjao) zapatio ništa, ne znam gde ću. :D Možda ću postaviti neke fotke iz te teretane, pa da vidiš o čemu se radi. Šteta što nema fotki kada je  bilo 40-50cm vode u njoj, a mi jurimo žabe. :D :D :D Ta slika mi nikad neće izaći iz glave.
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #14 poslato: Novembar 11, 2010, 10:17:55 pre podne »

jedna od najboljih teretana u bg je slavko gym... naravno ne moze da se poredi sa x3m ili atlketik gym...ali jednostavno ta teretana ima dusu :)

robi bi verovatno zapatio sepsu u roku od 24 h :D :D :D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Novembar 11, 2010, 10:08:16 pre podne »

Nisam siguran za tačan podatak, ali onih kojih sam se sada setio, izbrojao sam 8.
Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #12 poslato: Novembar 11, 2010, 09:58:30 pre podne »

Koliko vi imata teretana tamo kod vas...?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Novembar 11, 2010, 09:43:37 pre podne »

Na mestu je sve što si rekao.

Ja sam dugo trenirao u Forumu, ali su uslovi postali nepodnošljivi. Svakim danom sve prljavije, zarĂ°ale šipke i ploče, gazda otvara kad mu se ćefne pa sam ga često čekao ujutru dok se on smiluje i otvori... Rukavice i svu opremu prao sam na svaka 2 dana koliko je bilo prljavo. :D A, tek kad padnu velike kiše i poplave teretanu, pa smo jednom hvatali žabe po njoj dok je pumpa izbacivala pola metra nivo vode. :D :D Nije mi preostalo ništa drugo nego da odem odatle i da shvatim da mi je zdravlje na prvom mestu, a tamo se nije znalo koju boleštinu možeš da navučeš.

Sajle se nisu menjale na vreme pa su redovno pucale i povreĂ°ivale ljude. Ni sam ne znam koliko puta sam video slučaj kada tip radi na lat mašini, vuče iz sve snage a dotrajala sajla pukne pa ga šipka opali svom silom po glavi. Jednog je pukla po nosu, kad je radio prednje vučenje. Jezivo izgledalo. Srećom, ja sam uvek prvo gledao sajlu pa onda radio.

Trenirao sam još i na sportskom, u Musculusu i kod Ladne vode. Ništa mi se to ne dopada. Kod Sikimića nisam nikad, samo sam obišao teretanu par puta i razmišljao da li bih mogao tu da počnem. Nije mi se dopalo što se zakazuju termini, a nikad se ne zna kad će me posao primorati da promenim termin treninga i onda bi bilo frke.

I tako dočekam "300" i odmah se prebacim tu. :) Srećnog li kraja ove priče. :D :D

« Poslednja izmena: Novembar 11, 2010, 09:45:49 pre podne od strane Robert » Sačuvana
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #10 poslato: Novembar 11, 2010, 09:25:32 pre podne »

Obišao sam sve teretane u Sd ali, eto, ova mi najbolje leži kada se uzmu u obzir svi uslovi. Ipak mi je higijena najbitnija, pa onda sve ostalo. Tačno je da je nedostatak sprave za čučanj veliki nedostatak, ali to je samo jedan minus. Plusevi na jednoj, minusevi na drugoj strani, pa se onda pogleda i donese odluka. Tako sam izabrao "300". ;)
malo je jaca cena u odnosu na sikimica..u pocetku je bilo promamljivo jer je i kardio, teretanu i saunu dao za 1800 din mesecno..naravno ja sam mu pricao da je to tezak minus..i eto sada nove cene i sve je razdvojeno..
mana je sto ima  beskorisnih sprava, to je verovatno doslo u paketu kada mu je neko to prodao. kao sto kaze goran ilic verovatno ga zanimaju samo rekreativci..
kad bude rade savic podizao neke velike tezine, javi mi gde stoje ove silne plave ploce po 20 kg sto ih popakuje na sipku :)

inace teretana zadovoljava sve uslove koje treba imati neki vezbac, mana je sto svlacionica i kupatilo pate od vlage zbog saune..
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Novembar 11, 2010, 09:01:58 pre podne »

Trebam li reći da je u ovoj teretani i Rade Savić? :)

Ko hoće da se znoji i radi kvalitetno, uvek će naći načina. ;)
Sačuvana
BLEK STENA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 344


European,Balkan,National champion - classic BB

« Odgovor #8 poslato: Novembar 11, 2010, 08:58:33 pre podne »

Predpostavljam, mozda vlasnik namerno time zeli samo rekreativce u teretani...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #7 poslato: Novembar 11, 2010, 08:06:33 pre podne »

Ne samo da nema stalak za čučanj, nego nema ni jednu mašinu za noge osim šutanja i sedeće zadnje lože...najteža bućica je 25kg ili tako nešto smešno...ovo je ono što se zove prava pozerska teretana, samo za one koji neće da se znoje...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #6 poslato: Novembar 10, 2010, 09:00:11 posle podne »

Izgleda lepo , al kako da nema stalak za cucanj :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.