TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394941 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 05:06:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vreme konzumiranja?  (Pročitano 6921 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #15 poslato: Novembar 25, 2010, 01:10:48 posle podne »

Vazi,hvala za savete.Sto se tice kiselog mleka ne jedem ga svaki dan a kad ga jedem to je pola one case.Meni je cilj nemam visak kg(koji je sad 2-3 kg),da lepo oblikujem telo i da vremenom dobijem snagu vecu nego trenutno.Drugim recima spremem se za simske pripreme koje pocinju 10.1.,idem u Asutriju u jedan klub na probu,pa kao fudbaler treba da se "utegnem" i nabacim malo snage.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #14 poslato: Novembar 24, 2010, 10:05:44 posle podne »

Svetan sam da ovo nije sve kako treba,ali za pocetak sam izbacio dosta toga pa je jucerasnji dan ishrane igledao ovako: Kad sam ustao,pojeo sam jabuku i bananu(sedeci za kompom i pisajuci na forumu :) ),posle pola sata sam doruckovao Musli sa mleko,uzinao suve kajsije i sljive,rucao kuvanu junetinu sa krompirom i crnim hlebom,uzinao krusku i vecerao jaja na oko i pavlaku.Jesam li jeo nesto u pogresno vreme,tj. kad ne bi trebalo ili sa necim sa cim ne bi trebao?? Naravno izmedju toga sam odradio dva treninga(teretana i trcanje) i popio suplemente pre i posle treninga.

Svaka čast što ti je prvo kad ustaneš da odeš na PAnsportov forum, ali ne bi bilo loše kad bi prvo jeo :)
Iako nisam još shvatila šta ti je cilj , pretpostaviću da je čista mišićna masa.
Nisam sigurna da dovoljno unosiš belančevina - svakako bi bilo dobro da ubaciš nemasni sir, zatim u večernju obrok neko meso ili tunjevinu, i nadam se da uzimaš whey protein.
TakoĂ°e nisam sigurna da unosiš dovoljno kalorija ali ne znam koliko imaš kg i kakvi su ti treninzi...
Moraš nam napisati detalja da znamo kako da ti pomognemo
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #13 poslato: Novembar 24, 2010, 06:26:05 posle podne »

Ella svakako, mladi sir je takodje dobrodosao ako ti npr ukus elle ne prija... feta sir dolazi u obzir kao "zacin" salati npr...

Kiselo mleko je dobra varijanta, napisao sam ti vec...

Marko je dobro napisao da je ujutru najbolje, npr balans sa psenicnim klicama, super za varenje i imunitet dokazano...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Novembar 24, 2010, 04:34:32 posle podne »

Podržavam Ellu :) 

Ooodlična za dijetu...  naravno onu "rekreativnu" ;)

Možeš da je mešaš sa tunjevinom, sa povrćem, da je ubacuješ svuda kao dodatak, kad se meša sa proteinom bude kao sladoled, sa vodom kao jogurt... divna je! Čist protein što je najbitnije!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12777


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Novembar 24, 2010, 12:31:54 posle podne »

Vazi,bas sam imao dilemu koji sir da uzmem,a pavlaku sam zamenio kiselim mlekom.

Kiselo mleko isto nije bas najbolja opcija pogotovu ako ti je cilj rad na bilo kakvoj definiciji.Bolje me poslusaj i drzi se ELLA proizvoda koji nemaju masti.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #10 poslato: Novembar 24, 2010, 10:20:03 pre podne »

Vazi,bas sam imao dilemu koji sir da uzmem,a pavlaku sam zamenio kiselim mlekom.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12777


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Novembar 23, 2010, 10:03:52 posle podne »

Ukoliko se baziras na mlecnim proizvodima savetujem ti ELLA sir jer je jako bogat proteinima a nema masti.Ima u svim vecim mega marketima da se kupi a isto tako imas nemasni jogurt i mleko pa to uzimaj.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Novembar 23, 2010, 09:50:09 posle podne »

mleko i mlecne prozvode ako jedes to radi za dorucak.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #7 poslato: Novembar 23, 2010, 07:37:53 posle podne »

Mozes u manjim kolicanam, nije prob uopste... bolja varijanta naravno kiselo mleko ili mladi sir ili ella...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #6 poslato: Novembar 23, 2010, 05:52:36 posle podne »

Pavlake pojedem samo malo,da podmazem,ni pola onog imlekovog pakovanja,ubacicu neki sir umesto nje :)
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #5 poslato: Novembar 23, 2010, 04:50:55 posle podne »

batali pavlaku..
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #4 poslato: Novembar 23, 2010, 01:29:31 posle podne »

Vazi,pogledacu.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12777


Never give up!

« Odgovor #3 poslato: Novembar 23, 2010, 12:38:15 posle podne »

Sve zavisi sta je u stvari clij?  Pre neke dijete ili rada na masi kada je ishrana u pitanju napravi se tacan plan i zna se cilj.Ukoliko ti je cilj definicija ishrana je skroz pogresna,ako je dobijanje na masi opet ima dosta nedostataka.Pisali smo mi vec dosta na forumu o ishrani ne znam jesi li citao kako treba neko da se hrani aki radi masu.Evo ti moj link sto sam pisao za masu :  http://forum.pansport.rs/index.php?topic=117981.0
A evo ti link za defku :  http://forum.pansport.rs/index.php?topic=117971.0 ovaj drugi link je vise kako radim trbusnjake ali spominjem malo i dijetu.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #2 poslato: Novembar 23, 2010, 11:34:25 pre podne »

E,da,sve je uradjeno od pola 9 ujutru do 8 uvece.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #1 poslato: Novembar 23, 2010, 11:33:40 pre podne »

Svetan sam da ovo nije sve kako treba,ali za pocetak sam izbacio dosta toga pa je jucerasnji dan ishrane igledao ovako: Kad sam ustao,pojeo sam jabuku i bananu(sedeci za kompom i pisajuci na forumu :) ),posle pola sata sam doruckovao Musli sa mleko,uzinao suve kajsije i sljive,rucao kuvanu junetinu sa krompirom i crnim hlebom,uzinao krusku i vecerao jaja na oko i pavlaku.Jesam li jeo nesto u pogresno vreme,tj. kad ne bi trebalo ili sa necim sa cim ne bi trebao?? Naravno izmedju toga sam odradio dva treninga(teretana i trcanje) i popio suplemente pre i posle treninga.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 18 upita.