TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 02:37:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 758956 puta)
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #584 poslato: Jun 04, 2011, 12:36:57 pre podne »

Cao, Zoltane!
Trenutno radim definiciju. Uzimam whey, sagorevac, multivataminski kompleks i tecne aminokiseline. Ovim nacinom uz sredjenu ishranu imam zadovoljavajuce rezultate, ali ja bih zeleo jos bolje :D
Dakle, da li mislis da bi mi bilo bolje da umesto tecnih probam da ubacim BCAA+glutamin? Da li bi mi to dalo jos bolje rezultate? Ako mislis tako, koje mi preporucujes? Hvala unapred.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #583 poslato: Jun 03, 2011, 12:08:19 pre podne »

ok hvala , jedno trening pitanje. Triceps vezbam malo i ne trudim se puno i pogadjam ga i kad ga ne radim npr kad radim benc. . .  ali triceps iako ga ne forsiram puno raste vise nego ostali misici. Dok npr grudi radim 2 puta sedmicno utorak i subota kako bi postigao vece rezultate ali ne uspeva. Grudi vezbam do otkaza misica u svakoj vezbi a triceps ne , kad bi pokusao da grudi radim manjom tezinom ali vise ponavljanja da li bi postigao vece rezultate nego ovako ? :)

Pretpostavljam da se tu radi o genetici.Ali to je tako kod svakog od nas,nekome su to grudi nekome noge itd..svi imamo neke partije koje nam zaostaju ili su bolje u odnosu na druge.Ako radis sa manjom tezinom vise ponavljanja sumnjam da ces ista postici vec ti savetujem da misicnu partiju koja ti zaostaje jako uvek radis samo nju taj dan.
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #582 poslato: Jun 02, 2011, 01:42:39 posle podne »

ok hvala , jedno trening pitanje. Triceps vezbam malo i ne trudim se puno i pogadjam ga i kad ga ne radim npr kad radim benc. . .  ali triceps iako ga ne forsiram puno raste vise nego ostali misici. Dok npr grudi radim 2 puta sedmicno utorak i subota kako bi postigao vece rezultate ali ne uspeva. Grudi vezbam do otkaza misica u svakoj vezbi a triceps ne , kad bi pokusao da grudi radim manjom tezinom ali vise ponavljanja da li bi postigao vece rezultate nego ovako ? :)
Sačuvana
train hard or go home !
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #581 poslato: Jun 02, 2011, 01:09:34 posle podne »

aha ok odmoricu a za pivski kvas ne znam koliko je dobar jel sam gledao sadrzaj i ima mnogo secera tako da ga ipak ne bih pio..hvala na pomoci...

Nema na cemu,ako nesto ustreba samo se javi ;)
Sačuvana
bonano
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #580 poslato: Jun 02, 2011, 01:08:54 posle podne »

aha ok odmoricu a za pivski kvas ne znam koliko je dobar jel sam gledao sadrzaj i ima mnogo secera tako da ga ipak ne bih pio..hvala na pomoci...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #579 poslato: Jun 02, 2011, 01:01:17 posle podne »

pozz opet ja :D imam 2 pitanja...prvo vidim da mnogi posle treninga piju pivski kvas i hvale ga mada ja nesto ne verujem u to pa me zanima tvoje misljenje ? drugo odradio sam 3 treninga u tri dana i trebalo bi da odmaram ali bas imam volje i snage da treniram zbog xpanda jer me nije odavno ovako radio pa me zanima da li bi bila greska otici i danas na trening ?

Pivski kvasac nikada nisam uzimao posle treninga niti sam video da iko to cini u mojoj okolini.Posle tri dana teskih treninga trebao bi organizmu dati odmora bez obzira na to sto se osecas jak i dalje.Efekat na misice bice bolji ukoliko odmoris jedan dan.
Sačuvana
bonano
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69

« Odgovor #578 poslato: Jun 02, 2011, 12:52:37 posle podne »

pozz opet ja :D imam 2 pitanja...prvo vidim da mnogi posle treninga piju pivski kvas i hvale ga mada ja nesto ne verujem u to pa me zanima tvoje misljenje ? drugo odradio sam 3 treninga u tri dana i trebalo bi da odmaram ali bas imam volje i snage da treniram zbog xpanda jer me nije odavno ovako radio pa me zanima da li bi bila greska otici i danas na trening ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #577 poslato: Jun 02, 2011, 12:47:22 posle podne »

Тренутно се храним овако:
1. 100 гр. овсених са пола литре млека (1,6 % масти, али гледам некако да млеко то избацим) и неких 10-15 гр. сувог грожђа.
2. 100 гр. пиринча, око 150 гр. ела сира и мало воћа (јабука, јагоде, банана) и шака бадема понекад. Ово је оброк неких два сата пре тренинга. Пре трнинга узимам тренутно само креатин и амино 5600.
3. Оброк одмах после тренинга мерица веја са водом, креатин и 20 гр. декстрозе, амино 5600.
4. Сат времена после овог иде обично пола киле меса (ослић или пилећа прса) са неких 100 гр. кромпира или мало више и неко поврће.
5. Вечера обично 5 беланаца или мало пилећег белог (100 гр.) пошто увече нисам гладан
6. Пре спавања узмем око 150 гр. ела сира и амино 5600

Само још мало сала ми је остало на стомаку, гледам да убацим сад још неки протеин за ужину, БЦАА и после сагоревач. Шта би ту могао да убацим/избацим остављам теби да одговориш.

Imas ti tu mnogo gresaka...mleko ti ne treba tako rano,treba ti pilecih prsa,oslica bar u dva tri obroka po malo ako zelis defku dobru.Treba ti povrca,voce jedi ali ne preteruj.Treba ti vise manjih ali cescih i kvalitetnijih obroka koje nemas ovde.Whey je obavezan i nabavi ga sto pre.Evo ti link moje teme kada radim defku pa procitaj malo.Naravno tebi ne trebaju svi ti suplementi i toliko hrane ali osnova oko obroka je bitna.
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=117971.0
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #576 poslato: Jun 01, 2011, 11:48:23 posle podne »

ok ,hvala , jbga povuce te reaktor , nalozis se , ali sto ti kazes to je proalazno , koristim whey i kreatin , da li ima potrebe da uzmem i bcaa ili je glutamin bolji ( cilj izgraditi sto brze misicnu masu ) , tacnije da li od bcaa mogu da ocekujem neke vece rezultate ili bolje glutamin ili amino u tableticama ? i sta mislis o xtendu , posto sadrzi i bcaa i glut ?

Ni glutamin ni bcaa ti nece dati misicnu masu.Da bi dobio misice nije dovoljno samo uzeti supse...ima tu mnogo stvari a supsi su samo pomagaci.Treba ti jaka ishrana i to vrlo kvalitetna na duze staze plus sve ostalo.Ako biras izmedju bcaa i glutamina ja sam uvek za bcaa jer su vaznije.Xtend je odlican suplement samo sto da bi radio kako treba potreban je dubok dzep jer doze moraju biti veoma dobre.Ukoliko imas novca to izvinansirati a da ti ishrana ne trpi onda ga obavezno uzimaj.
Sačuvana
milos888
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 73

« Odgovor #575 poslato: Jun 01, 2011, 08:05:18 posle podne »

Тренутно се храним овако:
1. 100 гр. овсених са пола литре млека (1,6 % масти, али гледам некако да млеко то избацим) и неких 10-15 гр. сувог грожђа.
2. 100 гр. пиринча, око 150 гр. ела сира и мало воћа (јабука, јагоде, банана) и шака бадема понекад. Ово је оброк неких два сата пре тренинга. Пре трнинга узимам тренутно само креатин и амино 5600.
3. Оброк одмах после тренинга мерица веја са водом, креатин и 20 гр. декстрозе, амино 5600.
4. Сат времена после овог иде обично пола киле меса (ослић или пилећа прса) са неких 100 гр. кромпира или мало више и неко поврће.
5. Вечера обично 5 беланаца или мало пилећег белог (100 гр.) пошто увече нисам гладан
6. Пре спавања узмем око 150 гр. ела сира и амино 5600

Само још мало сала ми је остало на стомаку, гледам да убацим сад још неки протеин за ужину, БЦАА и после сагоревач. Шта би ту могао да убацим/избацим остављам теби да одговориш.
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #574 poslato: Jun 01, 2011, 08:03:10 posle podne »

ok ,hvala , jbga povuce te reaktor , nalozis se , ali sto ti kazes to je proalazno , koristim whey i kreatin , da li ima potrebe da uzmem i bcaa ili je glutamin bolji ( cilj izgraditi sto brze misicnu masu ) , tacnije da li od bcaa mogu da ocekujem neke vece rezultate ili bolje glutamin ili amino u tableticama ? i sta mislis o xtendu , posto sadrzi i bcaa i glut ?
Sačuvana
train hard or go home !
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #573 poslato: Jun 01, 2011, 01:24:19 posle podne »

dobro moracu i ja malo vise da eksperimentisem na sebi ;-D u svakom slucaju hvala pozzz

To mora svako ako zaista zeli uspeh.Znam da tako nesto oduzima vremena i rezultati se cekaju ali to je jedini pravi nacin.Videces kasnije kada prodje neko vreme znaces kako i sta dalje.
Ako u buducnosti nesto ustreba samo se javi.Pozzz
Sačuvana
makito
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 47

« Odgovor #572 poslato: Jun 01, 2011, 01:07:14 posle podne »

dobro moracu i ja malo vise da eksperimentisem na sebi ;-D u svakom slucaju hvala pozzz
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #571 poslato: Jun 01, 2011, 12:26:28 posle podne »

ok hvala imam jos nekoliko pitanja koja mi nisu jasna ,da li je moguce da se dobija na kvalitetu misica a da se pritom velicina misica ne povecava i da li velike tezine mogu uticati na porast misica ako se hranim onoliko koliko mi je potrebno za odrzavanje,a najvise me brine to dal je moguce bolje izgledati  ako vise nikad nece da radimo masu mislim jel ima svrhe uopste trenirati eto toliko.

Veoma je tesko dati tacan odgovor na ta pitanja jer to zavisi od mnogo faktora a prevashodno od genetike.Za ove godine koliko se bavim sportom shvatio sam da je jedini nacin napretka u bilo kom smislu konstantno eksperimentisanje na sebi kako sa ishranom,tako i sa suplementima i treningom.To je jedini nacin da vidimo sta nam odgovara.
Sačuvana
StArK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #570 poslato: Jun 01, 2011, 10:08:55 pre podne »

Kako da kombinujem  Creatin i Glutamine....?!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.