TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 07:53:21 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ella sir?  (Pročitano 25384 puta)
marin91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #57 poslato: Februar 01, 2011, 01:02:15 posle podne »

jel ella sir sadrzi dovoljno BCAA i glutamina u odnosu na meso  ?

ili u odnesu na whey (kad uzmemo 6 : 1 za ella : whey, sto bi onda odprilike bio isti procenat proteina) ?

dugo se vari, koliko odprilike?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #56 poslato: Decembar 11, 2010, 04:15:16 posle podne »

Ja danas kupio 4 Elle u Idei. 140 din po komadu. Za sad ih ima u svim marketima.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12780


Never give up!

« Odgovor #55 poslato: Decembar 11, 2010, 03:55:15 posle podne »

To sam bas primetio..po svim vecim marketima prtezno ima ELLA jogurta dok je sto se sira tice uglavnom nestasica.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #54 poslato: Decembar 11, 2010, 10:37:03 pre podne »

Salio sam se malo, smesno mi bilo da si pomislio da sam mislio na druge drzave :)

Da, back to ella.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #53 poslato: Decembar 09, 2010, 04:27:55 posle podne »

Ne, ja sam Srbin, a ne Srbijanac. :) Al' dobro, rešili smo i tu nedoumicu. :D Back to Ella. :)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #52 poslato: Decembar 09, 2010, 04:09:01 posle podne »

Ognjene ovde se radi o onom manjem Tempu na Novom naselju.Da stvar bude zanimljivija Roda market i tempo su jedan od drugog na nekih 100-200metara a moja teretana izmedju :D

Onda jos bolje za tebe. Trebalo bi biti ista cena i u velikom Tempu...

Roberte, pravi si srbijanac :D. Pa naravno da si mislio na nasu drzavu, ali ja sam mislio na Srbiju kao republiku t.j. u odvojenom smislu od nase pokrajine - Vojvodine :). Ja sam mislio na uporedjivanje Vojvodine tipa Novi Sad kao i gradovu ka jugu - Srbiji ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #51 poslato: Decembar 09, 2010, 03:31:07 posle podne »

Ja isto mislis da ima razlike, verujem da je u Srbiji jeftinije, sad da li ima veze sa standardom ili ne, ne znam. Takodje mozda zbog transporta negde je skuplje, mada po tome bi u SRB trebalo biti skuplje...

ma nebitno, 5 dinara gore dole... Mada ako je Zoli u pravu, a sigurno jeste, ne verujem da bi lupao onda se isplati jednom nedeljno otici u veliku kupovinu u Tempo i ustedeti 20 din po kutiji...

Pa, ja sam za Srbiju i pričao, nisam pominjao druge države. :D

Mislio sam na razliku u ceni izmeĂ°u gradova. Znači, postoji razlika...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12780


Never give up!

« Odgovor #50 poslato: Decembar 09, 2010, 01:44:29 posle podne »

Ognjene ovde se radi o onom manjem Tempu na Novom naselju.Da stvar bude zanimljivija Roda market i tempo su jedan od drugog na nekih 100-200metara a moja teretana izmedju :D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #49 poslato: Decembar 09, 2010, 01:37:49 posle podne »

Ja isto mislis da ima razlike, verujem da je u Srbiji jeftinije, sad da li ima veze sa standardom ili ne, ne znam. Takodje mozda zbog transporta negde je skuplje, mada po tome bi u SRB trebalo biti skuplje...

ma nebitno, 5 dinara gore dole... Mada ako je Zoli u pravu, a sigurno jeste, ne verujem da bi lupao onda se isplati jednom nedeljno otici u veliku kupovinu u Tempo i ustedeti 20 din po kutiji...
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #48 poslato: Decembar 09, 2010, 01:14:59 posle podne »

Vidis Zoki kod mene u Tempu je 135, razlike u gradovima znaci ima
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #47 poslato: Decembar 09, 2010, 01:31:07 pre podne »

Ja računam da bi trebalo da su iste cene u okviru istog marketa u bilo kom gradu. Recimo, Roda BG i Roda u SD je ista firma i trebala bi imati iste cene. Isto tako i za ostale firme. To bi bilo kao i sa Pansportom - maloprodajna cena je ista za sve gradove.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12780


Never give up!

« Odgovor #46 poslato: Decembar 08, 2010, 11:44:08 posle podne »

Trenutne cene kod mene u Novom Sadu su:  U Tempu 125din i Roda marketuu 145dim.Ima u oba skoro uvek.
Sačuvana
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #45 poslato: Decembar 08, 2010, 11:36:04 posle podne »

A Ella sira ima u Tempu i kosta 135 dinara i stalno ga imaju, a ima ga i Vero kod njih kosta 149 dinara. Pricam za BG.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #44 poslato: Decembar 08, 2010, 11:33:15 posle podne »

Jogurta ima i manje masnijih o Elle jogurta al sir nisam jos vide da ima slican

to uopste nije toliko bitno, ali cinjenica je da je mlecna mast losa... ali vec smo pisali par puta, postavlja se pitanje kroz kakve procese je prosao proizvod prilikom "odmascivanja"...
Pa meni jeste bitno odnos cene i kvaliteta. A sto se tice ostalih pitanja kroz kakve procese i slicno, pa ko to moze da garantuje za bilo koji proizvod.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #43 poslato: Decembar 08, 2010, 08:54:23 posle podne »

U Smederevu je promenljiva situacija. Do nedavno ju je imalo UVEK u Idea-i, dok na drugim mestima kako-kad. No, nedavno je nestala bila svugde, u celom gradu je nije bilo 3-4 dana. I onda se prvo pojavila u Rodi, a onda i u SVIM marketima(DIS, Maxi, Idea...). Jako čudno i neredovno snabdevanje.

Ali sad su i Hahne počele da prave problem. Imalo ih je jedino u Idea-i, a sada ih nema već 5 dana. U celom gradu nema ovih ovsenih, a i kada ih ima, ima ih samo na jednom mestu. Smešno...
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 17 upita.