TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:30:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Soy pro  (Pročitano 2864 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Decembar 22, 2010, 01:19:47 posle podne »

Ipak sam otisao u prodavnicu pansporta koja se nalazi  u novom pazaru, i kupio whey 100% :)  kad to pomijesam sa mlijekom, ispada najsladji napitak kojeg sam ikad pio :)

osim što nema šećera niti masti, praktično ništa štetno,  samo protein ;)   
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Decembar 21, 2010, 02:19:18 posle podne »

Ipak sam otisao u prodavnicu pansporta koja se nalazi  u novom pazaru

Pametno si uradio ;)
Sačuvana
feqiir
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #6 poslato: Decembar 21, 2010, 11:13:18 pre podne »

Ipak sam otisao u prodavnicu pansporta koja se nalazi  u novom pazaru, i kupio whey 100% :)  kad to pomijesam sa mlijekom, ispada najsladji napitak kojeg sam ikad pio :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Decembar 07, 2010, 11:42:48 pre podne »

Ja bih pre uzela surutku, protein surutke je biološki "najvredniji" protein i najveći sadržaj BCAA ima što je važno za nas sportiste.

Soja je ok za vreme posta, ili za osobe alergične na životinjske proteine, ili kao dopuna proteinskoj ishrani
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Decembar 06, 2010, 02:45:04 posle podne »

Glavni razlog je sigurno cena.Svi smo mi svesni cinjenice da nisu suplementi jeftini i nekima su cene nazalost nepremostiva prepreka da bi u svojoj kolekciji imali suplemente prve klase to jest one koji su najbolji.Bolje je i ta soya nego nista ali prvenstveno je najvaznija redovna ishrana.Ako se ona sredi to je vec pola posla.Za suplemente jedino sto mogu savetovati je da stedite novac pa odjednom kupite makar one osnovne i bice sve ok.
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #3 poslato: Decembar 06, 2010, 02:05:52 posle podne »

mislim da  je zbog cene...
sastav wheya i soy je 2:1 tj u aminokiselinskom profilu protein iz surutke ima 2 puta vise esencijalnih amino kiselina nego iz soje...
on ti moze pomoci ali ako oces da uzimas taj soy i hoces da bude efikasan kao ovaj iz surutke moraces da povecas doze...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Decembar 06, 2010, 12:46:46 posle podne »

Pre svega, dobro došao na naš forum. :)

Samo da te obavestim da smo mi nedavno otvorili radnju u tvom gradu, tako da nas možeš i tamo posetiti i kupiti željeni proizvod. Nalazi se u Stevana Nemanje 44. ;)

Whey protein je svakako boljeg kvaliteta od sojinog. Sojin protein najviše kupuju vegetarijanci, kao i ostali ljudi u vreme postova.

Da li je cena glavni razlog zbog kojeg ti je Soy Pro zapao za oko ili je nešto drugo?
Sačuvana
feqiir
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Decembar 06, 2010, 12:36:39 posle podne »

Ja sam novi clan na forumu, iz novog pazara. Zelim da narucim jedan protein, efikasan ali da da nije puno skup. naisao sam u ponudi na protein Soy pro, koji je na bazi soje, i puno lepog je receno o njemu na http://www.pansport.eu/shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=355&category_id=20

ali pitanje koje me kopka jeste kolika je njegova efikasnost na misicnu masu posto je biljkog porekla (u prospektu mu pise da sadrži fitinsku kiselinu koja ima antioksidativna svojstva i može pomoći u sprečavanju nekih vrsta karcinoma i sniziti nivo loših masti u krvi, ali ne pise nista o efektu na misicnu masu), i kakav je on u odnosu na whey protein, osim sto je jeftiniji?

Hvala
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 18 upita.