TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 10:32:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: MuscleTech - Hydroxycut™ Hardcore Pro Series™  (Pročitano 11000 puta)
Satyr
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 93

« Odgovor #29 poslato: Mart 25, 2011, 01:26:32 posle podne »

Ja kao muškarac ovo ne bi pio zato što sadrži ekstrakt Alchemilla Vulgaris
To je slično kao da ženama dajete tribulus...
« Poslednja izmena: Mart 25, 2011, 01:29:58 posle podne od strane Satyr » Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #28 poslato: Decembar 21, 2010, 03:22:23 posle podne »

Pa i jedna ce ubiti, garantujem :)

Od dve ce im se vrteti u glavi...
Po meni niko ne bi trebao dve. Ko je navikao na dve t.j. to mu je OK taj je organizovao bukvalno navukao na kofein...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #27 poslato: Decembar 19, 2010, 04:52:20 posle podne »

Da, i nikako sa 2 kesice, sto se cesto praktikuje!

Mislim da ljudi praktikuju po dve kesice iz razloga sto animal ubija osecaj gladi i tako ne kriziraju.Ali opet to nikako nije razlog da se uzimaju dve kesice jer isuvise je jak preparat i ako se ne tezi bas nekim takmicarskim ambicijama nema potrebe za dve kesice.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #26 poslato: Decembar 18, 2010, 07:09:10 posle podne »

Da, i nikako sa 2 kesice, sto se cesto praktikuje!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #25 poslato: Decembar 16, 2010, 10:13:49 posle podne »

Ma nisam nikad koristio, koristio sam jednom l carnitine ali nesto slabo i to mnogo malo, pre 4 /5 meseca ,a ni kafu nikad ne pijem i nikad nisam ni pio to samo ponekad ako mi se spava popijem silom i probudim se  :D ... tako da ni kofein ne unosim u opste ja kad popijem kafu uvece nemogu da spavam posle , jednom sam popio 2 kafe pre treninga uvece posto mi se spavalo i onda posle nisam mogao 3 sata da se uspavam   ... :D

To znaci da reagujes na kofein odlicno i mislim da ce te animal razvaliti totalno.Ne bih ti preporucio da uzimas onda animal u vecernjim satima.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #24 poslato: Decembar 16, 2010, 09:27:29 posle podne »

Svakako uvek sa najmanjom dozom sto se tice sagorevaca i stimulansa. Ne mozes pogresiti. Ako bas ne osetis nista (moras biti realan i sofisticiran sto se "osecaja" tice) onda polako povecas. Jer sa velikom dozom svakako vise stete nego koristi.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #23 poslato: Decembar 16, 2010, 05:54:49 posle podne »

Ma nisam nikad koristio, koristio sam jednom l carnitine ali nesto slabo i to mnogo malo, pre 4 /5 meseca ,a ni kafu nikad ne pijem i nikad nisam ni pio to samo ponekad ako mi se spava popijem silom i probudim se  :D ... tako da ni kofein ne unosim u opste ja kad popijem kafu uvece nemogu da spavam posle , jednom sam popio 2 kafe pre treninga uvece posto mi se spavalo i onda posle nisam mogao 3 sata da se uspavam   ... :D

dakle, definitivno jedna kesica.... i nju nemoj da piješ posle 5 popodne...

 i sreĂ°ena ishrana i trening i neće biti problema sa skidanjem kilaže!
Sačuvana
Powerlifting-92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 134


« Odgovor #22 poslato: Decembar 16, 2010, 05:47:12 posle podne »

Ma nisam nikad koristio, koristio sam jednom l carnitine ali nesto slabo i to mnogo malo, pre 4 /5 meseca ,a ni kafu nikad ne pijem i nikad nisam ni pio to samo ponekad ako mi se spava popijem silom i probudim se  :D ... tako da ni kofein ne unosim u opste ja kad popijem kafu uvece nemogu da spavam posle , jednom sam popio 2 kafe pre treninga uvece posto mi se spavalo i onda posle nisam mogao 3 sata da se uspavam   ... :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Decembar 16, 2010, 05:35:20 posle podne »

Jel bitna tezina imam 109 kg da nije malo jedan za tu tezinu ili to nema veze ?

Kreni sa jednim paketicem. Bojim se da, pogotovo ako nisi naviknut na sagorevace, da ce biti nesanice...   možeš postići efekat i sa jednom, pre treninga pogotovo
Sačuvana
Powerlifting-92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 134


« Odgovor #20 poslato: Decembar 16, 2010, 04:51:49 posle podne »

Jel bitna tezina imam 109 kg da nije malo jedan za tu tezinu ili to nema veze ?
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #19 poslato: Decembar 16, 2010, 01:29:03 posle podne »

Znas kako, uz sredjenu ishranu ce ti duplo posao biti olaksan. Moze se smrsati i sa krs ishranom, ali da se trenira bas posteno...

Tako da je svakako sredjena ishrana i vise od pola posla. Uz malo trening, sagorevac ce da radi samo to, i to bilo koji, to uvek napominjem
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #18 poslato: Decembar 16, 2010, 01:17:51 posle podne »

Ko nije takmicar nema apsolutno nikakve potrebe za dva paketica dovoljan je jedan.Uz regulisanu ishranu bice rezultata sigurno,ali budite realni i strpljivi ;)
Sačuvana
Cedomir Curcic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


PANSPORT NOVI SAD

« Odgovor #17 poslato: Decembar 16, 2010, 09:35:44 pre podne »

Snagu sigurno neces izgubiti...  ;)

A sto se tice konzumiranja slobodno 1 paketic dnevno, nemas potrebe za 2 paketa dnevno. Znaci 21 dan pa 7 dana pauze pa opet 21 dan. Ishranu si regulisao samo povecaj unos proteina i transformacija ce doci zagarantovano  ;D
Sačuvana
PANSPORT NOVI SAD
Powerlifting-92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 134


« Odgovor #16 poslato: Decembar 15, 2010, 08:55:00 posle podne »

 
E ajde mi samo kazi molim te koliko si smrsao od animal Cuts , i jel si skinuo dosta sala ? Moze li nesto da se uradi sa jednim pakovanjem , naravno uz pravilnu proteinsku ishranu ?

Iskustva su vrlo različita sa Animal Cutsom. Ukratko, radi se o sagorevaču koji je toliko godina na tržištu i koji je jedan od najpopularnijih i najefikasnijih, svakako i najkompleksnijih sagorevača.   
Primećujem da ga često ljudi uzimaju a da pri tom nisu sredili ishranu, i onda računaju "ma on je najjači - sigurno će mi pomoći" - što je greška u startu.

Lično, kad sam ga uzimala daaaavno, ja nikad više snage u životu nisam imala :)   ali zaista... i preznojala sam se žestoko... ali recimo meni je prejak i više ga neću uzimati...  sada samo L carnitine pre treninga.

Koliko ćeš smršati, zavisi od puno faktora... ali ako središ klopu i treniraš, plus piješ Cuts, makar i 1 kesicu na dan, uspeh je siguran...

Hvala , Ma ishrana je sredjena maksimalno , znam ja to da se bez sredjene ishrane ne moze smrsati ... ima i kod nas tako par likova razmisljaju -nemogu da sredim ishranu to mi je problem ali cu zato  kupiti animal i skinucu ovo salo sto imam .. :D
A odlicno je za mene i to sto si napisala da si tad imala najvise snage , mrzim kad nemam snagu .. :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Decembar 15, 2010, 07:22:53 posle podne »

E ajde mi samo kazi molim te koliko si smrsao od animal Cuts , i jel si skinuo dosta sala ? Moze li nesto da se uradi sa jednim pakovanjem , naravno uz pravilnu proteinsku ishranu ?

Iskustva su vrlo različita sa Animal Cutsom. Ukratko, radi se o sagorevaču koji je toliko godina na tržištu i koji je jedan od najpopularnijih i najefikasnijih, svakako i najkompleksnijih sagorevača.   
Primećujem da ga često ljudi uzimaju a da pri tom nisu sredili ishranu, i onda računaju "ma on je najjači - sigurno će mi pomoći" - što je greška u startu.

Lično, kad sam ga uzimala daaaavno, ja nikad više snage u životu nisam imala :)   ali zaista... i preznojala sam se žestoko... ali recimo meni je prejak i više ga neću uzimati...  sada samo L carnitine pre treninga.

Koliko ćeš smršati, zavisi od puno faktora... ali ako središ klopu i treniraš, plus piješ Cuts, makar i 1 kesicu na dan, uspeh je siguran...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 17 upita.