TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 01:24:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: MuscleTech - Hydroxycut™ Hardcore Pro Series™  (Pročitano 11001 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #14 poslato: Decembar 14, 2010, 11:42:03 posle podne »

Evo ja ću ti preneti moje iskustvo sa Animalom.Preparat je fantastičan u svakom smislu i ukoliko središ ishranu garantujem ti da ćeš imati uspeh.Retko da ima osobe koja sa njime nije zadovoljna.
Dovoljna će biti jedna kutija i jedna kesica dnevno ali pridržavaj se pravila za ishranu i nemaš brige.
Sačuvana
Powerlifting-92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 134


« Odgovor #13 poslato: Decembar 14, 2010, 11:00:54 posle podne »

Kolko je cena ovog , i sta mislite da li je bolji ovaj sagorevac ili animal cut ?

Na ovom sajtu mozes videti cene kako se krecu kod njih :
http://www.bodybuilding.com/store/mt/hydroxycut-hardcore-pro-series.html

A sto se tice poredjenja sa Animal Cuts-om to jedino ako je neko probao ovako tesko da ce ti neko odgovoriti na blef samo tumaceci sastav... :) Cuts sam probao ali bi voleo i ovo cudo da probam ;)

E ajde mi samo kazi molim te koliko si smrsao od animal Cuts , i jel si skinuo dosta sala ? Moze li nesto da se uradi sa jednim pakovanjem , naravno uz pravilnu proteinsku ishranu ?
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #12 poslato: Decembar 14, 2010, 05:34:52 posle podne »

Pa da, brdo i brdo kofeina... i mora biti nekog rezultata... Zato treba traziti neke sagorevace koji nisu samo izvor 3 tipa kofeina pa se nakupi gram...

zato ja uvek savetujem i l-carnitine, ekstrakte nekih biljaka koji nisu gurana (kofein) opet i td...

sagorevaci su tu jednostavno da poguraju kada je tesko, u pocetku u glavnom, da malo regulisu apetit, povecaju unos vode jer su diuretici i td, jednostavno da ubrzaju metabolizam trenutno i to treba da im je osnovna namena.

oni su sredstvo ka cilju a ne postizanje cilja, a gledaju se upravo kao ovo drugo. sagorevac (svaki) moze da bude i dobar i los, to je cinjenica :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Decembar 14, 2010, 04:32:08 posle podne »

Takva vrsa martketinga se pokazala vrlo uspešnom, iako je i ja ne podnosim :)  pogledaj samo topshop naprave... :)

ali... iako mi reklama deluje više odbojno nego primamljivo - zaista Muscletech je opravdao kvalitet i konstantno se traži u našim radnjama... velik broj pohvala je pristigao za Nitro tech, Cell tech, Nano Vapor, ali i za Hydroxycut o kojem je reč.
Sačuvana
Cedomir Curcic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


PANSPORT NOVI SAD

« Odgovor #10 poslato: Decembar 14, 2010, 02:33:14 posle podne »

Koliko tacno kofeina ima ovaj perparat???

Sto se tice kofeina vidim da ima onaj + (krstic) sto znaci da su kolicine zasticene od strane MuscleTecha... Napisali su samo sumarno 680 mg celog tog komplexa....tako da... ;) nista od te informacije za sve nas.
Sačuvana
PANSPORT NOVI SAD
Cedomir Curcic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


PANSPORT NOVI SAD

« Odgovor #9 poslato: Decembar 14, 2010, 02:26:21 posle podne »

Kolko je cena ovog , i sta mislite da li je bolji ovaj sagorevac ili animal cut ?

Na ovom sajtu mozes videti cene kako se krecu kod njih :
http://www.bodybuilding.com/store/mt/hydroxycut-hardcore-pro-series.html

A sto se tice poredjenja sa Animal Cuts-om to jedino ako je neko probao ovako tesko da ce ti neko odgovoriti na blef samo tumaceci sastav... :) Cuts sam probao ali bi voleo i ovo cudo da probam ;)
Sačuvana
PANSPORT NOVI SAD
Lumos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 149


« Odgovor #8 poslato: Decembar 14, 2010, 09:43:15 pre podne »

Nikakav preparat nece dati rezultat ako se ne prilagodi ishrana i to treba da se shvati (mislim na pocetnike).
Sa kofeinom se preteruje to je vec poznato, a isto tako se zna da muscletech ima reklame koje obecavaju kule i gradove.Naravno daleko od toga da su njihovi proizvodi losi.Ne nikako cak naprotiv odlicni su! Ali budimo realni ipak.
Amin!:) Aplauz molicu!  ;)
Realno gledano,ljudi se uglavnom pecaju na reklame,nazalost! Grozim se reklama,ali ne mogu da se istovremeno ne divim genijalcima koji ih smislise. :)
Ali kad izbor preparata odredjuje reklama,onda sta reci...

Koliko tacno kofeina ima ovaj perparat???
Sačuvana
Sve što me ne ubije će me samo ojačati
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #7 poslato: Decembar 14, 2010, 07:59:43 pre podne »

   
MuscleTech  bas peca ljude sa svojim opuisima proizvoda...
nadljudska snaga,300%,600% za 2 ndelje itd itd ...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Decembar 14, 2010, 12:11:38 pre podne »

Nikakav preparat nece dati rezultat ako se ne prilagodi ishrana i to treba da se shvati (mislim na pocetnike).
Sa kofeinom se preteruje to je vec poznato, a isto tako se zna da muscletech ima reklame koje obecavaju kule i gradove.Naravno daleko od toga da su njihovi proizvodi losi.Ne nikako cak naprotiv odlicni su! Ali budimo realni ipak.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Decembar 13, 2010, 09:14:28 posle podne »

Nijedan MuscleTech produkt nije sporan. Svi proizvodi te firme su fantastični. E, sad, neki drugi faktori ovde igraju ulogu u tome da li će neko izabrati njihov ili produkt neke druge firme. Marketing ima svoju cenu.  :-\
Sačuvana
Lumos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 149


« Odgovor #4 poslato: Decembar 13, 2010, 09:10:37 posle podne »

Ajde! Sve se svodi na marketing,sarenilo i ponavljanje...
Postoje neke stvari koje su zaista super,ali ovo...Neka hvala ;)!
Sačuvana
Sve što me ne ubije će me samo ojačati
Powerlifting-92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 134


« Odgovor #3 poslato: Decembar 13, 2010, 05:38:20 posle podne »

Kolko je cena ovog , i sta mislite da li je bolji ovaj sagorevac ili animal cut ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Decembar 13, 2010, 05:25:17 posle podne »

kofeinska bomba....  zašto, ali zašto toliiiiiko kofeina trpaju u sve sagorevače... :(   (ovo se ne odnosi samo na XyCut)

Sačuvana
Cedomir Curcic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120


PANSPORT NOVI SAD

« Odgovor #1 poslato: Decembar 13, 2010, 05:10:50 posle podne »

Hydroxycut™ Hardcore Pro Series™




Hydroxycut™ Hardcore Pro Series™  je moćna nova formula za mršavljenje od tima  MuscleTech® dizajniran da vam pomogne da smršate i otkrije vaše "isečeno" i mišićavo izdefinisano telo.

Suština je ovo: ako želite da budete "isečeni", a ja govorim vitak i izdefinisan sa "six-pack-om", morate da smršate. Svi trbušnjaci na svetu vas neće dovesti dotle ako ne smršate kako bi vaša definicija došla do izražaja. Tim MuscleTech®  zna sve ovo previše dobro, zbog čega su usredsredili napore na klinički dokazan rezultat mršavljenja prilikom formulisanja novog  Hydroxycut Hardcore Pro Series. Činjenica je da, HydroxyPro™, novi moćni kolmplex za mršavljenje u Hydroxycut Hardcore Pro Series-u je klinički dokazana u dve studije zlatnog standarda (gold-standard studies) da pomogne potrošačima da izgube značajnu kilažu za samo 8 nedelja.




KLINIČKI DOKAZ




Svako Vam govori da njihov proizvod radi. Ali koliko njih zaista može da Vam da dokaz da ključni kolmplex u njihovoj formuli zaista radi? Mi možemo. Ne samo da možemo da Vam pokažemo kliniči dokazane rezultate mršavljenja, nego Vam možemo pokazati da su ovi rezultati su dobijeni od strane ispitanika.


Gold-Standard studija #1: 12 Nedelja

U prvoj studiji mršavljenja, sprovedena preko 12 nedelja, ispitanici su dobili HydroxyPro™ (Alchemilla vulgaris extract, Olea europaea extract, Cuminum cyminum extract, Mentha longifolia extract), ključni sastojak u Hydroxycut Hardcore Pro Series, ili placebo. Oni koji su koristili HydroxyPro izgubili su u proseku 20.94 lbs vs onih koji su koristili placebo, koji su u proseku izgubili 1.70 lbs. Obe grupe su pratile redukovanu ishranu.



Gold-Standard studija #2: 8 Nedelja

Impresionirani gubitkom kilaže u prvoj kliničkoj studiji, Tim MuscleTech®  naručila je drugu studiju HydroxyPro-a. U ovoj studiji sprovedena tokom 8 nedelja, ispitanici su ponovo dobili HydroxyPro ili placebo. Ovaj put, za one koji su koristili HydroxyPro izgubili su u proseku 16.50 lbs. vs onih koji su koristili placebo, koji su izgubili prosečno 1.73 lbs! Obe grupe su pratile redukovanu ishranu.

Za drugi put, u naučno rigoroznom testiranju, ključni sastojak kombinacija u Hydroxycut Hardcore Pro Series je naučno dokazana da ostvaruje  gubljenje masnih naslaga.



Podaci analiza rezultata iz obe studije kliničkih ispitivanja su pokazala da postoji statistička značajnost za test subjekte pošto su izgubili 7 puta veću kilažu od subjekta placeba.

Koliko drugih proizvoda kažu da rade, ali da zaista imaju dokaz za to? Pa, ključni kompleks za gubljenje kilaže u Hydroxycut Hardcore Pro Series je naučno dokazan da radi - i ima dve gold-standard klinička spitivanja da je podrži.




Izvor: ( www.muscletech.com )
« Poslednja izmena: Decembar 13, 2010, 05:12:58 posle podne od strane Cedomir Curcic » Sačuvana
PANSPORT NOVI SAD
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.131 sekundi sa 18 upita.