TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 10:11:43 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Skidanje sala sa stomaka uz zadrzavanje kilaze?  (Pročitano 8755 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Decembar 16, 2010, 11:39:19 posle podne »

Napisi detaljnije sta jedes,kako i koliko nedeljno treniras?
Sačuvana
ikica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #7 poslato: Decembar 16, 2010, 08:24:29 posle podne »

Ajde cekamo ih  :)...a ishranu cu ispisati ukratko
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #6 poslato: Decembar 16, 2010, 08:15:41 posle podne »

Kakva ti je ishrana tacno? Donji stomak je svima najkriticniji , na tom delu se najvise dobija a najteze gubi salo , barem kod vecine. Neznam ni ja sta da ti kazem , jeste nedoumica :D Cekaj da se jave ostali clanovi, pozz
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
ikica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #5 poslato: Decembar 16, 2010, 07:36:18 posle podne »

Sto se tice ishrane stvarno se trudim da bude maksimalno sredjena...sada sam bas u nedoumici sta da radim,da li da idem i dalje na masu do neke granice pa onda postepeno spustanje na tih 95-6 (mada sam ja to orijentaciono procenio prema visini i prema sadasnjoj situaciji da bi mi bilo idealno),moze i 1-2 gore dole.Sa hranom imam problem raznovrsnosti u toku nedelje posto su mi se neke stavri smucile a kada ubacim neki junk nekada kao da pravim ne znam kakav greh.Jel moze taj niski trbusasti deo da bude i do genetike?posto sam i sa 75 kg kada sam bio bas mrsav imao blagi niski trbuscic...mozda negde i u ishrani gresim..voleo bih kada bi se jos neko ukljucio da mi da neki savet...pozz
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #4 poslato: Decembar 16, 2010, 06:10:40 posle podne »

Mozda bolje da prvo skines kolko tolko, jel sto vise sala imas vise ces dobijati. A mozes i da nastavis masu ali da ne junkujes , pazis na ishranu i stanje se sigurno nece pogorsati, mozda se i popravi.
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
ikica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #3 poslato: Decembar 16, 2010, 05:37:57 posle podne »

Posto se nadam da si procitao ceo post i da si video da mi je krajnji cilj 95-6 kg da li je bolja varijnta da sada idem na defku uz smanjenje kg (ja bih voleo da izgubim sto manje ali sta je tu je) pa da onda idem postepeno sa sredjenom ishranom do krajnje kilaze ili da nastavim da guram masu pa na kraju def?Moram jos da napomenem kljucnu stvar kako je doslo do stvaranja sala...prvih par meseci i kada su dolazili prvi kilogrami bas nisam vodio racuna o ishrani niti sam citao forum tako da bez obzira sto mi je od pre par meseci ishrana koliko toliko sredjena prvi meseci losije ishrane su uzeli danak.Iako sam ja generalno zadovoljan napretkom ali me stomak sada mnogo nervira..i svaki savet mi je dobrodosao jer ne znam sta i kako dalje...pozdrav
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #2 poslato: Decembar 16, 2010, 05:27:26 posle podne »

Ako sad imas 90kg onda nema nikakve sanse da ostanes na istoj kilazi kad skines kg
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
ikica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #1 poslato: Decembar 16, 2010, 04:58:06 posle podne »

Na samom pocetku veliki pozdrav svima na forumu... dosta dugo ga  citam ali sam sada po prvi put odlucio da napisem nesto tj da pokusam da podelim sa Vama  svoj "problem".
Za pocetak da kazem ono osnovno da imam 28 godina,da sam se do svoje dvadesete godine aktivno bavio sportom,i da sam visok 194cm.E sada sto se tice kilaze...jako dugo sam imao problem sa kilogramima tj nedostatkom kilograma i nemogucnosti da se ugojim.Uz veoma brz metabolizam koliko god da pojedem (uz puno unosa tecnosti-moja losa navika koja se ispostavila kao kljuc problema) meni sve proleti kroz organizam i jednostavno ni kg nisam mogao da dobijem.U proteklih nekoliko godina sam isao u teretanu samo na periode od par meseci ali je to bilo kratkog daha jer sam gubio motiv iz nemogucnosti da dobijem malo mase.Generalno svih tih godina sam imao oko npr 75-6 kg sve do oktobra prosle godine kada sam izbacio konzumiranje velike kolicine tecnosti u toku dana,pogotovu u toku jela i odmah nakon jela.Tada sam odlucno resio da krenem u teretanu a kilogrami su krenuli da se lepe.Da Vas ne zamaram vise da predjem na stvar...do otobra prosle godine do juna ove godine sam dobio 15-ak kilograma i sada imam tacno 90kg.Generalno ne mogu reci da sam nezadovoljan napretkom ali kako su mi vremenom apetiti rasli pocelo je da mi smeta salo na stomaku jer mi se gornji trbusnjaci skoro ne vide atek donji.E sada kljucno pitanje i molba za savete,posto je moj krajnji cilj 95-6 kg uz vidljivu definiciju da li postoji mogucnost da ja nekako izdefinisem stomak a da ne padam ispod 90kg pa nakon toga dobijem kvalitetnih 5-6 kg..ili kako?
Unapred hvala u nadi da cete mi pomoci..pozz 
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 17 upita.