TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 08:32:08 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Najzad i meni pomoc oko dijete :)  (Pročitano 19348 puta)
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #75 poslato: Februar 28, 2011, 02:24:46 posle podne »

O boze gde to nalazis...boze ja jedva ove nasao,a od sipe gde to ima uopste?
I sta mislis o hlebu Tonus,googluj,jedem ga svaki dan po 100 gr 50 dorucak i 50 g rucak
A evo i kako se hranim svaki dan...
8:00-8-30 musli clasic 50 gr sa vodom
10:30-11:00 tonus hleb 50g sa jednim celim jajetom i dva belanca i pola paradajza
13:30 piletina i sveza cvekla i kriska nemasnog sira
16:00 salata 4-5 vrsta povrca mesanog sezonskog i malo mesa
18:00 kriska nemasnog sira i jedan karfiol iz tursije
4-5 litara vode uz sve ovo i trening 4-5 puta nedeljno
Moze li se ovako gubiti salo:-)
Naravno nisu isti obroci svaki dan
Mesto dorucka ide tu i riba tuna mesto tonusa i jaja,mesto rucka drugo meso ili pecurke
...i tako...???
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #74 poslato: Februar 28, 2011, 12:29:53 posle podne »

Pa hvala,tako sam i mislio,za masu sam pregledao,a to za uh nadam se da necu dobiti masne naslage od slozenih uh i jos mi je sve bareno ili przeno na vodi,bez zacina sem za rucan pola kafene kasike soli,ok videcu sve,a sta mislis o heljdinim makaronama jednom nedeljno pise da su jako niske kaloricne vrednosti mnogo vise lizina od ostalih testenina i puno vitamina i vlakana,bez konzervansa soli i dodataka,kupio u idei:-) bio hrana?

heljdine makarone su odlicne....  super izvor UH.

Inace, nedavno sam probala makarone od sipe :)   nema ih kod nas....
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #73 poslato: Februar 27, 2011, 10:01:19 posle podne »

Da naravno sve umereno treba to mi je jasno,pa nista krenucu sa manjim kolicinama uh i sto zdravije...pa cemo videti za 2-3 nedelje kako ce ici...nadam se da nema da omane :-)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #72 poslato: Februar 27, 2011, 08:44:24 posle podne »

Od ovsenih,pirinca i krompira ne mozes dobiti salo ako ih jedes za dorucak i rucak i naravno u kolicini koja tebi treba da bi napredovao u snazi a i da dobijas na misicnoj masi za koju su zaduzeni proteini,kao i od voca ako ga jedes posle treninga recimo bananu i jabuku,neces se gojiti,tvom organizmu su potrebni i seceri. :) ;)
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #71 poslato: Februar 27, 2011, 08:20:31 posle podne »

Pa hvala,tako sam i mislio,za masu sam pregledao,a to za uh nadam se da necu dobiti masne naslage od slozenih uh i jos mi je sve bareno ili przeno na vodi,bez zacina sem za rucan pola kafene kasike soli,ok videcu sve,a sta mislis o heljdinim makaronama jednom nedeljno pise da su jako niske kaloricne vrednosti mnogo vise lizina od ostalih testenina i puno vitamina i vlakana,bez konzervansa soli i dodataka,kupio u idei:-) bio hrana?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #70 poslato: Februar 27, 2011, 04:58:18 posle podne »

Voće jedi pre doručka a ne posle.
Što se tiče dijete za masu, pregledaj temu Mišićna masa, nemoj da te mrzi ;)
A znaš i sadm da univerzalne ishrane nema.. samo treba pojačati proteine i izbalansirati kompleksne UH tako da pune mišić ali da ne stvaraju masne naslage.. e sad to "samo" je stavr eksperimentisanja i niko neće znati da ti kaže koliko je to tačno grama, moraš sam da isprobaš
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #69 poslato: Februar 27, 2011, 04:36:02 posle podne »

ljudi ubacio sam 100 grama na dan hleba tonus proverite taj hleb preporucijem :) jedan od najkvalitetnijih hlebova na trzistu :),e ubacio sam po jednu vocku posle dorucka i svo povrce sem krompira jedem,jednom nedeljno kuvam 150 grama makarona od heljde sa piletinom i to je sve sto sam dodao,sad me zanima moze li neko da mi napise ishranu za dobijanje suve misicne mase posto cu jos malo doci do idealne tezine pa hocu da se bacim na masu a treba mi i dobaar trening a prvenstveno ishrana...?:) ako vas ne mrzi :)
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #68 poslato: Februar 18, 2011, 11:10:29 pre podne »

Izvestaj broj 2 :) jutros sam se merio ne znam koliko je proslo ima dosta kako sam na dijeti nema jos dva meseca  ali... :)
Skoro 14 kg
Stomak donji 13 cm,gornji 12 smanjeno
Ruke po 2.5 cm
Butine jedna 7,5 druga 7 cm skinuto
Grudi ledja obim 4,5 skinutu
list 3 cm :)
E sad trening koji sam ubacio a od kad sam ga ubacio osecam se mnogo bolje je free-Climbing...\
2 puta nedeljno free-climbing 3 puta Gym...
Ubacio sam sad pred kraj pred finish L-Carnitin nekih 2000 mg na dan i to je to
E toliko od mene jos dve nedelje mozda tri pa prestajem i probacu da nabacim koje kilo izgubljenih misica uz naravno i dalje uz zdravu ishranu bez prostih secera i gluposti...:) pozdrav hvala svima jos jednom...
Odoh da se tanjim :P
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #67 poslato: Februar 02, 2011, 12:58:49 pre podne »

Hehehehe hocu naravno...:-) sto se mene tice koga god interesuje rado cu preporuciti svoj rezim ishrane i treninga...:-)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #66 poslato: Februar 01, 2011, 10:41:33 posle podne »

Trebali bi stavarno otvoriti pod forum za one koji imaju iskustva u ovakim stvarima. Znaci rekreativce, pocetnike, ljude koji su imali problem sa kilazom npr, ili sa manjkom kilaze, njihov program, ishrani i rezultat na kraju.

Mislim da je to najmerodovnije, kada nije u pitanju reklama naravno :)

Ipak nama koji se malo vise razumemo iako ljudi zele da veruju, nekako ne prelome do kraja to u sebi jer im je tesko da se poistovete.
Ovako kada vide da je neko poput njih uradio to svojom voljom, disciplinom i radom onda je to druga prica.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #65 poslato: Februar 01, 2011, 09:18:46 posle podne »

Evo ljudi i ja da vam se javim i zahvalim na izradi moga plana za skidanje masti:-)
Vezbao sam 4-5 puta nedeljno jeo meso svo na vodi,ribe,govedinu,junetinu,svinjsko ma sve,malo povrca brokoli karfiol krastavac i jos poneko (sveze) od zacina samo malo soli koristio 4 litra vode pio,bcaa uzimao,take one... I sledeci rezultati su za ne znam koliko dana ,manje od mesec skinuo sam 7-8 kila osecam se fenomenalno...
Ali idem dalje jos mesec dana ako ne bude svo salo iscezlo idemo jos mesec jer imam volje pa mi se moze :-D
Hvala svima jos jednom i javljam se za koju nedelju...poz :-)

Svaka čast! Sad kad neko pita za dijetu, ima ti da se javljaš ;)
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #64 poslato: Februar 01, 2011, 04:19:39 posle podne »

Hvala vam :),ma super sto je najbolje od svega snagu ne gubim dizem istu kilazu cak sam na dijeti napredovao i na ponavljanjima...stvarno svima preporucujem...ja sam se odusevio ali imam jos malo pa vam javljam krajnje rezultate i da...jesu otisli kilogrami ali na ogledalu se mnogo bolje vidi,zamislite izgubio sam 8 cm u stomaku,po 4 u butima 2-3 u listu sto sam i hteo :) jer je tu bilo salca,ali na rukama sam izgubio svega 1 cm sto cu da nadoknadim kasnije :) i grudi i ledja 1-2 so se ni neprimecuje :) eto to je to pozdrav,hvala jos jednom...
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1267


BRO-SLAYER

« Odgovor #63 poslato: Februar 01, 2011, 01:53:36 posle podne »

Bravo mali!
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #62 poslato: Februar 01, 2011, 01:07:28 posle podne »

Evo ljudi i ja da vam se javim i zahvalim na izradi moga plana za skidanje masti:-)
Vezbao sam 4-5 puta nedeljno jeo meso svo na vodi,ribe,govedinu,junetinu,svinjsko ma sve,malo povrca brokoli karfiol krastavac i jos poneko (sveze) od zacina samo malo soli koristio 4 litra vode pio,bcaa uzimao,take one... I sledeci rezultati su za ne znam koliko dana ,manje od mesec skinuo sam 7-8 kila osecam se fenomenalno...
Ali idem dalje jos mesec dana ako ne bude svo salo iscezlo idemo jos mesec jer imam volje pa mi se moze :-D
Hvala svima jos jednom i javljam se za koju nedelju...poz :-)

ovo su odlični rezultati... svaka čast!  a najviše mi se sviĂ°a što se osećaš fenomenalno, kako kažeš!
Sačuvana
Brankica Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 101


« Odgovor #61 poslato: Februar 01, 2011, 11:32:01 pre podne »

Evo ljudi i ja da vam se javim i zahvalim na izradi moga plana za skidanje masti:-)
Vezbao sam 4-5 puta nedeljno jeo meso svo na vodi,ribe,govedinu,junetinu,svinjsko ma sve,malo povrca brokoli karfiol krastavac i jos poneko (sveze) od zacina samo malo soli koristio 4 litra vode pio,bcaa uzimao,take one... I sledeci rezultati su za ne znam koliko dana ,manje od mesec skinuo sam 7-8 kila osecam se fenomenalno...
Ali idem dalje jos mesec dana ako ne bude svo salo iscezlo idemo jos mesec jer imam volje pa mi se moze :-D
Hvala svima jos jednom i javljam se za koju nedelju...poz :-)

Like  :D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.127 sekundi sa 18 upita.