TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 04:24:05 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Creatin+protein+glutamin  (Pročitano 4448 puta)
Vale021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #11 poslato: Jun 09, 2011, 01:27:17 posle podne »

Treba mi jedan savet. Posto pijem iskljucivo zutu vodu iz arterskog bunara koja ima malo povecan procenat sumpora u sebi, da li taj sumpor ima neki negativan uticaj na glutamin, kreatin i protein?
Sačuvana
U teretani ne mozes samo da budes najjaci, nego i najpametniji.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #10 poslato: Januar 21, 2011, 01:23:28 pre podne »

Morted...pa u PANSPORATU naravno.Kod nas imas sirok izbor svega sto ti treba ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Januar 20, 2011, 07:04:46 posle podne »

Zar nisi video naš sajt kada si se registrovao na forum? :) Imaš sve u Pansportu, bilo da naručiš online(preko sajta) ili da odeš do neke od naših radnji.

Ovo je bilo kao da odeš u parfimeriju i pitaš ih u kojoj radnji možeš kupiti parfem. :D :D :D
Sačuvana
Morted
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 69


« Odgovor #8 poslato: Januar 20, 2011, 06:27:59 posle podne »

Glutamin je odlican suplement ako se koristi valjano, znaci  u vecim dozama od preporucenih 5 g, 15 g nakon treninga je idealno.

Kao sto ti je Zoltan napisao, ako imas sredstava glutamin je 10-ka, ali ako ne prvo BCAA pa onda glutamin.

Ne zaboravi da su to dodaci ishrani i ako se ne hranis dobro i ne treniras kako valja, nece ti puno pomoci.

I savet Zolijev za Omega 3 i komplks vit. i min. je svakako na mestu. Oni su ti mali trosak a tu su radi opsteg zdravlja koje je temeljac za dobar trening i apetit :).

Kompleks kojih vitamina? I gde nabaviti te vitamine i Omega 3 ? U apoteci ili u nekoj prodavnici sportske opreme?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Januar 17, 2011, 08:32:38 posle podne »

Nema na čemu u ime svih. :D
Sačuvana
Milos-92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


« Odgovor #6 poslato: Januar 17, 2011, 08:07:06 posle podne »

Ok. Hvala svima na odgovorima. :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Januar 17, 2011, 05:40:51 posle podne »

Stavi sve zajedno u šejker i ne brini. ;)
Sačuvana
Milos-92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


« Odgovor #4 poslato: Januar 17, 2011, 05:31:30 posle podne »

Da ali ja vec imam glutamin, uzimam creatin i protein. Pa me zanima dali da mesam Glutamin sa creatinom i proteinom?
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #3 poslato: Januar 17, 2011, 02:02:37 posle podne »

Glutamin je odlican suplement ako se koristi valjano, znaci  u vecim dozama od preporucenih 5 g, 15 g nakon treninga je idealno.

Kao sto ti je Zoltan napisao, ako imas sredstava glutamin je 10-ka, ali ako ne prvo BCAA pa onda glutamin.

Ne zaboravi da su to dodaci ishrani i ako se ne hranis dobro i ne treniras kako valja, nece ti puno pomoci.

I savet Zolijev za Omega 3 i komplks vit. i min. je svakako na mestu. Oni su ti mali trosak a tu su radi opsteg zdravlja koje je temeljac za dobar trening i apetit :).
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Januar 17, 2011, 01:31:26 posle podne »

Pozdrav svima ja sam nov ovde. Treba mi pomoc oko uzimanja owa 3 proizvoda Znam kako se pije protein i creatin Ali ne znam Dali valja da ubacim Glutamin??  Hvala vam unapred!                                               

Pozdrav i u ime Pansport tima zelim ti dobrodoslicu na nas forum!

Ja bih ti odmah na samome poctku savetovao ipak BCAA umesto glutamina jer je to sastav tri aminokiseline jako bitne za nas organizam a telo ih ne proizvodi.Glutamin moze ali ako se ima novca za BCAA prvo.Isto tako savetujem ti da ubacis vitamine i minerale kao i omega 3.
Ishrana se naravno podrazumeva da mora biti sredjena inace sve je dzaba.
Evo ti link nekih mojih tema ovde na pansport forumu pogledaj i mozda nadjes neke stvari koje ce te zanimati:

http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=181.0
Sačuvana
Milos-92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


« Odgovor #1 poslato: Januar 17, 2011, 01:09:53 posle podne »

Pozdrav svima ja sam nov ovde. Treba mi pomoc oko uzimanja owa 3 proizvoda Znam kako se pije protein i creatin Ali ne znam Dali valja da ubacim Glutamin??  Hvala vam unapred!                                               
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 17 upita.