TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 08:46:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: sta je dozvoljeno a sta ne na putu do uspeha?  (Pročitano 5884 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Januar 18, 2011, 07:28:34 posle podne »

Ništa od ovog navedenog ti ne smeta u uzimanju ove suplementacije, apsurdno je. Čak ni ova energetska pića nisu toliki problem. kofein može da smeta kreatinu, ali dosta se debata vodi na ovu temu, dok neke tvrde da efekat nije umanjen, neki govore da je itd. Ja kažem da ne treba mešati kofein i kreatin u isto vreme, ali odvojeno u toku dana ne verujem da će biti prbolem, pogotovo što si rekreativac neće ni primetiti razliku čak ni ako je ima.

Sasvim je druga priča uticaj ovih grickalica na tvoje zdravlje, to je sigurno škodno i ne treba se previše opuštati kad su takve stvari u pitanju.

BTW izbaci surutku u prahu, ona ti od svega ovog nabrojanog verovatno najviše škodi ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
bojan #3
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Januar 18, 2011, 06:58:43 posle podne »

pozdrav svima  ;)

nisam nov na forumu pratim ga duze vreme al sam sad resio da vam se javim.

bio bi vam mnogo zahvalan ako bi ste mi odgovorili na nekoliko pitanja.
danas se svi razumenju u nesto i svi sve znaju pa tako i svi "bilderi" u teretani.jedni tvrde jedno a drugi nesto peto. ja ih uglavnom i ne slusam al ove stvari me strasno zabrinjavaju.
da li mozete da mi kazete da li mineralna voda (zato sto je gazirana) smanjuje efekat suplemenata? i da li su grickalice kao sto su smoki i razne druge slane zanimacije lose u istom periodu kad uzimamo i suplemente?
znam za redbul i slicna energecka pica kao i kafa i coca-cola zbog kofeina.al ovo stvarno ne razumem.
a suplementacija koju koristim je wey iz surutke,kreatin,bcaa,glutamin,dekstrozai i surutka u prahu ako moze da se ne neki nacin racuna u ovo.

u napred hvala puno :D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.126 sekundi sa 17 upita.