TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:18:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Suplementi pitanje  (Pročitano 9120 puta)
squirll
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


96kg - 185cm

« Odgovor #25 poslato: Mart 18, 2011, 09:53:44 posle podne »

E sad kupio sam 100% iso whey , ali ukus mi nije prijatan (vanila).Da li postoji neki način da to izbegnem , ili da uzmem te 3 kašike pa onda vodu ??          

ILI DA GA BACIM :( xD  ???
Jel si probao manje vode da stavis? mozda ga previse razblazis?

i nemoj da ga bacas evo ja cu da se "mucim" snjim ako treba..zrtvovacu se ko japanci u nuklearki
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #24 poslato: Mart 18, 2011, 09:28:35 posle podne »

Ne znam, nisam pio vanilu. Pio sam malinu - jogurt i ukus je fantastičan. Ne mogu da verujem da je toliko odvratnog ukusa da ne možeš da ga piješ. Otkud znam... Ako je baš zapelo, probaj sa mlekom. Šta drugo da ti kažem...

E da, ako baš rešiš da ga bacaš, nemoj - ima dobrovoljaca koji će se rado "mučiti" sa tim ukusom. :D
Sačuvana
Andry
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #23 poslato: Mart 18, 2011, 08:58:51 posle podne »

Hvala !     


E sad kupio sam 100% iso whey , ali ukus mi nije prijatan (vanila).Da li postoji neki način da to izbegnem , ili da uzmem te 3 kašike pa onda vodu ??           



ILI DA GA BACIM :( xD  ???
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #22 poslato: Mart 15, 2011, 11:26:23 posle podne »

Obične supene kašike.
Sačuvana
Andry
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19


« Odgovor #21 poslato: Mart 15, 2011, 10:48:37 posle podne »

imam ja jedno pitanje .....          Kupio sam iso 100% whey , pishe pomesati 3 merne kasike ...u 300 ml vode...


sad kakve kasike :)  to su posebne neke ili obicne ???  :D :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Januar 26, 2011, 05:20:56 posle podne »

Uzimao sam ga ranije...dobro me uradio...ali sam hteo da probam jos neku vrstu suplemenata...znaci attack  je bolji od green-a? :)

Kod Attack-a je izražena NO komponenta i ima višestruki kreatinski kompleks, ujedno je i povoljniji zbog akcijske cene.
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #19 poslato: Januar 26, 2011, 04:11:20 posle podne »

Neuporedivo je
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
R.S.Badza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #18 poslato: Januar 26, 2011, 03:25:49 posle podne »

Uzimao sam ga ranije...dobro me uradio...ali sam hteo da probam jos neku vrstu suplemenata...znaci attack  je bolji od green-a? :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Januar 25, 2011, 03:10:42 posle podne »

Dymatize monohydrate je čist kreatin monohidrat...  Green bulge je znatno kompleksniji, kao i Attack koji je NO reaktor (sadrži arginin i više vrsta kreatina)

Ako ti je stalo do toga da te "pokrene" pre treninga i da ti dodatnu motivaciju za trening, mišićnu pumpu, snagu onda ti preporučujem Attack.

Sačuvana
R.S.Badza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #16 poslato: Januar 25, 2011, 02:03:29 posle podne »

jel moze neko da mi kaze da li je kvalitetniji attack, green bulge ili dymatize creatine monohidrat micronized??? 8)
Sačuvana
fkczbg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #15 poslato: Januar 24, 2011, 07:30:46 posle podne »

odlucio sam,uzecu dymatize kreatin,inace vec koristim 100%whey isolate scitec nutrition posle treninga,
a u dane kad ne vezbam uzimam 100% whey protein proffesional scitec,takodje u toku treninga uzimam
volumaize bsn!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Januar 24, 2011, 07:19:10 posle podne »

Ja znam samo jedne koji hvale sve od ultimate-a ali oni bas i nemaju veze s vezom :D

nije greška za Ultimate, zaista jedan od vrhunskih brendova, ali i Dymatize i Scitec su vrhunske firme i toplo ih preporučujem
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #13 poslato: Januar 24, 2011, 03:41:50 posle podne »

Sto se tice amino-a i kreatina sa dymatizom mislim da se nikako ne moze pogresiti.

A rastvaranje i ukus mislim da uopste ne treba igraju ulogu, sve to zavrsi u stomaku pa u misicima, rastvoreno ili ne rastvoreno, ukusno ili bezukusno :)
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #12 poslato: Januar 24, 2011, 03:38:02 posle podne »

Ja znam samo jedne koji hvale sve od ultimate-a ali oni bas i nemaju veze s vezom :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Obradovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 94


« Odgovor #11 poslato: Januar 24, 2011, 03:18:47 posle podne »

Neki kazu da je kreatin ko kreatin,ali nisam bas siguran u to,ja sam popio poprilicno dosta kreatina i najbolje se pokazao Dymatize.Lepo je rekao BBB izmedju Labrade i Dymatize neces pogresiti.Evo npr svi hvale Ultimate Nutrition,probao sam njihov kreatin ali nije me ''odradio''kao Dymatize,ako se odlucis za Dymatize obavezno posle njega probaj Labradu i napravi neku razliku,tako ces i videti koji ti najbolje odgovara! :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 18 upita.