TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:57:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Creatine monohydrate micronised  (Pročitano 7988 puta)
Enitech
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #15 poslato: Januar 25, 2011, 04:13:51 posle podne »

Vecina ne preporucuje fazu punjenja vec 5gr pre treninga i 5gr posle treninga pa uzimaj i ti tako plus dextroza.

Kazu da ovaj kreatin vec sadrzi dextrozu i nije potrebna ... a to u toku treninga , jel mora neko vreme pre treninga ili moze odmah pre i posle da se popije ? ... a za vreme odmora samo ujutru na prazan stomak?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #14 poslato: Januar 25, 2011, 04:07:26 posle podne »

Vecina ne preporucuje fazu punjenja vec 5gr pre treninga i 5gr posle treninga pa uzimaj i ti tako plus dextroza.
Sačuvana
Enitech
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #13 poslato: Januar 25, 2011, 04:04:12 posle podne »

UZeo sam kreatin =) danas mi je stigao ... sad pitanje , kako da ga pijem , kako je najbolje ? ... posto kazete da je nije potrebno ova faza punjenja =) ???
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Januar 24, 2011, 06:50:42 posle podne »

Hvala vama svima ... a voleo bi jos da znam , sta cini to posebnim ta "faza punjenja" ?

nije neophodna by the way...  uzimaj ga samo u kontinuitetu, 5-10g svaki dan.  Naravno, preparati tipa whey protein, aminokiseline, vitamini su uvek dobrodosli.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Januar 24, 2011, 06:46:24 posle podne »

Gledaj čist whey, kao što ti rekoše, a ne gejner. Hypermass je gejner. Uzmi neko manje pakovanje wheya(2lb), ako nemaš dovoljno para.
Sačuvana
Enitech
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #10 poslato: Januar 24, 2011, 05:13:37 posle podne »

Pro Whey je odlican prozivod jer sadrzi i sporije proteine, ne mora 100% cist whey. Pro Whey je vecina whey sto je i najbolje nakon treninga ali je super sto su ti i sporiji pa je oporavak kvalitetniji i duzi, stoga je to moja preporuka.
Od proteina obavezno Elite Whey Pro,odlican je,lepo se rastvara,a i ukus je super! Sve opet zavisi i koliko para zelis da odvojis za protein.Imas i malo jefitnijih varijanti,alu moja preporuka je Elite Whey Pro.Jedan savet,nemoj da dozvolis samo da ti neko naprica da je GAINER bolji,znaci samo cist WHEY!  ;)



Hvala momci puno :D samo malo mi je skup ovaj elite whey ... Ne znam za hyper mass 5000 , kakav je ? za mix ? ...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #9 poslato: Januar 24, 2011, 03:47:21 posle podne »

Pro Whey je odlican prozivod jer sadrzi i sporije proteine, ne mora 100% cist whey. Pro Whey je vecina whey sto je i najbolje nakon treninga ali je super sto su ti i sporiji pa je oporavak kvalitetniji i duzi, stoga je to moja preporuka.
Sačuvana
Obradovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 94


« Odgovor #8 poslato: Januar 24, 2011, 02:25:56 posle podne »

Od proteina obavezno Elite Whey Pro,odlican je,lepo se rastvara,a i ukus je super! Sve opet zavisi i koliko para zelis da odvojis za protein.Imas i malo jefitnijih varijanti,alu moja preporuka je Elite Whey Pro.Jedan savet,nemoj da dozvolis samo da ti neko naprica da je GAINER bolji,znaci samo cist WHEY!  ;)
Sačuvana
Enitech
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #7 poslato: Januar 24, 2011, 01:52:20 posle podne »

Pa mora kreatin nekako da ostane tamo gde treba i posle samo da ga odrzavas,isto ti je kao kad bi napunio bateriju i nedas joj da se isprazni pa je dopunjujes redovno cim izgubi jednu crtu,tako i sa kreatinom,samo sto se ovde prave pauze od 2 do 3 nedelje cim ispijes npr kutiju od 500gr!

Sta bi mi jos preporucio od proteina da uzmem , naravno mix sa kreatinom?....
Sačuvana
Obradovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 94


« Odgovor #6 poslato: Januar 23, 2011, 11:56:21 posle podne »

Pa mora kreatin nekako da ostane tamo gde treba i posle samo da ga odrzavas,isto ti je kao kad bi napunio bateriju i nedas joj da se isprazni pa je dopunjujes redovno cim izgubi jednu crtu,tako i sa kreatinom,samo sto se ovde prave pauze od 2 do 3 nedelje cim ispijes npr kutiju od 500gr!
« Poslednja izmena: Januar 24, 2011, 12:01:46 pre podne od strane Obradovic » Sačuvana
Enitech
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #5 poslato: Januar 23, 2011, 11:41:11 posle podne »

Hvala vama svima ... a voleo bi jos da znam , sta cini to posebnim ta "faza punjenja" ?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #4 poslato: Januar 23, 2011, 09:39:11 posle podne »

Creatine monohydrate micronised... Jel bitno faza punjenje da se radi prvih 5 dana ili ? :S ...

neko kaze da ne valja za bubrege ... a i ta faza sta cini to posebnim kad ga pijes prvih 5 dana vishe ???!

HVALA

Kreatin ne oštećuje bubrege. Dokazano puno puno puta ozbiljnim kliničkim studijama.
Sačuvana
Obradovic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 94


« Odgovor #3 poslato: Januar 23, 2011, 07:42:07 posle podne »

Popio sam 1.1kg kreatina od Dymatize,mogu reci da je jedan od najboljih,a sto se tice tih bubrega nemoj da brines nece ti biti nista ako se pridrzavas svega i pijes dosta vode.Ja sam jedno 10 puta radio ultrazvuk abdomena i sve je bilo ok.Najbitnije je da je parenhim homogen,ali opet zavisi,jer ne mora da znaci da ce svako odreagovati isto na kreatin,ja sam ti rekao svoje iskustvo pa ti sam zakljuci! ;)
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #2 poslato: Januar 23, 2011, 07:36:58 posle podne »

Nece ti nista biti bubrezima. Mozes a ne moras.
Sačuvana
I don't give a fuck
Enitech
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #1 poslato: Januar 23, 2011, 07:29:30 posle podne »

Creatine monohydrate micronised... Jel bitno faza punjenje da se radi prvih 5 dana ili ? :S ...

neko kaze da ne valja za bubrege ... a i ta faza sta cini to posebnim kad ga pijes prvih 5 dana vishe ???!

HVALA
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 17 upita.