TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394578 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:48:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Hteli biste da probate ali još niste  (Pročitano 8124 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #24 poslato: Januar 27, 2011, 02:03:37 posle podne »

Ja imam kuci i 369 i ponekad uzmem ali retkod.

Procitah kako je u stvari najbitniji odnos Omega 3 : Omega 6 i da je problem jer je nedovoljan u korist Omege 3, tako da se trudim sto vise Omege 3.

Tipa pre je bio 10 : 1, a danasnji moderni amerikanad ima 3:1 ili tako nesto.

izvor "Paleo Diet for athletes" knjiga (http://www.amazon.com/Paleo-Diet-Athletes-Nutritional-Performance/dp/1594860890/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1296133379&sr=8-4)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #23 poslato: Januar 26, 2011, 05:18:33 posle podne »

Omega 3 masne kiseline su esencijalne za lepšu kožu, nokte i kosu...  provereno!   Ne bi bilo loše ponekad, za promenu, uzeti i Omega 369 koje pored ribljeg ulja sadrže i laneno, ulje boraža...

i naravno ostale zdrave masti kroz ishranu - maslinovo ulje, avokado, koštunjavo voće
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #22 poslato: Januar 26, 2011, 03:53:28 posle podne »

Sta ce majka, trebao si joj reci da ne treba da brine jer cak naportiv dete ce joj biti lepse :)
Rekao sam joj nešto u tom fazonu, na šta sam dobio odgovor u fazonu "jesam li ja normalan i da će ona da se konsultuje i sa lekarom oko te 4 kap dnevno". :D :D
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #21 poslato: Januar 26, 2011, 03:11:42 posle podne »

Nisam nista mislio, nego kazem da sam siguran da bi vece doze, mozda i normalne doze mogao uvideti, efekat mislim, jer ja jesam, jer ocigledno sam pre malo unosio ishranom i znacilo je organizmu, kazem bolja mi je koza, to je sve :)
Sad naravno da kada se kazes osetiti efekat obicno se misli na neki kick ili slicno, tako da je tvoj komentar bio na mestu, ja sam se samo osvrnuo na ovu stranu dobrobiti Omege 3.

Sta ce majka, trebao si joj reci da ne treba da brine jer cak naportiv dete ce joj biti lepse :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #20 poslato: Januar 25, 2011, 11:16:10 posle podne »

Roberte nisam rekao da su mega doze 5-6 :)

A šta misliš, na koliko je dečko koji unosi 3 mislio da poveća? :) Zato sam i pitao koju bi razliku osetio jer sam siguran da nije imao na umu da unosi 15 i više grama dnevno. :)

Krema za ruke ujutru kad se kreće na posao i obavezno pre spavanja. :)

Preterasmo ga sa off-om. :D

p.s. Zvala me juče majka jednog mladića koji je kupio kod mene Omega 3 i bila je sva zabrinuta zato što joj sin "već dva dana unosi duplo više nego što je preporučeno na pakovanju(1-2 kap)." :D :D

Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #19 poslato: Januar 25, 2011, 09:38:30 posle podne »

Roberte nisam rekao da su mega doze 5-6 :) a ja koristim i mleko za telo i jedno 5 puta dnevno mazem lice jer sam kao krokodil, posle bazena, kupanja i slicno jer se tusiram min 3 puta i prirodno mi je suva kao sto napisah, tako da bez mleka za telo bih uvenuo :)

Sto se tice Nivea-e, ne kupujte nikako! U Srbiji je za istocno trziste i katastrofa uzas je, znaci najgora moguca stvar, proverena informacija od kozmeticara (pravih :)). Ja sam u Portugalu kupio Niveu za lice druga dimenzija skroz.

Kod nas je dobar Eucerin je iz GER, a Murad je najbolji moguci brend koji mozete naci kod nas, ima po apotekama i budu cesto akcije, a oni su za lice pre svega top top.

A kremu za ruke nikada nisam voleo, moj tata stalno maze. A zimi kada vozim po hladnoci mislim da bi im tako prijalo jer izgledaju kao kod starca :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #18 poslato: Januar 25, 2011, 06:38:43 posle podne »

Hvala na predlogu ali imam provereni izbor kozmetike koji mi odgovara. ;)
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #17 poslato: Januar 25, 2011, 06:33:45 posle podne »

@ Robi
za kozu krema nivea for men sa ku 10 koenzimom. . . Ne na leba jbte. . .boze ovi bilderi i antioxidansi. . .
Ne bi me cudilo
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Januar 25, 2011, 03:13:29 posle podne »

Jel koristio nek uopste crea force??? :)

Crea force?  Abb?  ako misliš na to, naravno, klasičan kreatin monohidrat, mikronizovan, izuzetno je bio tražen i prodavan... meĂ°utim trenutno ga nema u prodaji pa možemo da ti preporučimo neku od zamena: Dymatize, Labrada, Scitec...
Sačuvana
R.S.Badza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #15 poslato: Januar 25, 2011, 01:57:18 posle podne »

Jel koristio nek uopste crea force??? :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Januar 25, 2011, 10:57:04 pre podne »

5-6 dnevno i ne bih nazvao mega dozama, ali dobro...

Sa druge strane, džaba ti i ogromne količine omega 3 ako ne koristiš kozmetiku za spoljnu negu kože(kao dobar deo muškaraca). A lepi nokti od omege 3 izgledaju predivno uz ispucale zanoktice(jer se ne koristi krema za ruke). :D :D  Znam, sarkastičan sam ali takva je realnost. :)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #13 poslato: Januar 25, 2011, 10:41:02 pre podne »

Roberte pa mozda sa mega dozama i moze da se oseti razlika ko je na niskom unosu Omege, tipa lepsa koza, zdravija kosa i nokti i tako te well being stvarcice, sto da ne. Pa ja otkad pijem bolja mi je koza, jer sam imao problema i kao mali sa alergijama, i prirodno mi je suva koza plus jos od hlora i bazena, pa zimi npr.

Ja nemam pravilo sto se tice Omege 3. Jednsotavno kada jedem dosta ribe i maslina npr ne uzimam, jer malo mi je glupava cinjenica da ceo zivot treba da pijem Omega 3, svaki dan, par puta dnevno. Tako da i ako pijem popijem uvece ili ujutru ponekad.
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #12 poslato: Januar 25, 2011, 08:25:14 pre podne »

Scitec ful gama najverovatnije uskoro! Mada pitanje je koliko bi to bilo pametno. . .
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Januar 24, 2011, 10:47:51 posle podne »

Ja ih uzimam 10-12 dnevno, tj. po 2 uz svaki obrok.
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #10 poslato: Januar 24, 2011, 10:41:16 posle podne »

Ja bi uzimao duplo, 6dnevno
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 18 upita.