TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395871 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 29, 2024, 05:16:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta nedostaje u Pansportovoj prodavnici  (Pročitano 136775 puta)
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #273 poslato: Mart 01, 2010, 06:41:11 pre podne »

Mene samo zanima koliko ste to tona wheya,amino itd popili kada toliko insistirate na nekim brendovima a neke pljujete ?? Ono jeste osetili neki ogroman priliv misica od dym aminokiselina nego od sciteca??

I ja ne kontam sta fali sci proizvodima,i whey i kazein su odnos cena-kvalitet pa i ukus odlicni....neznam sta izvoljevate ultimate pa ultimate kao da cete buknuti od ultimatovog proteina ili kreatina...Ili to sto ultimate ima 2765 grama leucina na dajmatajzovih 1948 ili sto api ima 672grama glicina na sajtekovih 788...svatite da vam na nivou kada vec imate obezbedjenih 200+ grama proteina na dan iz supsa i hrane to dal neki whey ima 90 ili 80% proteina N E B I T N O,to je bitno nekom ko jedva skrpi 50-100 pa aj da sto vise unese bar...i opet voleo bih da mi neko od vas pokaze neke logove iz knjiga vodjenih koliko su vise napredovali na dymatizovom nego na apijevom proteinu ili na prolabovom i ultimatovom il stagod...bas me zanima...

bitno je da uvek iamte wheya,ne da uzimate izolate i da stedite i razvlacite to 5 meseci,uzmete lepo whey koji stalno mozete priustiti sebi i to je to...

Sve imate u ponudi u prodavnici,ja sam jedino uvek bio za to da se uvoze veca pakovanja za kazein,bcaa,fish oil itd. sto ima veze s drugim stvarima  a ne s tim dal ce od ovog il onog proteina da vam bunu bicepsi...

izvinte na offu,samo se nadam da ce zbog ovog posta biti manje  nepotrebnih prohteva il da ce bar malo da se zamisle...
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #272 poslato: Februar 23, 2010, 06:39:37 posle podne »

Izbrisani su postovi. Dakle ovo je tema gde mozete da ostavite svoje predloge, a za ostale stvari postoje ostali podforumi.

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #271 poslato: Februar 22, 2010, 02:50:19 posle podne »

Za sada ne.
Sačuvana
PsyTrance
Gost
« Odgovor #270 poslato: Februar 17, 2010, 10:01:11 posle podne »

oce biti  nesto  od Ulitimate..??

wideo sam owaj novi Whey ima mnogo dobar sastav ;D ;)
Sačuvana
guga87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #269 poslato: Januar 03, 2010, 10:43:27 posle podne »

ok.
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #268 poslato: Januar 03, 2010, 10:42:40 posle podne »

Javljam ti se u subotu  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
guga87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #267 poslato: Januar 03, 2010, 10:27:05 posle podne »

Pa neces mene da cimas, cimaces sebe do Nisa  ;D   :D
matori,za ultimate sve :)
Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #266 poslato: Januar 03, 2010, 10:25:11 posle podne »

Pa neces mene da cimas, cimaces sebe do Nisa  ;D   :D
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
guga87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 41

« Odgovor #265 poslato: Januar 03, 2010, 10:23:48 posle podne »

isto,ako bi nesto uradili povodom toga,da ubacite i proizvode ultimate nutrition,bili bi ste najbolji.to je bar po meni najbolji proizvodjac i bilo bi super da imate i njhove proizvode!!!

Sto se sekiras kad cu ja da ti zavrsim i za Ultimate nutrition i za popust na njihove proizvode  ;)
ma,ne sekiram se,nego onda ne bih morao da te cimam...ja to zbog tebe :)
Sačuvana
MarK3
Flamer
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1637

« Odgovor #264 poslato: Januar 03, 2010, 02:09:55 posle podne »

zato sto ne moze svako da ima sve.to se zove ekskuziva.i koliko bi trebalo da bude jak neko da ima sve brendove..ovako pan ima nesto svoje..ostali uvoznici i  prodavnce nesto svoje i svima lepo :)
tako je i bolje..
pa Lazicu ti imas ono sve sto najbolje na nasem trzistu ;D ;D ;D Svaka cast :)
Sačuvana
Belance
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 163

« Odgovor #263 poslato: Januar 03, 2010, 12:11:36 posle podne »

[quoteAutor: Belance 
Umetanje citata
Ja bih dodao (po ko zna koji put   ) : Gaspari Myofusion i jos neki Beta Alanin.
]

probao sam ovaj protein, dobio sam par kesica kao tester i bio sam odusevljen, lik mi kaze kao probaj ovo, nisi jos probao ovakav protein. Ukus, rastvaranje i osecaj sitosti kad sam ga popio par puta-sve odlicno, tako da se i ja slazem da bi to trebalo da postoji u asortimanu, i slazem se takodje za ultimate nutrition.
[
Ja bih dodao (po ko zna koji put  :) ) : Gaspari Myofusion i jos neki Beta Alanin.
/quote]

Definitivno najbolji ukus ima, pricao sam to vec jednom, pogotovo dupla cokolada. Ali nema bas zavidan % proteina...

Pa to je taj rang blendova.
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #262 poslato: Januar 03, 2010, 11:27:14 pre podne »

[quoteAutor: Belance 
Umetanje citata
Ja bih dodao (po ko zna koji put   ) : Gaspari Myofusion i jos neki Beta Alanin.
]

probao sam ovaj protein, dobio sam par kesica kao tester i bio sam odusevljen, lik mi kaze kao probaj ovo, nisi jos probao ovakav protein. Ukus, rastvaranje i osecaj sitosti kad sam ga popio par puta-sve odlicno, tako da se i ja slazem da bi to trebalo da postoji u asortimanu, i slazem se takodje za ultimate nutrition.
[
Ja bih dodao (po ko zna koji put  :) ) : Gaspari Myofusion i jos neki Beta Alanin.
/quote]

Definitivno najbolji ukus ima, pricao sam to vec jednom, pogotovo dupla cokolada. Ali nema bas zavidan % proteina...
Sačuvana
I don't give a fuck
Lazic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 489


ExYu-fitness
« Odgovor #261 poslato: Januar 03, 2010, 11:22:43 pre podne »

zato sto ne moze svako da ima sve.to se zove ekskuziva.i koliko bi trebalo da bude jak neko da ima sve brendove..ovako pan ima nesto svoje..ostali uvoznici i  prodavnce nesto svoje i svima lepo :)
tako je i bolje..
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #260 poslato: Januar 03, 2010, 12:32:55 pre podne »

ni meni baš nije jasno što nemate Ultimate, a imate neke krš firme tipa California fitness, American muscle, itd... koje pitam se dal neko kupuje... mislim, osim Trodona... :P :D
« Poslednja izmena: Januar 03, 2010, 12:35:56 pre podne od strane filip85 » Sačuvana
COOLic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1211


Crime is a desease. Meet the cure.

« Odgovor #259 poslato: Januar 02, 2010, 11:28:41 posle podne »

isto,ako bi nesto uradili povodom toga,da ubacite i proizvode ultimate nutrition,bili bi ste najbolji.to je bar po meni najbolji proizvodjac i bilo bi super da imate i njhove proizvode!!!

Sto se sekiras kad cu ja da ti zavrsim i za Ultimate nutrition i za popust na njihove proizvode  ;)
Sačuvana
Stallone Cobra, the strong arm of the law.
Stranice: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 33 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.227 sekundi sa 18 upita.