TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 02:32:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 31 32 [33] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta nedostaje u Pansportovoj prodavnici  (Pročitano 136370 puta)
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #3 poslato: Avgust 01, 2006, 09:47:17 pre podne »

Bravo Proday, sokole! ON obavezno ubaciti medju artikle i te zlatne cene na Dymatize, to uopshte nije losha ideja.  ;D
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #2 poslato: Avgust 01, 2006, 08:43:28 pre podne »

ja bih pre da se ubaci jos neki kvalitetni proizvodjac , da bude bolji izbor
Sačuvana
Proday
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 381

Bicu i ja veliki!!!

« Odgovor #1 poslato: Avgust 01, 2006, 02:00:59 pre podne »

Inspirisan anketom koju sam morao da popunim u Pansportu ne bi li dobio novi broj informatora (a siguran sam da to mnogi nisu radili), pade mi na pamet misao da ovde iznosimo sve one ideje i prohteve za koje bi bilo lepo da ljudi iz Pansport prodavnice pokusaju da nam ostvare (jel oni ipak zbog nas i postoje; zar ne) i time nas ucine zadovoljnijim musteruijama, a samim tim i sebe pozitivnijom firmom.

Evo obzirom da pokrecem temu ja cu da dam par ideja.

1. Bilo bi lepo da se uvedu zlatne cene i na Dymatize proizvode (nevidim logiku da se recimo na aminokiseline daju, a na ostalo ne). Nekom racunicom bolje je prodati vise proizvoda po manje para nego suprotno zar ne!!!

2. Ubaciti proizvode firmi TwinLab i Optimum Nutrition; nemoraju svi, ali bar one za koje se zna da su trazene i koristene. Recimo licno bih voleo da vidim u ponudi Whey protein od ON (svako ko je upuceniji zna da je to jedan od najkvalitetnijih proteina) kao i Mass Fuel od TwinLaba (eventualno i MCT fuel; za periode kada radim definiciju).

3. Takodje u ponudi nisam video preparate Storm i Shock Therapy iako Pansport uvozi proizvode firme Univerzal nutrition i njihov je zastupnik. Iz pouzdanih izvora znam da je potraznja za ovim preparatima ogromna (za Shock Therapiem pogotovo) i da se kupe i pre nego sto stignu do radnji.

4. Neznam cime su farbani oni shakeri ali im se boja strasno skida i svi kojima sam uzeo mi non stop kukaju kako su im vecito plave ruke od njih. No savetovao sam im da uzmu smirglu i rese taj problem.

Eto to je od mene nesto za pocetak. Nadam se da cete podrzati ovu i da cemo svi zajedno da ucinimo da nam Pansport bude blizi kao i mi njima.

Sportski pozdrav!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 31 32 [33] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.